De nr.1 website over de hond: honden rassen, internationaal nieuws, honden fokkers en duizenden foto's.
INFO Leden afdeling:   LOG IN OPTIES LOG UIT & WIE IS WIE
'KORTRIJK Eurodogshow 2016'
lees nieuws foto's bekijken

 
# Ras Hond Eigenaar   ...  
  Best in show   - keurmeester: Mr Ronny Doedijns (Nederland)
1. Duitse staande draadhaar CHARMER VD TUINDERSHOF (nr. ) Johnston NICKI (Verenigd Koninkrijk)
2. Bearded Collie BEARDIE CONNECTIONS KENJI (nr. ) Rinus OTTO (Nederland)
3. Yorkshire Terrier HUNDERWOOD IDOL (nr. ) Eric BERNARD (Frankrijk)
  Puppies Best In Show   - keurmeester: Mrs Julia Ovsyannikova (Rusland)
1. Akita PURE PLATINUM DEL CASA DI CONIGLIO (nr. ) Christy VERBEEKE ()
2. Border Collie BEYOND THE RING POWHATAN VON C (nr. ) Susan SCHIPHORST ()
3. (nr. ) () X
  Puppies Minor Best In Show   - keurmeester: Mr Jeff Luscott (Verenigd Koninkrijk)
1. Tibetan Terrier LAYOLI HOT N'DAZZLING (nr. ) Anita FENTON (Verenigd Koninkrijk)
2. Pyreneese herder HOB-NOB'S ORCHIDEE (nr. ) Dewi D.M. VAN DEN BOSSCHE (Nederland)
3. (nr. ) () X
  Puppies Minor Saturday   - keurmeester: Mr Jeff Luscott (Verenigd Koninkrijk)
1. Tibetan Terrier LAYOLI HOT N'DAZZLING (nr. ) Anita FENTON (Verenigd Koninkrijk)
2. Samoyeed LAPAAZORA INFINITY PEARL (nr. ) Marion KUPPENS (Nederland)
3. Siberian Husky MAD MAX DE LA COMTE DES LOUPS DIT MARVEL (nr. ) Laure DUCROCQ (Frankrijk)
  Puppies Minor Sunday   - keurmeester: Mr Jeff Luscott (Verenigd Koninkrijk)
1. Pyreneese herder HOB-NOB'S ORCHIDEE (nr. ) Dewi D.M. VAN DEN BOSSCHE (Nederland)
2. Scottish Terrier SKAILAIN'S SA MAJESTE (nr. ) Oksana BARANCHIKOVA (Rusland)
3. American Staffordshire Terrier BLUEBERRY REBELS PEACHES N CREAM (nr. ) Linda VERBEEK (BelgiŽ)
  Puppies Saturday   - keurmeester: Mrs Julia Ovsyannikova (Rusland)
1. Akita PURE PLATINUM DEL CASA DI CONIGLIO (nr. ) Christy VERBEEKE (BelgiŽ)
2. Kleinspitz POMVIPSTAR PANTS ON FIRE (nr. ) Julie VANVAERENBERGH (BelgiŽ)
3. Chihuahua korthaar EXCITING FUTURE CLEAR MY ANGELS (nr. ) Petra RENGERS (Nederland)
  Puppies Sunday   - keurmeester: Mrs Julia Ovsyannikova (Rusland)
1. Border Collie BEYOND THE RING POWHATAN VON C (nr. ) Susan SCHIPHORST (BelgiŽ)
2. Hollandse Herdershond Kortharige ELMO (nr. ) Vanessa BLANCQUAERT (BelgiŽ)
3. Magyar Vizsla ALFA POGO PELE (nr. ) Katrin GEENS (BelgiŽ)
  Junior Saturday   - keurmeester: Mr Hans-Erhard GrŁttner (Duitsland)
1. Akita TRAVISTOCK WAR LORD (nr. ) Carl Julie MR C.S MRS J.K NICHOLLS (Verenigd Koninkrijk)
2. Siberian Husky ARCTICSKIES MIRROR IMAGE (nr. ) Roxanne SIMMS (Verenigd Koninkrijk)
3. Malteser LIKE A VIRGIN AMERICA DU CLOS DES TROIS RIVIERES (nr. ) Valerie PELLERIN (Frankrijk)
  Junior Sunday   - keurmeester: Mr Hans-Erhard GrŁttner (Duitsland)
1. Airedale Terrier SHER TSARMILA (nr. ) Mikheeva NADEZDA (Rusland)
2. Whippet BOXING HELENA'S ORANGE IS THE NEW BLACK (nr. ) bart Leona SCHEERENS DAMS (BelgiŽ)
3. Shetland Sheepdog L'ANGE GARDIEN DES ROMARINS DE MAYERLING (nr. ) Filip-Betty VAN HOOREBEKE-D'HONDT (BelgiŽ)
  Koppels Saturday   - keurmeester: Marie Christine Delabelle (BelgiŽ)
1. Pharaoh Hound CALETTO FOUR ON THE FLOOR &AZID MAKIWARA (nr. ) Stanislaw , Izabela SLUPINSKI Germany ()
2. Mops AHLEHOFFīS STILL STANDING & UNANIMOUS DECISION (nr. ) Ute Und Ludwig HEMRICH Germany ()
3. Duitse Dog geel OBI-WAN KENOBI OF DEVOTED DOGS (nr. ) Kris, Mady VAN LOOVEREN, WILLEMS Belgium ()
  Koppels Sunday   - keurmeester: Mr Boris Chapiro (Frankrijk)
1. Duitse Herder ISTA & MYLAU DE LA CITE DE TURENNE (nr. ) Jean-Marie ZYSK (Frankrijk)
2. Australian Shepherd JACKPOT YOU'LL NEVER WALK ALONE& (nr. ) Rodolphe VERRON (Frankrijk)
3. Airedale Terrier FLAIRE MATTERHORN FOR SHER & SHER TSARMILA (nr. ) Mikheeva NADEZDA (Rusland)
  Veteranen Saturday   - keurmeester: Mme Jeannette Seltz Halter (Frankrijk)
1. Leonberger HAKUNA C. BORA Z MILOTICEK (nr. ) Carine Bart BAUWENS - ROOBROUCK (BelgiŽ)
2. DalmatiŽr DOTTY VOM HOSSENHAUS (nr. ) Stephanie LANGANKE (Duitsland)
3. Teckel Standard korthaar NATHAN VOM KRUMMHOLZ (nr. ) Annegret DINSKI (Duitsland)
  Veteranen Sunday   - keurmeester: Mme Jeannette Seltz Halter (Frankrijk)
1. Australian Silky Terrier DAISY DARK ANGEL DE L'EDENLAND (nr. ) Serge SCHNEIDER (Frankrijk)
2. Belgische herder Tervuren DEIRRIS COUER TOUCHE (nr. ) Pauline HUNT (Verenigd Koninkrijk)
3. Saluki HABIB TER DOLEN (nr. ) Arlette TERNEST (BelgiŽ)
  Groepen Saturday   - keurmeester: Mr Ronny Doedijns (Nederland)
1. Mops DE LA SCHUMERAIE (nr. ) Cecile DE CECCO France (Frankrijk)
2. Alaskan Malamute LIBERTIA (nr. ) Scarlett And Mark BURNSIDE (Verenigd Koninkrijk)
3. Mittelspitz oranje/anderskleurig VON DEN DREI HOHEN BIRKEN (nr. ) Alexandra KUCHARSKI (Duitsland)
  Groepen Sunday   - keurmeester: Mrs Maria Ceccarelli (ItaliŽ)
1. Australian Shepherd TRIPLEMOON (nr. ) Francisca DOLCI ANGELI (BelgiŽ)
2. West Highland White Terrier LYNNSTO (nr. ) Roger VAN DEN BUSSCHE (BelgiŽ)
3. Schipperke SPLENDID THREE COLOR (nr. ) Carole DELAPORTE (Frankrijk)
  Junior Handling Saturday   - keurmeester: Mevr Myriam Vermeire & Mevr Paula Van Sande (BelgiŽ)
1. (nr. ) ()
2. (nr. ) ()
3. (nr. ) ()
  Junior Handling Sunday   - keurmeester: Mevr Myriam Vermeire & Mr Pieter Burema (null)
1. (nr. ) ()
2. (nr. ) ()
3. (nr. ) ()
  Groep I   - keurmeester: Mr Boris Chapiro (Frankrijk)
1. Bearded Collie BEARDIE CONNECTIONS KENJI (nr. ) Rinus OTTO (Nederland)
2. Collie Korthaar GALLANT DARYA HAPPY MAGIC STAR (nr. ) Bianca DE FEIJTER (Nederland)
3. Australian Shepherd ENERGIEīS RIVEREDGE I AM PAPARAZZIS POKER FACE (nr. ) Kerstin PATZOLD (Duitsland)
  Groep II   - keurmeester: Mr Hans Wiblishauser (Duitsland)
1. Tchiorny Terrier GROSSFUERST GRISHA ZAREWITSCH VOM ZARENHOF (nr. ) JŁrgen CLOOS (Duitsland)
2. Berner Sennenhond KRONBLOMMAS YAM YAM (nr. ) Ivan DELRUE - VANDEWALLE (BelgiŽ)
3. Bullmastiff NESTOR NOTOBILLIS VAN RANZIESHOF (nr. ) Bruno HUGELIER (BelgiŽ)
  Groep III   - keurmeester: Mr Norman Deschuymere (BelgiŽ)
1. Yorkshire Terrier HUNDERWOOD IDOL (nr. ) Eric BERNARD (Frankrijk)
2. Fox Terrier ruwhaar BLACKWIRE JEDI (nr. ) Nicolas WILL (Frankrijk)
3. American Staffordshire Terrier CARMICHAEL'S LIAR LIAR PANTS ON FIRE (nr. ) Olaf VERHOREVOORT (Nederland)
  Groep IV   - keurmeester: Mr Jan Busta (TsjechiŽ)
1. Teckel Standard korthaar ZOBEL-LUDWIG VOM REHSPRUNG (nr. ) Wilhelm JAHNS (Duitsland)
2. Kaninchen Teckel ruwhaar ENERGY ELEGANCE UNIQUE CAYENNE (nr. ) Monique KOK (Nederland)
3. Teckel miniature langhaar IAKO D' HOLLYWOOD TECKEL (nr. ) Rene CHEVAUCHE, LA CITE DES MARAUDEURS (Frankrijk)
  Groep V   - keurmeester: Mr Norman Deschuymere (BelgiŽ)
1. Samoyeed CABAKA'S FASHION BY DIESEL (nr. ) Gitte GITTE ROSENQUARTZ (Denemarken)
2. Alaskan Malamute LIBERTIA REGGAE MASTER (nr. ) Perdita BURNSIDE (Verenigd Koninkrijk)
3. Norsk Buhund TONYLYNN'S CHARLES LAFITTE (nr. ) Margaret DEUCHAR (Verenigd Koninkrijk)
  Groep VI   - keurmeester: Mrs Julija Audietienť (Litouwen)
1. Beagle JAPPELOUP ALL BLACK DE MAXCECAN (nr. ) Sabine ROUVROY ()
2. Sint Hubertushond HECTOR OF LUFON ROYAL PRIDE (nr. ) F DE VADDER (BelgiŽ)
3. Basset Hound YOU ARE MY GLITTER V GRUNSVEN (nr. ) Nigel And Carolyn COULTAS (Verenigd Koninkrijk)
  Groep VII   - keurmeester: Mr Hans-Erhard GrŁttner (Duitsland)
1. Duitse staande draadhaar CHARMER VD TUINDERSHOF (nr. ) Johnston NICKI (Verenigd Koninkrijk)
2. Magyar Vizsla Korthaar ALFA POGO NASH LEX (nr. ) Ines MEERMANS (BelgiŽ)
3. Irish Red Setter PARIS MATCH THENDARA (nr. ) Aleksandra Willem Dee Jeremy LAUWERS, MILLIGAN-BOTT,BOTT (BelgiŽ)
  Groep VIII   - keurmeester: Mr Hans Wiblishauser (Duitsland)
1. Flat Coated Retriever VELVET HUNTERS LET THEM TALK (nr. ) Leonie DOEVE (Nederland)
2. English Springer Spaniel MELVERLY MISDEMEANOUR FOR POTRAIL (nr. ) Helen And Stuart MACLEAY (Verenigd Koninkrijk)
3. Perro de agua espaŮol OLARINCHE LA GALEA DE LA CUERDA FLOJA (nr. ) Jeannine VANCRAEYVELD (BelgiŽ)
  Groep IX   - keurmeester: Mr Pieter Burema (Nederland)
1. Chihuahua korthaar J-MEGAN MY PRIDE AND JOY (nr. ) Guy RIGAUX (BelgiŽ)
2. Lhasa Apso TSHA-LI MAYKA-LING (nr. ) Martina VAN DAELE (BelgiŽ)
3. Tibetan Terrier OM DEVI SIDDHIDATRI FROM HEAVEN'S EARTH (nr. ) Anne VAN BEETHOVEN (BelgiŽ)
  Groep X   - keurmeester: Mevr Marie Christine Delabelle (BelgiŽ)
1. Greyhound GRAAL QUEST JAMES BOND (nr. ) Alain DUMORTIER (Frankrijk)
2. Piccolo Levriero Italiano MIELE SULLA TERRA OF DEVILS PIGEONS (nr. ) Leona-Bart REYNAERT-SCHEERENS (BelgiŽ)
3. Saluki NURANI TALAYI HAR KALA RACHI (nr. ) Sibylle BENOIT (BelgiŽ)
  Miscellaneous Class Belgian Breeds Saturday   - keurmeester: Mr Norman Deschuymere (BelgiŽ)
1. Sint Hubertushond HECTOR OF LUFON ROYAL PRIDE (nr. ) F DE VADDER (BelgiŽ)
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
  Miscellaneous Class Belgian Breeds Sunday   - keurmeester: Mrs Julija Audietienť (Litouwen)
1. Bouvier des Flandres IRZA-UNIQUE VD VANENBLIKHOEVE (nr. ) Hennie BRUINTJES ()
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
...
 



English Francais