De nr.1 website over de hond: honden rassen, internationaal nieuws, honden fokkers en duizenden foto's.
INFO Leden afdeling:   LOG IN OPTIES LOG UIT & WIE IS WIE
'Luxembourg Spring 2017'
lees nieuws foto's bekijken

 
# Ras Hond Eigenaar   ...  
  Best in show   - keurmeester: Mrs Liliane De Ridder-Onghena (BelgiŽ)
1. Chihuahua korthaar Dartan the Valiant Aladar (nr. ) Ludmir Sandra (Spanje)
2. BarzoÔ Russkiy Azart Cerarus Valiant Invictus (nr. ) Maria Lazareva (ItaliŽ)
3. Fox Terrier ruwhaar Hampton Court's Monte Cristo (nr. ) Victor Malzoni Jr (Verenigd Koninkrijk)
  Puppies Best of Saturday   - keurmeester: Mrs.Ramune Kazlauskaite (Litouwen)
1. Bullmastiff Riconastas Bollinger (nr. ) Natalia Sambozhuk (Verenigd Koninkrijk)
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
  Puppies Best of Sunday   - keurmeester: Mrs Hanne Laine Jensen (Denemarken)
1. Labrador Retriever Avalanche Kreuzburg (nr. ) Katarzyna Szewczyk (Polen)
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
  Puppies Minor Best of Saturday   - keurmeester: Mr.Van Raamsdonck (BelgiŽ)
1. Shar Pei Black Musck Gone With the Wind (nr. ) Esmae Minne & L.B. Anders & K.R. Nijholt (Nederland)
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
  Puppies Minor Best of Sunday   - keurmeester: Mrs.Cindy Kerssemeijer (Nederland)
1. Tibetan Terrier Ti la Shu Hall of Fame (nr. ) Sabine & Katja Rauhut (Duitsland)
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
  Puppies Minor Saturday females   - keurmeester: Mr. Victor Van Raamsdonck (BelgiŽ)
1. Dobermann Korifey Treasure (nr. ) Mrs A.L. Jones (Verenigd Koninkrijk)
2. Berner Sennenhond Panda van 'danshoeve (nr. ) Rita Declerck (BelgiŽ)
3. West Highland White Terrier Goldmountain All of Me (nr. ) Tina Goldberg (Duitsland)
  Puppies Minor Saturday males   - keurmeester: Mr.Victor Van Raamsdonck (BelgiŽ)
1. Shar Pei Black Musck Gone With the Wind (nr. ) Esmae Minne & L.B. Anders & K.R. Nijholt (Nederland)
2. Miniature Bull Terrier Pyro of Bully Lake (nr. ) Norbert Tibay (Hongarije)
3. Bulldog Bull of Thrones Pink Floyd (nr. ) Laetitia Renard (BelgiŽ)
  Puppies Minor Sunday females   - keurmeester: Mrs. Cindy Kerssemeijer (Nederland)
1. Belgische herder Tervuren Mongo Monn Becka (nr. ) Danielle Thiex (Luxemburg)
2. Basenji Ginger Warrior of Burudika (nr. ) Dorota MŁller & Stephanie de Rijk (Polen)
3. Japan-Chin Perfect Star of the Special Lobo (nr. ) P.E.M. Leferink & S. de Groof (Nederland)
  Puppies Minor Sunday males   - keurmeester: Mrs.Cindy Kerssemeijer (Nederland)
1. Tibetan Terrier Ti la Shu Hall of Fame (nr. ) Sabine & Katja Rauhut (Duitsland)
2. Australian Shepherd Hearthside Smoking Gun (nr. ) Marlene Gajewski (Frankrijk)
3. Lhasa Apso Vivaldi vd Pacific Paradise (nr. ) J.M. Geraerts (Nederland)
  Puppies Saturday females   - keurmeester: Mrs.Ramune Kazlauskaite (Litouwen)
1. Whippet Tara My Love von der OelmŁhle (nr. ) Jan & Michaela GŁttig (Duitsland)
2. Weimaraner Yaratelle of Atria Cordis (nr. ) Dorota Mikus-Koralewska (Polen)
3. Dobermann Picca van het Donauhof (nr. ) Gerda De Ryck (BelgiŽ)
  Puppies Saturday Males   - keurmeester: Mrs.Ramune Kazlauskaite (Litouwen)
1. Bullmastiff Riconastas Bollinger (nr. ) Natalia Sambozhuk (Verenigd Koninkrijk)
2. Bracco Italiano You Can Talk Dirty To Me (nr. ) Andrea WŲhler (Duitsland)
3. Schnauzer peper en zout Rus Top Rate Masquerade (nr. ) E. Shaposhnikova (Rusland)
  Puppies Sunday Females   - keurmeester: Mrs Hanne Laine Jensen (Denemarken)
1. Petit Basset griffon vendťen Orleans van Tum-Tum's Vriendjes (nr. ) G.M. Huikeshoven (Nederland)
2. Papillon Pour un Flirt Avec Toi Daydream Believers (nr. ) Kathleen Roosens (BelgiŽ)
3. Briard Girl Scout Dalido (nr. ) Michaela Weber (Duitsland)
  Puppies Sunday males   - keurmeester: Mrs Hanne Laine Jensen (Denemarken)
1. Labrador Retriever Avalanche Kreuzburg (nr. ) Katarzyna Szewczyk (Polen)
2. Akita Dynamic Force Chief of Staff (nr. ) Marcel & Lene Huls (Nederland)
3. Pekingees Vannjty Mohamed Ali (nr. ) Pascal-Erick Lassero-Richard (Frankrijk)
  Junior Best of Saturday   - keurmeester: Mr.Anthony Kelly (Ierland)
1. Jack Russell Terrier Roma de Luperca (nr. ) Francisco Gabriel Navajon Moreno (Spanje)
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
  Junior Class Best of Sunday   - keurmeester: Mrs.Gabriela Ridarcikova (Slowakije)
1. Toy Poedel Christmas Spirit Superior World (nr. ) Julia Degryareva (OekraÔne)
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
  Junior Class Saturday females   - keurmeester: Mr.Anthony Kelly (Ierland)
1. Jack Russell Terrier Roma de Luperca (nr. ) Francisco Gabriel Navajon Moreno (Spanje)
2. Berner Sennenhond Perle de l'Etoile de Missy (nr. ) Johan Ghysels (BelgiŽ)
3. Kaninchen Teckel ruwhaar Beverly del Gotha (nr. ) Lucia Terruzzi (ItaliŽ)
  Junior Class Saturday males   - keurmeester: Mr.Anthony Kelly (Ierland)
1. Fox Terrier ruwhaar Yunus v.d. Bismarckquelle (nr. ) Axel MŲhrke (Duitsland)
2. Bulldog Reserva do Rei Lenny Lauras (nr. ) Geert - Paulien Martens - Pittoors (BelgiŽ)
3. Magyar Vizsla Korthaar Andronja's Stradale (nr. ) A. Morton & S. Taggart & B. Milicevic & P. Burns (Ierland)
  Junior Class Sunday females   - keurmeester: Mrs.Gabriela Ridarcikova (Slowakije)
1. Basenji Akuaba N Eldorado Rhythm of the Night (nr. ) Miranda Swiggers Lodewijks (BelgiŽ)
2. Standard Poedel wit-bruin-zwart Jasenak Believe in Woman (nr. ) Saskia & Edeltraut Brenner (Duitsland)
3. Petit Basset griffon vendťen Coco Caramel van Tum-Tum's Vriendjes (nr. ) G.M. Huikeshoven (Nederland)
  Junior Class Sunday males   - keurmeester: Mrs.Gabriela Ridarcikova (Slowakije)
1. Toy Poedel Christmas Spirit Superior World (nr. ) Julia Degryareva (OekraÔne)
2. Pharaoh Hound Reedly Road Outlander (nr. ) Maria Evteeva & S. Masyagina (Rusland)
3. American Cocker Spaniel Particolor Very Vigie Mistral-Gagnant (nr. ) Hugues Schuh - Very Vigie (Frankrijk)
  Koppels Saturday   - keurmeester: Mr.Alessandro Zeppi (ItaliŽ)
1. Scottish Terrier Lombard (nr. ) Anne Lombard (Frankrijk)
2. BarzoÔ Witt-GroŖ (nr. ) Katharina Witt-GroŖ (Duitsland)
3. Tchiorny Terrier Verstappen (nr. ) Saskia Verstappen (Nederland)
  Koppels Sunday   - keurmeester: Mrs.Ruth Wagner (Luxemburg)
1. Samoyeed van der Elst (nr. ) Tanja van der Elst (Nederland)
2. Franse Bulldog Girard (nr. ) Nadia Girard (Frankrijk)
3. Bichon frisť Kayabasi (nr. ) Ismayil Kayabasi (Nederland)
  Veteranen Best of Saturday   - keurmeester: Mr.Massimiliano Mannucci (ItaliŽ)
1. Kaninchen Teckel langhaar Daks-Veg-As Barbarella (nr. ) Dina Dashevskaya (TsjechiŽ)
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
  Veteranen Best of Sunday   - keurmeester: Mrs.Petroula E.Richard-Douma (Frankrijk)
1. Dwergpoedel wit-bruin-zwart Christian z Trianonu (nr. ) Eva Kynclova (TsjechiŽ)
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
  Veteranen Saturday females   - keurmeester: Mr.Massimiliano Mannucci (ItaliŽ)
1. Kaninchen Teckel langhaar Daks-Veg-As Barbarella (nr. ) Dina Dashevskaya (TsjechiŽ)
2. Scottish Terrier Sinequanone Careless Whisper (nr. ) Anne Lombard (Frankrijk)
3. Staffordshire Bull Terrier Chaina Ii of Honey's Bulls (nr. ) Mr Morgan Malfoy (Frankrijk)
  Veteranen Saturday males   - keurmeester: Mr.Massimiliano Mannucci (ItaliŽ)
1. Australian Silky Terrier Dady Dark Moore de l'Edenland (nr. ) M. Serge Schneider (Frankrijk)
2. Schnauzer peper en zout Simon vom Achterplštzchen (nr. ) Britta & Marianne Ellichsen (Duitsland)
3. Dwergpinscher Hjšlm's Pluto (nr. ) Zuzan Hagelin (Zweden)
  Veteranen Sunday females   - keurmeester: Mrs.Petroula E.Richard-Douma (Frankrijk)
1. Lagotto romagnolo Gleska Goody-Goody (nr. ) Katrien Van Gemert & Camilla Bšckman (Nederland)
2. Golden Retriever Never Ending Emotion Bailey (nr. ) Annick KlauŖ (Duitsland)
3. Rhodesian Ridgeback Aresvuma Olana Red (nr. ) Elena Kamle (Rusland)
  Veteranen Sunday males   - keurmeester: Mrs.Petroula E.Richard-Douma (Frankrijk)
1. Dwergpoedel wit-bruin-zwart Christian z Trianonu (nr. ) Eva Kynclova (TsjechiŽ)
2. Samoyeed Sammantic Only You (nr. ) Barbara Wolfgang Bruns Stamp (Duitsland)
3. Coton de Tulťar DjedÔ's Force des Fleurs d'AloŤs (nr. ) Mme Lydie Vincent & Mme Lejeune Sandy ()
  Groepen Saturday   - keurmeester: Mr.Piet Roosenboom (BelgiŽ)
1. Scottish Terrier Verascott (nr. ) Hovagimyan Christine (Frankrijk)
2. Teckel miniature korthaar Formula Uspeha (nr. ) Khapaeva Irina ()
3. Zwergschnauzer zwart Vom Birnbacher Wald (nr. ) Siepmann Ute ()
  Groepen Sunday   - keurmeester: Mrs.Marie-Josťe Melchior (Luxemburg)
1. Beagle A Wisp of My Desire (nr. ) Lindley Nicole ()
2. Pharaoh Hound Reedly Road (nr. ) Evteeva Maria ()
3. Schipperke Du Dragon Rouge de Jupiter (nr. ) Mlle Delaporte Carole ()
  Groep I   - keurmeester: Mr.Gilbert Schaffner (Frankrijk)
1. Beauceron Jivre des Brumes d'Hiver (nr. ) Danielle Maury (Frankrijk)
2. Belgische herder Lakense Oscar, Focus Shepherds Dogmate (nr. ) Maria Noppen-Reniers (BelgiŽ)
3. Australian Shepherd Austrian Dream Be Well Suited of Wispafete (nr. ) Misses S. Gibbons & H.M. Jones (SyriŽ)
  Groep II   - keurmeester: Mr.Roger Vanhoenacker (BelgiŽ)
1. Dwergpinscher Parallel Universe du Demon Dog (nr. ) All. du Demon Dog (ItaliŽ)
2. Entlebucher Sennenhond Bourbon Blanton's Gold Sozvezdie Udachi (nr. ) Julia Degryareva (OekraÔne)
3. Bordeaux dog Kandinsky from the Red Squirrels (nr. ) Wim Toonen (Nederland)
  Groep III   - keurmeester: Mr.Bojan Matakovic (KroatiŽ)
1. Fox Terrier ruwhaar Hampton Court's Monte Cristo (nr. ) Victor Malzoni Jr (Verenigd Koninkrijk)
2. Scottish Terrier Lucia's Dream Sparkling Champagne (nr. ) Betty Smit-Kamerbeek Betty (Nederland)
3. Sealyham Terrier Didgeridoo's Mambo Number Five (nr. ) Romina + Stefan Blšttgen Wisniewski & Irene Schotel (GeorgiŽ)
  Groep IV   - keurmeester: Mrs.Carin Swysen (BelgiŽ)
1. Teckel miniature korthaar Norden Liht Mochito (nr. ) Artur Lewantowitsch (Duitsland)
2. Kaninchen Teckel ruwhaar Ancora Tu del Gotha (nr. ) Lucia Terruzzi (ItaliŽ)
3. Teckel Standard langhaar Olaf of Mister Quincy (nr. ) C.D.E. Karels & Marianne Maes (BelgiŽ)
  Groep V   - keurmeester: Mr.Zsolt Molnar (RoemeniŽ)
1. Alaskan Malamute Libertia Reggae Master (nr. ) Scarlett & Mark Burnside (Verenigd Koninkrijk)
2. Pharaoh Hound Reedly Road Lynway (nr. ) Maria Evteeva & O. Popova (Rusland)
3. Basenji Selma Liwang (nr. ) Dorota MŁller (Polen)
  Groep VI   - keurmeester: Mrs.Isolde Huber (Duitsland)
1. Grand Basset griffon vendťen Frosty Snowman (nr. ) Gwen Huikeshoven & Phil Reid (Nederland)
2. Bayrischer Gebirgsschweisshund Buckalaki Prof. Hunter Jerko (nr. ) Daniela Leute & Michaela MŁhlemayer (Duitsland)
3. Beagle Gold Line's Warm in Hell (nr. ) Marianne Steinmann Bach (Denemarken)
  Groep VII   - keurmeester: Mr.Colm Hastings (Ierland)
1. Duitse staande korthaar Tomanipoint Celtic Knight (nr. ) Tom Mervyn (Verenigd Koninkrijk)
2. Gordon Setter Perfect Thunder v.d. Mergelhoeve (nr. ) K.C.T.W. Beckers (Nederland)
3. Irish Red Setter Athena Red Passion (nr. ) Sara Montagnoli (ItaliŽ)
  Groep VIII   - keurmeester: Mrs.Linda Volarikova (Slowakije)
1. Perro de agua espaŮol Rayaragua Nebe Give Me Five (nr. ) Ferdie Soethiono (ItaliŽ)
2. American Cocker Spaniel Very Vigie Love u' Crazy (nr. ) Hugues Schuh & Pirjo Vartiainen (Frankrijk)
3. C„o de agua PortuguÍs pelo ondulado Casa Hoya's Stop and Stare (nr. ) Ilona Griffioen-Van Beek (Nederland)
  Groep IX   - keurmeester: Mr.Jean-FranÁois Vanaken (BelgiŽ)
1. Chihuahua korthaar Dartan the Valiant Aladar (nr. ) Ludmir Sandra (Spanje)
2. Dwergpoedel wit-bruin-zwart Caspian Line's Keep Me (nr. ) Natascha Kolbe (Duitsland)
3. Cavalier King Charles Spaniel Bonitos Companeros Everlasting Dream (nr. ) Klaus Vorderstrasse & Markus Kirschbaum (Duitsland)
  Groep X   - keurmeester: Mrs.Iveta Vojtekova (Slowakije)
1. BarzoÔ Russkiy Azart Cerarus Valiant Invictus (nr. ) Maria Lazareva (ItaliŽ)
2. Afghan Hound White Infinity's Fan the Flame (nr. ) Csilla Bakos (Hongarije)
3. Whippet Jucundas Eternal Love Estelle (nr. ) Rolf & Liesel Herten (Duitsland)
  Miscellaneous Class Oldest Dog in Show   - keurmeester: (null)
1. Teckel Standard (nr. ) ()
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
...
 



English Francais