De nr.1 website over de hond: honden rassen, internationaal nieuws, honden fokkers en duizenden foto's.
INFO Leden afdeling:   LOG IN OPTIES LOG UIT & WIE IS WIE
'Lommel 2017'
lees nieuws foto's bekijken

 
# Ras Hond Eigenaar   ...  
  Best in show   - keurmeester: Mr.Carsten Brik (Denemarken)
1. Basenji Faraoland On A Bed Of Roses (nr. ) Alaerts, Alain (BelgiŽ)
2. Irish Red Setter Harko Dekellefleur (nr. ) Vermeiren, Ilse (BelgiŽ)
3. American Cocker Spaniel Waka Waka'S Just Do It (nr. ) Marcq, Estelle (Frankrijk)
  Puppies Minor Saturday   - keurmeester: Mr.Kotlar R (Hongarije)
1. Welsh Corgi Cardigan Covventinea Pheninah (nr. ) Vervoort, Peggy ()
2. Kleinspitz Qiio Du Bourg De Glissis (nr. ) Ferrara, Marie ()
3. Bearded Collie Beardie Connections Quite A Dream (nr. ) Wijns, Liesbeth ()
  Puppies Minor Sunday   - keurmeester: Mrs.Ch.Van Raamsdonck-Blatter (BelgiŽ)
1. Tchiorny Terrier Original Tara's Sarja (nr. ) van der Kooij-Lamers, Tirza ()
2. Pyreneese berghond Neve De Bigerionnes (nr. ) Holtappels, K & E () X
3. Berner Sennenhond Quiri De Zandvijver (nr. ) Declerck, Rita ()
  Puppies Saturday   - keurmeester: Mrs.Van Raamsdonck-Blatter Ch. (BelgiŽ)
1. Chinese Crested Dog naakt Pretty Lady Of The Loving Dols (nr. ) Van Droogenbroeck, Sonja ()
2. Chow Chow A & L Of The Island Confetti (nr. ) Adler, Lise-Lotte ()
3. Samoyeed Ice Bon Bon Of Silvercity Wind (nr. ) Van Der Elst, Tanja ()
  Puppies Sunday   - keurmeester: Mrs.Vigo Navajon (Spanje)
1. Dobermann Phenyo Van Het Donauhof (nr. ) Snels, Pascal ()
2. Bullmastiff Please Don't Forget Me (nr. ) Stevens, Barbara ()
3. Shar Pei Jade East My Heart Is A Ghost Town (nr. ) Minne Et L.b. Anders Et K.r. Nijholt, Esmae ()
  Junior Saturday   - keurmeester: Mr.J-F Vanaken (BelgiŽ)
1. Australian Shepherd Mickey Finn Of Hickory Lake (nr. ) Pierino- Dolci Angeli, Francisca ()
2. Akita Reachy Action Only The Best At Miluna (nr. ) Van Mourik, Naomi ()
3. Border Collie Pasco Perfect Dream Of Kaliko's Home (nr. ) Vancauwenbergh- versees, Ingrid ()
  Junior Sunday   - keurmeester: Mr.R.Kotlar (Hongarije)
1. Golden Retriever Perfect Princess By Moon Of Sunshine'S Valley (nr. ) Vermander-Adam, Nathalie-Therese ()
2. Newfoundlander New Beothuk's Youngest Edition (nr. ) Vanceer, Tim ()
3. Teckel miniature ruwhaar Pinoccino Chatka Jamnika (nr. ) Chudzik, Halina ()
  Koppels Saturday   - keurmeester: Mrs.R.Reyniers (BelgiŽ)
1. Piccolo Levriero Italiano Odina & Perelo Corsa Dell'oro (nr. ) Geeraerts, Suzanne ()
2. Tibetan Spaniel Ozzy Osbourne & Ninja From Corinty's Home (nr. ) Wittevrouw-Vangelder, Ivan- Corinna ()
3. Australian Shepherd Mickey Finn Of Hickory Lake & Miss Sweeney Des Tdk (nr. ) Pierino- Dolci Angeli, Francisca ()
  Koppels Sunday   - keurmeester: Mrs.R.Reyniers (BelgiŽ)
1. Tchiorny Terrier K & P-Blackrussian Nina K & P-Blackrussian Nero (nr. ) Geuens - Huygens, Karel - Pascale ()
2. Labrador Retriever Audria Gorgeous & Oscaar Of Lucifers Delight (nr. ) Gorremans, Christel ()
3. Teckel Standard korthaar Little Red Devil'S Otto & Turbodach Prada (nr. ) Gyssens - Horenbach, Dimitri & Tamara ()
  Veteranen Saturday   - keurmeester: Mr.J.Williams (Nederland)
1. Siberian Husky Hinook Of Cold Nomad's (nr. ) Vercauter, Thierry ()
2. Australian Cattle Dog Ilyana Kyogle (nr. ) Klopping, M. P. C. ()
3. Tibetan Spaniel Happy From Corinty's Home (nr. ) Wittevrouw-Vangelder, Ivan- Corinna ()
  Veteranen Sunday   - keurmeester: Mr.T.Leenen (BelgiŽ)
1. Irish Red Setter Harko Dekellefleur (nr. ) Vermeiren, Ilse ()
2. Pyreneese berghond Macthree's Caithlenn (nr. ) Nieuwenhuizen, Marina ()
3. Golden Retriever Finn Of The Golden Arc (nr. ) Gryson, Caroline ()
  Groepen Saturday   - keurmeester: Mrs.R.Reyniers (BelgiŽ)
1. Tibetan Spaniel From Corinty's Home (nr. ) Wittevrouw-Vangelder, Ivan- Corinna ()
2. Australian Shepherd Dolci Angeli, (nr. ) Pierino- Dolci Angeli, Francisca ()
3. Cavalier King Charles Spaniel Of Maesllyn (nr. ) Jacques, Arnold ()
  Groepen Sunday   - keurmeester: Mrs.R.Reyniers (BelgiŽ)
1. Teckel Standard korthaar (nr. ) Gyssens - Horenbach, Dimitri & Tamara () X
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
  Junior Handling Sunday   - keurmeester: Mr.F.Declerdq (BelgiŽ)
1. (nr. ) ()
2. (nr. ) ()
3. (nr. ) ()
  Groep I .   - keurmeester: Mr.Ljutic M. (KroatiŽ)
1. Beauceron Hirgon Yvain De La Bonhardiesse (nr. ) Westenberg, Ellen ()
2. Australian Cattle Dog Aysa The First Lady (nr. ) Sporck, Monique ()
3. Australian Shepherd Jess's No More Mr. Nice Guy (nr. ) Schildermans, Arnold ()
  Groep II   - keurmeester: Mr.V.Van Raamsdonk (BelgiŽ)
1. Shar Pei Jade East Fire On The Mountain At Panache (nr. ) Minne Et L.b. Anders Et K.r. Nijholt, Esmae ()
2. Leonberger Nino From Yellow'S Garden (nr. ) Bauwens - Roobrouck, Carine Bart ()
3. Bulldog Olympe Bullbuzzer (nr. ) Vanstippen, Fabien ()
  Groep III   - keurmeester: Mr.J-F Vanaken (BelgiŽ)
1. Scottish Terrier Moveable Feast The Best (nr. ) Galichskaya, Irina ()
2. American Staffordshire Terrier Daddy's Big Boys Patriot (nr. ) Deneweth, Jolien ()
3. Norfolk Terrier Allright Celtic Prince (nr. ) Nagasawa, Keiko ()
  Groep IV   - keurmeester: Mrs.R.Opris (RoemeniŽ)
1. Kaninchen Teckel korthaar Tverskoy Mozaiki Aristokrat (nr. ) Kockelbergh, Emanuelle ()
2. Teckel miniature langhaar Brodie Lord Vom Roten Ahorn (nr. ) Czerwinski, Franz Horst ()
3. Kaninchen Teckel langhaar Basshubert Espresso (nr. ) Nowik, Michal ()
  Groep V   - keurmeester: Mr.Ionescu A. (RoemeniŽ)
1. Basenji Faraoland On A Bed Of Roses (nr. ) Alaerts, Alain ()
2. Akita Megapolis Style Ryuu (nr. ) Hoebeke, Catharine ()
3. Shiba Mara-Shimas Suhai Sekaiichi (nr. ) Van Rattingen - Schenkhuizen, Nancy ()
  Groep VI   - keurmeester: Mr.Th.Leenen (BelgiŽ)
1. Rhodesian Ridgeback Nengaira Days Of Gold (nr. ) De Jong, Michele ()
2. Sint Hubertushond Napolťon Bonaparte Of Lufon Royal Pride (nr. ) De Vadder, Fonie ()
3. Basset Hound Norbert Of Lufon Royal Pride (nr. ) De Vadder, Fonie ()
  Groep VII   - keurmeester: Mr.A.Ionescu (RoemeniŽ)
1. Irish Red Setter Harko Dekellefleur (nr. ) Vermeiren, Ilse ()
2. Weimaraner korthaar Fly Me To The Moon Von Silberweiss Jager (nr. ) Thomas, Marie-Gabrielle ()
3. Duitse staande korthaar Gioia Du Nid Aux Nobles (nr. ) Claeijs, Jeanne ()
  Groep VIII   - keurmeester: Mr.A.Shiskin (Belarus) (null)
1. American Cocker Spaniel Waka Waka'S Just Do It (nr. ) Marcq, Estellea ()
2. English Cocker Spaniel anders kleurigen Wigglings Peter Parker (nr. ) Apers, Melissa ()
3. Labrador Retriever Whispering Labs New Charm (nr. ) Gosset - Sermon, Patricia ()
  Groep IX   - keurmeester: Mr.A.Shishkin (Belarus) (null)
1. Lhasa Apso Close To Perfection Next To You (nr. ) Radstok, Marion ()
2. Mops Wild Pug'S Dream Boy Rocks The Ring (nr. ) Tolman, Nicole ()
3. Malteser Macho Man Maltezzi (nr. ) Raboin, Remy ()
  Groep X   - keurmeester: Mr.J.Wulteputte (BelgiŽ)
1. Afghan Hound Genesis A Touch Of Freedom (nr. ) Velders - De Block, Patricia ()
2. BarzoÔ Nirina Of Russian Dreams (nr. ) Van Hoof-Bekers, Eddy & Bianca ()
3. Irish Wolfhound Dreamcatcher Of Mag Mor (nr. ) Frederickx - Ackaert, Jos & Ilse ()
  Working Group   - keurmeester: Mr.T.Leenen (BelgiŽ)
1. Kaninchen Teckel ruwhaar Nausika V/d Nerendijk (nr. ) Vermeiren - Moelans, Anny ()
2. Golden Retriever Oraya , My Once In A Lifetime Of Cay'S Happiness (nr. ) Biesbrouck - Vermeersch, Ivo - Kathy ()
3. Chesapeake Bay Retriever Crosswind's Did It Again Djuma (nr. ) Meuser, Helen ()
...
 



English Francais