De nr.1 website over de hond: honden rassen, internationaal nieuws, honden fokkers en duizenden foto's.
INFO Leden afdeling:   LOG IN OPTIES LOG UIT & WIE IS WIE
'Ambiorix trofee Genk 2017'
lees nieuws foto's bekijken

 
# Ras Hond Eigenaar   ...  
  Best in show   - keurmeester: Mr.Deschuymere (BelgiŽ)
1. Saluki AMAL HAYATI ORAYAH ZA'NYAH AL SAHRA (nr. ) ELEN Sven ()
2. Yorkshire Terrier HUNDERWOOD HEAVEN-SENT (nr. ) BERNARD Eric ()
3. Bearded Collie BEARDIE CONNECTIONS KENJI (nr. ) OTTO Rinus ()
  Best in show Junior   - keurmeester: Mr.Muntean Petru (RoemeniŽ)
1. Mops PURE AND EASY OF PRELUDE (nr. ) WILRYCX Yves ()
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
  Puppies Minor Saturday   - keurmeester: Mrs Wagner R. (Luxemburg)
1. Polski Owczarek Nizinny QUARTZ QILSE QUISTRIA Z GWIAZDA SIRIUS (nr. ) RADLGRUBER-WOUTERS Marcella ()
2. Afghan Hound KOCHLIWY KSIAZE Z KORCZOWKI (nr. ) HOORNAERT Michael ()
3. American Staffordshire Terrier MOONRISING FAME AND FORTUNE (nr. ) LEMMENS Tommy ()
  Puppies Minor Sunday   - keurmeester: Mr.Curcic Z. (null)
1. Shar Pei NEVER LET ME GO DE L'ERE DU SCORPION (nr. ) BECQUET -DEUDON Sacha -Aline ()
2. Bulldog ONAHIA DEL ATLANTE KING OF KINGS (nr. ) WESSE Cynthia ()
3. Kleinspitz bruin of zwart QIIO DU BOURG DE GLISSIS (nr. ) FERRARA Marie ()
  Puppies Saturday   - keurmeester: Mr.Graulus F. (BelgiŽ)
1. Afghan Hound GOLDDRAGON ANEMONA (nr. ) SOMERS Geert ()
2. Australian Shepherd HEARTHSIDE SMOKING GUN (nr. ) GAJEWSKI Marlene ()
3. Norwich Terrier PRECIOUS (nr. ) VERMEIREN Annemie ()
  Puppies Sunday   - keurmeester: Mrs.Breesch R. (BelgiŽ)
1. Irish Red Setter GARDEN STAR'S IRISH DUBLIN (nr. ) VERMEIREN Ilse ()
2. Pyreneese berghond MARSOUS DE LA VALLEE DU GIROU (nr. ) HOLTAPPELS K - E ()
3. Duitse Dog blauw PETIT CHABLIS VAN'T GROOT GESTALTE (nr. ) VANDENBOSCH-HELMS Benny En Cindy ()
  Junior Best of Saturday   - keurmeester: Mr.Van Raamsdonk V. (BelgiŽ)
1. Afghan Hound PRESTON THE ONE AND ONLY DEL GHYRYO (nr. ) CHAPELLE - DONNI Jules ()
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
  Junior Best of Sunday   - keurmeester: Mr.Van Raamsdonk V. (BelgiŽ)
1. Mops PURE AND EASY OF PRELUDE (nr. ) WILRYCX Yves ()
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
  Junior Females Saturday   - keurmeester: Mr.Van Raamsdonk V. (BelgiŽ)
1. Welsh Terrier PAMIRS BREEZY (nr. ) HEY Patricia ()
2. Irish Wolfhound CELTIC MYST POPPY (nr. ) DONNE Luc ()
3. Rhodesian Ridgeback RINGERIKE LASTING IMPRESION (nr. ) TEN HAAF Elisabeth ()
  Junior Females Sunday   - keurmeester: Mr.Van Raamsdonk V. (BelgiŽ)
1. Mops PURE AND EASY OF PRELUDE (nr. ) WILRYCX Yves ()
2. Bullmastiff PERFECT DIVA VAN DE WESTERHOEVE (nr. ) MICHIELS Bart ()
3. Cavalier King Charles Spaniel PEPITA OF MAESLLYN (nr. ) JACQUES Arnold ()
  Junior Males Saturday   - keurmeester: Mr.Van Raamsdonk V. (BelgiŽ)
1. Afghan Hound PRESTON THE ONE AND ONLY DEL GHYRYO (nr. ) CHAPELLE - DONNI Jules ()
2. Golden Retriever SENTINEL PRIME DE LAR DE CASANOVA (nr. ) DESOMER - TIMPERMAN Stijn - Lise ()
3. Shetland Sheepdog PRINCE CHARMING VAN 'T BERLEVELD (nr. ) VANNYLEN Nadine ()
  Junior Males Sunday   - keurmeester: Mr.Van Raamsdonk V. (BelgiŽ)
1. BHANYANAN CONNECTING PEOPLE (nr. ) VANAKEN Jean-Francois ()
2. Akita DYNAMIC FORCE CHIEF OF STAFF (nr. ) HULS Marcel ()
3. Pekingees KLERKSHOF MANTOVANI (nr. ) REINELT-GEBAUER Linda ()
  Koppels Saturday   - keurmeester: Mrs.Worthy L. (Verenigd Koninkrijk)
1. Kooikerhondje QUNACK'S FAVOR (nr. ) STRAAIJER Astrid ()
2. Shetland Sheepdog (nr. ) ()
3. Australian Shepherd Pierino (nr. ) Dolci Angeli Franciska ()
  Koppels Sunday   - keurmeester: Mr.Van Den Bosch G. (BelgiŽ)
1. Samoyeed (nr. ) Van Der Elst Tanja (Nederland)
2. Tchiorny Terrier (nr. ) Guens-Huygens ()
3. Tibetan Spaniel (nr. ) Wittevrouw-Van Gelder ()
  Veteranen Saturday   - keurmeester: Mr.Schepers J. (Nederland)
1. Saluki ELAMIR AMAR (nr. ) WYBOU Michele ()
2. Golden Retriever ELWOOD UNIQUE FROM CHEERFUL HOUSE (nr. ) LEWANDROWSKI Ralf ()
3. Cairn Terrier SPLINTERHILL'S DUTCH GOLD (nr. ) DE VRIES Marijke ()
  Veteranen Sunday   - keurmeester: Mr.Schepers (Nederland)
1. Siberian Husky HARTICICE DES PERLE-SIBERIENNE (nr. ) SCHRIJVERS-BUNKENS Luc-Lisette ()
2. Leonberger HAKUNA C. BORA Z MILOTICEK (nr. ) BAUWENS - ROOBROUCK Carine Bart ()
3. Coton de Tulťar DJEDI'S FORCE DES FLEURS D'ALOES (nr. ) VINCENT Lydie ()
  Groepen Saturday   - keurmeester: Mrs.Worthy (Verenigd Koninkrijk)
1. Australian Shepherd (nr. ) Pierino-Dolci Angeli Francisca ()
2. Shetland Sheepdog (nr. ) ()
3. Schipperke (nr. ) Delaporte Carole ()
  Groepen Sunday   - keurmeester: Mr.Van Den Bosch G. (BelgiŽ)
1. Tibetan Spaniel (nr. ) WITTEVROUW-VANGELDER Ivan- Corinna ()
2. Cavalier King Charles Spaniel (nr. ) Jacques Arnold ()
3. Teckel Standard korthaar (nr. ) ()
  Groep I   - keurmeester: Mr.Curcic Z. (null)
1. Bearded Collie BEARDIE CONNECTIONS KENJI (nr. ) OTTO Rinus ()
2. Border Collie SHELTYSHAM SO SOIGNE OF VIATRIXES (nr. ) SUCH Beatrix ()
3. Australian Shepherd JUMPING JACK FLASH DES TERRES DE KHAIRYACA (nr. ) GAJEWSKI Marlene ()
  Groep II   - keurmeester: Mr.Lokodi Csaba Zsolt (RoemeniŽ)
1. Newfoundlander zwart TWILLIN GATE OULARE SOULEYMAN (nr. ) BOGAERTS Maria Patrick ()
2. Bulldog RESERVA DO REI LENNY LAURAS (nr. ) MARTENS - PITTOORS Geert - Paulien ()
3. Bordeaux dog EMBEREZ BLAKE (nr. ) KEIZER Richard ()
  Groep III   - keurmeester: Mr.Lokodi Csaba Zsolt (RoemeniŽ)
1. Yorkshire Terrier HUNDERWOOD HEAVEN-SENT (nr. ) BERNARD Eric ()
2. English Toy Terrier Black and Tan AMALEK CAN'T STOP PLAYING WITH ARGOEL (nr. ) RAEYMAKERS, CROFT-ELLIOTT, BARKER, ARROW Romy, Lisa, A., K. ()
3. Airedale Terrier BEVERLY HILLS OF THE AIRE VICTORY (nr. ) SPRONCK-SERRA Berthie En Peter ()
  Groep IV   - keurmeester: Mr.Verrees J. (BelgiŽ)
1. Teckel Standard korthaar NOIR DESIR VAN DE HEREHEIDE (nr. ) THEUNIS Silke ()
2. Kaninchen Teckel langhaar Basshubert Espresso (nr. ) Michal Nowik ()
3. Teckel Standard langhaar OLIVIER OF MISTER QUINCY (nr. ) MAES Marianne ()
  Groep V   - keurmeester: Mrs.Wagner (Luxemburg)
1. Samoyeed DONT STAND CLOSE VAN 'T HUIS TE WOUDE (nr. ) VAN DER ELST Tanja ()
2. DYNAMIC FORCE CHIEF OF STAFF (nr. ) HULS Marcel ()
3. Mittelspitz wit MAGIC WINNIE VAN HET BEAREHOFKE (nr. ) AKKERMANS Claudia ()
  Groep VI   - keurmeester: Mr.Achtergael J.P. (BelgiŽ)
1. Griffon fauve de Bretagne HIBECK DINO (nr. ) MCDONALD-ULLIOTT Jean ()
2. DalmatiŽr BELL-A-MIR'S HONOLULU HOTSHOT (nr. ) JENSEN Pia ()
3. NAPOLEON BONAPARTE OF LUFON ROYAL PRIDE (nr. ) DE VADDER Fonie ()
  Groep VII   - keurmeester: Mr.Achtergael J.P. (BelgiŽ)
1. Irish Red Setter MARLLAND YOU ARE MY BEST FRIEND (nr. ) SCHELLINGS Wilma ()
2. Weimaraner korthaar FIRST CHOICE JUST WEIMARANER (nr. ) GROEN Willy ()
3. Bracco Italiano MIO BOMBO DI-ALA-D 'ORO (nr. ) SANGERS Piet ()
  Groep VIII   - keurmeester: Mr.Schepers J. (Nederland)
1. American Cocker Spaniel alle andere eenkleurigen anders dan zwart VERY VIGIE ICE-CREAM (nr. ) LEONARD-NOLLE Mathilde ()
2. Golden Retriever PERFECT MAGICAL MYSTERY OF SUNSHINE'S VALLEY (nr. ) VERMANDER-ADAM Nathalie-Therese ()
3. Clumber Spaniel WYMESWOLD PROSSECO (nr. ) RAMAKERS Patricia ()
  Groep IX   - keurmeester: Mr.Muntean P. (RoemeniŽ)
1. Toy Poedel ORPHEE (nr. ) VANAKEN Jean-Francois ()
2. Standard Poedel wit-bruin-zwart FABULOUS BLACK DREAM'S MAKE LOVE AT PARIS (nr. ) BAKKER Kitty ()
3. Coton de Tulťar DJEDI'S FORCE DES FLEURS D'ALOES (nr. ) VINCENT Lydie ()
  Groep X   - keurmeester: Mr.Krol P. (Polen)
1. Saluki AMAL HAYATI ORAYAH ZA'NYAH AL SAHRA (nr. ) ELEN Sven ()
2. Irish Wolfhound NEXT GENERATION NOALAN OF FIRST AVENUE (nr. ) JANSSENS Gary ()
3. Whippet BOXING HELENA'S ORANGE IS THE NEW BLACK (nr. ) SCHEERENS Bart ()
...
 



English Francais