De nr.1 website over de hond: honden rassen, internationaal nieuws, honden fokkers en duizenden foto's.
INFO Leden afdeling:   LOG IN OPTIES LOG UIT & WIE IS WIE
'LiŤge 2017'
lees nieuws foto's bekijken

 
# Ras Hond Eigenaar   ...  
  Best in show Saturday   - keurmeester: Mme Y. GAVRILOVA (Rusland)
1. Kleinspitz oranje/anderskleurig Thai Silk Gonne Make Me Sweat (nr. ) Mironenko S (Rusland)
2. BarzoÔ Russkiy Azart Cerarius Valiant Invictus (nr. ) Lazareva Maria (ItaliŽ)
3. Teckel Standard korthaar Russkiy Azart Cerarius Valiant Invictus (nr. ) Lazareva Maria (ItaliŽ)
  Best in show Sunday   - keurmeester: M. F. COCHETTI (ItaliŽ)
1. Gordon Setter Perfect Thunder v.d. Mergelhoeve (nr. ) Beckers Kim (Nederland)
2. Affenpinscher Murimah Bona Capona (nr. ) Bizin Andrew (Rusland)
3. Whippet Boxing Helena's Orange by Boss (nr. ) Scheerens Bart (BelgiŽ)
  Puppies Minor Saturday   - keurmeester: M. J-F VANAKEN (BelgiŽ)
1. Whippet Jothryn Heaven Sent (nr. ) JONES John (Verenigd Koninkrijk)
2. Teckel miniature korthaar Michelangelo vom Brendelstein (nr. ) LEWANTOWITSCH Artur (Duitsland)
3. Bearded Collie Beardie Connections Quinto (nr. ) OTTO Rinus (Nederland)
  Puppies Minor Sunday   - keurmeester: M. M. DRAGANESCU (RoemeniŽ)
1. Bearded Collie Beardie Connections Quincy (nr. ) Jacobs Marielle (Nederland)
2. Berner Sennenhond Quiri de Zandvijver (nr. ) Declerck Rita (BelgiŽ)
3. Shetland Sheepdog Valerina Ross Dandy (nr. ) Philippin Claudine (BelgiŽ)
  Puppies Saturday   - keurmeester: M. F. COCHETTI (ItaliŽ)
1. Zwergspitz Thai Silk Code of Success (nr. ) MIRONENKO S. (Rusland)
2. Bulldog Unbreak-a-Bull Queen Mary (nr. ) GALERE FranÁoise (BelgiŽ)
3. English Springer Spaniel Melodie de la TÍte de Fellering (nr. ) SIMONIN Laurent (Frankrijk)
  Puppies Sunday   - keurmeester: M.J.R. WALSH Jr (Ierland)
1. Kleinspitz oranje/anderskleurig Thai Silk Code of Success (nr. ) Mironenko S (Rusland)
2. Kerry Blue Terrier Balboa Spartacus (nr. ) Godard-Calloch Cťcile-cťline (Frankrijk)
3. Nova Scotia Duck Tolling Retriever Avatar's Delightful for Design (nr. ) Breuer-Pieron Alain-Julie (BelgiŽ)
  Junior Saturday   - keurmeester: M. P. BURATTI (ItaliŽ)
1. Tchiorny Terrier Fortuna Feeria Efgrafiy Alexandrowitsch (nr. ) Kujat Ellona (Duitsland)
2. Bulldog Manifesto des Loups du Roumois (nr. ) Loue Bruno (Frankrijk)
3. BarzoÔ Ruzziy Azart Deadro Pallas Emperador (nr. ) Paltro Armando (ItaliŽ)
  Junior Sunday   - keurmeester: Mme Y. GAVRILOVA (Rusland)
1. Piccolo Levriero Italiano Caeles Mind Over Matter (nr. ) Jensen Regine (Noorwegen)
2. Bullmastiff Perfect Diva van de Westerhoeve (nr. ) Michiels Bart (BelgiŽ)
3. Perro de agua espaŮol Zorraco Echo of a Legend (nr. ) Van Mourick Naomi (Nederland)
  Koppels Saturday   - keurmeester: Mme V. DE CUYPER-BOESMANS (BelgiŽ)
1. Duitse Dog Obi-Wan Kenobi & Oh Princess Leia organa of Devoted Dogs (nr. ) Van Looveren-Willems Kris Mady (BelgiŽ)
2. Cavalier King Charles Spaniel Toftas Tom Tom & Toftas Unique Blanche (nr. ) Persson Birgitta (Zweden)
3. Rhodesian Ridgeback Our James & Miss Charlie van't Wolf-Heesch (nr. ) Pot Dominique (BelgiŽ)
  Koppels Sunday   - keurmeester: Mme D. BUJISIC (Rusland)
1. English Springer Spaniel Adamant's Feel Like a Million & Red Letter Day (nr. ) Simonin Laurent (Frankrijk)
2. Duitse staande korthaar Neige du Batardeau & Flying Dame v. Kallisto (nr. ) Houfflain Sophie (BelgiŽ)
3. Teckel Standard korthaar Kurt Kenwood Excellmagic & Erotica von Nollenberg (nr. ) Droogmans Heidi (BelgiŽ)
  Veteranen Saturday   - keurmeester: Mme I. NAARITS (Estland)
1. Afghan Hound Afterglow Jumping Rainbows of Sofico (nr. ) CHADWICK Dudley-Glenys (Verenigd Koninkrijk)
2. Coton de Tulťar Darwin de Tamaris Bay (nr. ) VAN HERZEELE Marc (Frankrijk)
3. Irish Soft Coated Wheaten Terrier Duke-Camillo vom Belker-Bad (nr. ) LAMMERING Alina (Duitsland)
  Veteranen Sunday   - keurmeester: Mme I. Siil (Spanje)
1. Sint Bernard langharig Il Divo Roly By Longsdyle (nr. ) Long-Doyle A & A (Ierland)
2. Gordon Setter Irving John Beautiful Darkness (nr. ) Weber Manuela (BelgiŽ)
3. Irish Soft Coated Wheaten Terrier Duke-Camillo vom Belker-Bad (nr. ) Lammering Alina (Duitsland)
  Groepen Saturday   - keurmeester: M.R. KANAS (Slowakije)
1. BarzoÔ Russkiy Azart (nr. ) Lazareva Maria (ItaliŽ)
2. Alaskan Malamute Libertia (nr. ) Burnside Scarlett & Mark (Verenigd Koninkrijk)
3. Schipperke du Dragon Rouge de Jupiter (nr. ) Delaporte Carole (Frankrijk)
  Groepen Sunday   - keurmeester: Mme L. Van Genechten (BelgiŽ)
1. BarzoÔ Russkiy Azart (nr. ) Lavazeva Maria (ItaliŽ)
2. English Springer Spaniel de la TÍte de Fellering (nr. ) Simonin Laurent (Frankrijk)
3. Schipperke Du Dragon Rouge de Jupiter (nr. ) Delaporte Carole (Frankrijk)
  Groep I Saturday   - keurmeester: Mme W. MISTERKA-KLUSKA (Polen)
1. Australian Shepherd Carolina Calais Keep on Walkin' (nr. ) Boerland Joanne (Nederland)
2. Border Collie Once Upon a Time Of Vipers Pride (nr. ) Mertens Aurťlie (BelgiŽ)
3. Bouvier des Flandres Aristocrat Ozzy Astronaut (nr. ) Temperman Ron (Nederland)
  Groep I Sunday   - keurmeester: M.V. AL DAGHISTANI (Rusland)
1. Hollandse Herdershond Kortharige Iberian Pleasure de la Terre des Flandres (nr. ) Klein Guillaume (Frankrijk)
2. Australian Shepherd Carolina Calais Keep On Walkin' (nr. ) Boerland Joanne (Nederland)
3. Bearded Collie Firstprizebears Percy Sledge (nr. ) Pottiez Xavier (BelgiŽ)
  Groep II Saturday   - keurmeester: M J.R. WALSH Jr (Ierland)
1. Bulldog Reserva Do Rei Lenny Lauras (nr. ) Martens-Pittors Geert-Paulien (BelgiŽ)
2. Shar Pei Jade East Fire on the Montain at Panache (nr. ) Minne-Anders-Nijholt Esmae (Nederland)
3. Zwergschnauzer zwart Blackgalaxy Manolo Blanich-N (nr. ) Piuzzi Osvaldo (ItaliŽ)
  Groep II Sunday   - keurmeester: Mme M. VERMEIRE (BelgiŽ)
1. Affenpinscher Murimah Bona Capona (nr. ) Bizin Andrew (Rusland)
2. Mastino Napoletano Pirelli Luigi (nr. ) Smidova Sonja (BelgiŽ)
3. Hovawart Gotham des Ies du Lagon Bleu (nr. ) Gardes Benoit (Frankrijk)
  Groep III Saturday   - keurmeester: M. G. GLADIC (Servie)
1. Irish Soft Coated Wheaten Terrier Duke-Camillo vom Belker-Bad (nr. ) Lammering Alina (Duitsland)
2. Lakeland Terrier Slicey Moonriver (nr. ) Adlesic Lorrain Pia Denys (ItaliŽ)
3. Staffordshire Bull Terrier Dimantstaff My Little Sheachou (nr. ) Andrevon CharlŤne (Frankrijk)
  Groep III Sunday   - keurmeester: Mme M. O'GORMAN (Ierland)
1. Cairn Terrier Spinterhill's Dutch Gold (nr. ) De Vries Marijke (Nederland)
2. Staffordshire Bull Terrier Lord Largo Pineapple du Clan de Molotov (nr. ) Minet Manu (Frankrijk)
3. Lakeland Terrier Slicey Moonriver (nr. ) Aldesic Lorrain Pia Denys (ItaliŽ)
  Groep IV Saturday   - keurmeester: M. M DRAGANESCU (RoemeniŽ)
1. Teckel Standard korthaar Spellbound's Black Tie Affair (nr. ) Jakubowska Marlena (Polen)
2. Kaninchen Teckel langhaar Madame Mimi d'Hollywood Compagnie (nr. ) Nowik Michal (Nederland)
3. Teckel Standard langhaar Abydachs Giving off Sparks (nr. ) Geeson Janet (Verenigd Koninkrijk)
  Groep IV Sunday   - keurmeester: M. A OSTROWSKI (Polen)
1. Teckel Standard korthaar Sophie Canis Venator (nr. ) Jakubowska Marlena (Polen)
2. Teckel Standard langhaar Abydachs Giving Off Sparks (nr. ) Geeson Janet (Verenigd Koninkrijk)
3. Kaninchen Teckel ruwhaar Upon Once a Time Vitoraz (nr. ) Slunitschek Lara/Ingrid (Duitsland)
  Groep V Saturday   - keurmeester: M. A. ARGENTE DEL CASTILLO (Spanje)
1. Kleinspitz oranje/anderskleurig Thai Silk Gonne Make Me Sweat (nr. ) Mironenko S (Rusland)
2. Alaskan Malamute Libertia Americano (nr. ) Burnside Scarlett & Mark (Verenigd Koninkrijk)
3. Shiba Dar Chingiza Enjoy Every Moment (nr. ) Van der Meer Wilma (Nederland)
  Groep V Sunday   - keurmeester: M. C. ANDREOU (Cyprus)
1. Kleinspitz oranje/anderskleurig Thai Silk Gonne Make Me Sweat (nr. ) Mironenko S (Rusland)
2. Basenji I Will Survive out of Africa (nr. ) Daponte Patrick (BelgiŽ)
3. Wolfspitz Lucky vom Zarenhof (nr. ) Vache Didier (Frankrijk)
  Groep VI Saturday   - keurmeester: Mme M. O'GORMAN (Ierland)
1. DalmatiŽr Gold Rush of Duke's Proud (nr. ) Sent Heike (Duitsland)
2. Rhodesian Ridgeback Uzuri Folwark Zwierzecy (nr. ) Kosciolek Agnieszka (Polen)
3. Basset fauve de Bretagne Blevwil Enchantress Over Malrich (nr. ) Ellrich Debbie (Verenigd Koninkrijk)
  Groep VI Sunday   - keurmeester: Mme MISTERKA-KLUSKA (Polen)
1. DalmatiŽr Mme MISTERKA-KLUSKA (nr. ) Jacobs Dian (Nederland)
2. Griffon fauve de Bretagne Hibeck Dino (nr. ) MCDonald-Ulliot Jean (Verenigd Koninkrijk)
3. Basset Hound Malrich Monkey Business (nr. ) Ellrich Debbie (Verenigd Koninkrijk)
  Groep VII Saturday   - keurmeester: Mme I. SIIL (Spanje)
1. Irish Red Setter Paris Match Thendara (nr. ) Lauwers-Milligan-Bott-Bott A.W.D.J. (BelgiŽ)
2. Spinone Italiano Bannonbrig Ralfie Rude at Ballyadeen (nr. ) Cozens Paula (Ierland)
3. Gordon Setter Irving John Beautiful Darkness (nr. ) Weber Manuella (BelgiŽ)
  Groep VII Sunday   - keurmeester: M. I. VASILJEVIC (Rusland)
1. Gordon Setter Perfect Thunder v.d. Mergelhoeve (nr. ) Beckers Kim (Nederland)
2. Irish Red Setter Trawricka High Jinks (nr. ) Mc Kimm Frances (BelgiŽ)
3. Spinone Italiano Bannonbrig Ralfie Rude at Ballyadeen (nr. ) Cozens Paula (Ierland)
  Groep VIII Saturday   - keurmeester: M. J. DE CUYPER (BelgiŽ)
1. American Cocker Spaniel Hyrie Hamistu (nr. ) Houot-Bertholet Charlotte-Alex (BelgiŽ)
2. Perro de agua espaŮol Zorrazo Echo of a Legend (nr. ) Van Mourik Naomi (Nederland)
3. Golden Retriever Next Miracle of Sunshine's Valley (nr. ) Vermander-Adam Nathalie-ThťrŤse (BelgiŽ)
  Groep VIII Sunday   - keurmeester: M. A. ARGENTE DEL CASTILLO (Spanje)
1. Perro de agua espaŮol Zorrazo Echo of a Legend (nr. ) Van Mourik Naomi (Nederland)
2. American Cocker Spaniel Royalty inc. score to Settle (nr. ) Van Den Boom Jessica (Nederland)
3. Labrador Retriever Blue Bayo Strong Wind of Kawarimono (nr. ) Paporn Chaiyot (Thailand)
  Groep IX Saturday   - keurmeester: M. V. AL DAGHISTANI (Rusland)
1. Shih Tzu Saffron Sherhy Dustin (nr. ) Van Slycken Dorien (BelgiŽ)
2. Lhasa Apso Close To Perfection Next to You (nr. ) Radstok Marion (Nederland)
3. Dwergpoedel Marincole you Gotta Love Me (nr. ) Postmus-Eijlander Marion (Nederland)
  Groep IX Sunday   - keurmeester: M.J-F VANAKEN (BelgiŽ)
1. Chihuahua korthaar Exciting Future Clear My Angels (nr. ) Rengers Petra (Nederland)
2. Papillon J'aime le Paso Doble de Costalina (nr. ) Poulen Virginie (Frankrijk)
3. Pekingees Genesha Gud Lak Devin (nr. ) Mishin Grigorii (Rusland)
  Groep X Saturday   - keurmeester: M. C. ANDREOU (Cyprus)
1. BarzoÔ Russkiy Azart Cerarius Valiant Invictus (nr. ) Lazareva Maria (Rusland)
2. Irish Wolfhound O'Coolio of First Avenue (nr. ) Janssens Gary (BelgiŽ)
3. Saluki Tschahar Mahal Barbarella at Yalameh (nr. ) Kawan Ilona (Duitsland)
  Groep X Sunday   - keurmeester: M.J. VASCO POCAS (Portugal)
1. Whippet Boxing Helena's Orange by Boss (nr. ) Scheerens Bart (BelgiŽ)
2. Afghan Hound Agha Djari's Lionheart (nr. ) Hessling Karin (Duitsland)
3. Irish Wolfhound Broughadowey Harvest Moon (nr. ) Mullen Joanne/William (Verenigd Koninkrijk)
  Working Dogs Saturday   - keurmeester: Mme M. VERMEIRE (BelgiŽ)
1. Dobermann Nordsea Pride Nena Nicoletta (nr. ) RONSSE Vanessa (BelgiŽ)
2. Labrador Retriever Blue Bayo Strong Wind of Kawarimono (nr. ) PAPORN Chaiyot (Thailand)
3. Teckel miniature langhaar Brodie Lord Vom Roten Ahorn (nr. ) CZERWINSKI Franz Horst (BelgiŽ)
  Working Dogs Sunday   - keurmeester: M. J. De Cuyper (BelgiŽ)
1. Labrador Retriever Blue Bayo Strong Wind of Kawarimono (nr. ) Paporn Chayot (Thailand)
2. Dobermann Nordsea Pride Nena Nicoletta (nr. ) Ronsse Vanessa (BelgiŽ)
3. Chesapeake Bay Retriever Crosswind's Did It Again Djuma (nr. ) Meuser Helen (Duitsland)
...
 



English Francais