De nr.1 website over de hond: honden rassen, internationaal nieuws, honden fokkers en duizenden foto's.
INFO Leden afdeling:   LOG IN OPTIES LOG UIT & WIE IS WIE
'Mechelen 2017 Double CACIB'
lees nieuws foto's bekijken

 
# Ras Hond Eigenaar   ...  
  Best in show Saturday   - keurmeester: Mr.Rehanek (TsjechiŽ)
1. Sint Hubertushond Napolťon Bonaparte Of Lufon Royal Pride (nr. ) De Vadder, Fonie ()
2. English Cocker Spaniel Argo Z Horenuse (nr. ) Vranckaert, Sofie (BelgiŽ)
3. Bordeaux dog Kandinsky From The Red Squirrels (nr. ) Wim Toonen, Wim (Nederland)
  Best in show Sunday   - keurmeester: Mr Leenen (BelgiŽ)
1. Afghan Hound El Roalito Easygoing (nr. ) Schellenberger, Cornelia (Duitsland)
2. Basset Hound Norbert Of Lufon Royal Pride (nr. ) De Vadder, Fonie (BelgiŽ)
3. Chihuahua korthaar J-Megan My Pride And Joy (nr. ) Rigaux, Guy (BelgiŽ)
  Puppies Minor Saturday   - keurmeester: Mrs Blessing (Duitsland)
1. C„o de agua PortuguÍs Go And Win Locomotive Breath (nr. ) Hirtz-Schmidt, Silke (Duitsland)
2. Australian Shepherd Skylake Quite A Handsome Man (nr. ) Vanseer, Ine (BelgiŽ)
3. Bulldog Dreamlovelybulls New Dawn (nr. ) Catry - Vande Meirssche, Michel - Fabienne (BelgiŽ)
  Puppies Minor Sunday   - keurmeester: Mr Devriendt (BelgiŽ)
1. Welsh Corgi Pembroke Ormai Toarmina (nr. ) Gebruers, Cynthia (BelgiŽ)
2. Chinese Crested Dog naakt Q Zlatalina Of The Loving Dols (nr. ) Van Droogenbroeck, Sonja (BelgiŽ)
3. Australian Shepherd Skylake Quite A Handsome Man (nr. ) Vanseer, Ine (BelgiŽ)
  Puppies Saturday   - keurmeester: Mrs Volarikova (Slowakije)
1. Irish Wolfhound Prettygrace V.d. Tortelduif (nr. ) Bosman-Van Rooijen, Hennie (Nederland)
2. Teckel miniature korthaar Michelangelo Vom Brendelstein (nr. ) Lewantowitsch, Artur (Duitsland)
3. Papillon Qiara Di Papalino (nr. ) Verhelst - Pattyn, Rik (BelgiŽ)
  Puppies Sunday   - keurmeester: Mr Schšeffer (Duitsland)
1. Basenji Dodgy Dog Penoza Girl (nr. ) Alaerts, Alain (BelgiŽ)
2. Irish Wolfhound Pierce V.d. Tortelduif (nr. ) Bosman-Van Rooijen, Hennie (Nederland)
3. Lhasa Apso Yarmilan Murphy'S Maria Malm (nr. ) Bultinck_carlier, Monique (BelgiŽ)
  Junior Best of Saturday   - keurmeester: Mr.Gladic (Servie)
1. Akita Reachy Action Only The Best At Miluna (nr. ) Van Mourik, Naomi (Nederland)
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
  Junior Best of Sunday   - keurmeester: Mrs.Babiabskiene (Litouwen)
1. Duitse Dog gestroomd Alariqus An Aussie Wonder (nr. ) Van Uden, Ronald (Nederland)
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
  Junior Females Saturday   - keurmeester: Mr.Gladic (Servie)
1. Franse Bulldog (nr. ) ()
2. Samoyeed (nr. ) ()
3. Afghan Hound (nr. ) ()
  Junior Females Sunday   - keurmeester: Mrs Babianskiene (Litouwen)
1. Labrador Retriever (nr. ) ()
2. Afghan Hound (nr. ) ()
3. Belgische herder Tervuren (nr. ) ()
  Junior Males Saturday   - keurmeester: Mr.Gladic (Servie)
1. Akita (nr. ) ()
2. BarzoÔ (nr. ) ()
3. Shiba (nr. ) ()
  Junior Males Sunday   - keurmeester: Mrs Babianskiene (Litouwen)
1. Duitse Dog geel (nr. ) ()
2. American Cocker Spaniel zwart (nr. ) ()
3. Schnauzer peper en zout (nr. ) ()
  Koppels Saturday   - keurmeester: Mr.Blessing R. (Duitsland)
1. Teckel miniature korthaar Epatage A La Russe Vom Brendelstein&Norden Liht Mochito (nr. ) Lewantowitsch, Artur (Duitsland)
2. Mops Private Dancer Of Prelude & Pure And Easy Of Prelude (nr. ) Wilrycx, Yves (BelgiŽ)
3. Collie Langhaar Glamourace Collies Viva Las Vegas & Flaming Star (nr. ) lberda, Frans (Nederland)
  Koppels Sunday   - keurmeester: Mr.Kersemeijer (Nederland)
1. Mops Private Dancer Of Prelude & Pure And Easy Of Prelude (nr. ) Wilrycx, Yves (BelgiŽ)
2. Collie Langhaar Glamourace Collies Viva Las Vegas & Flaming Star (nr. ) Alberda, Frans (Nederland)
3. Teckel miniature korthaar Epatage A La Russe Vom Brendelstein & Norden Liht Mochito (nr. ) Lewantowitsch, Artur (Duitsland)
  Veteranen Saturday   - keurmeester: Mr.Boelaers (Nederland)
1. Saluki Najim Al Badiya V T Swartshof (nr. ) Nederlof, J. W (Nederland)
2. Border Collie Sheltysham Shockin Showoff (nr. ) Thienpondt, Katia (BelgiŽ)
3. Gordon Setter Irving John Beautiful Darkness (nr. ) Weber, Manuela (BelgiŽ)
  Veteranen Sunday   - keurmeester: Mr Declercq (BelgiŽ)
1. Saluki Najim Al Badiya V T Swartshof (nr. ) Nederlof, J. W. (Nederland)
2. Siberian Husky Hinook Of Cold Nomad's (nr. ) Vercauter, Thierry (BelgiŽ)
3. Tibetan Terrier Cool Jazz Spirit Of Happiness (nr. ) Van Bommel, Bianca (Nederland)
  Groepen Saturday   - keurmeester: Mr.Hoenderken (Nederland)
1. Sint Bernard Van 'T Hof Ten Eynder (nr. ) De Tandt - Spoden, Franky & Linda (BelgiŽ)
2. Mittelspitz oranje/anderskleurig Von Den Drei Hohen Birken (nr. ) Kucharski, Alexandra (Duitsland)
3. Rhodesian Ridgeback Van 't Wolf-Heesch (nr. ) Pot, Dominique (BelgiŽ)
  Groepen Sunday   - keurmeester: Mr Boelaers (Nederland)
1. Sint Bernard Van 'T Hof Ten Eynder (nr. ) De Tandt - Spoden, Franky & Linda (BelgiŽ)
2. Mittelspitz oranje/anderskleurig Von Den Drei Hohen Birken (nr. ) Kucharski, Alexandra (Duitsland)
3. Basset fauve de Bretagne De Domaine DŠsgard (nr. ) Ponse, Mariska (Nederland)
  Junior Handling Saturday   - keurmeester: Mrs.Volarikova (Slowakije)
1. (nr. ) ()
2. (nr. ) ()
3. (nr. ) ()
  Junior Handling Sunday   - keurmeester: Mrs.Volarikova (Slowakije)
1. (nr. ) ()
2. (nr. ) ()
3. (nr. ) ()
  Groep I Saturday   - keurmeester: Mrs Babianskiene (Litouwen)
1. Bouvier des Flandres Lord From The Dogsfarm (nr. ) Iske, Joke (Nederland)
2. Bobtail Kerjalee Mistic Moments (nr. ) Mills, Pauline L (Verenigd Koninkrijk)
3. Puli wit Hungary White Puli Doki (nr. ) Rusz, Bodil (Denemarken)
  Groep I Sunday   - keurmeester: Mr.Havelka (Slowakije)
1. Puli wit Hungary White Puli Doki (nr. ) Rusz, Bodil (Denemarken)
2. Bouvier des Flandres Numa Van Het Gieldrehof (nr. ) Weijters, Peter (Nederland)
3. Australian Cattle Dog Wantibirri Irony Of Fate (nr. ) Schmidt, Jutta (Frankrijk)
  Groep II Saturday   - keurmeester: Mr.Schšeffer (Duitsland)
1. Bordeaux dog Kandinsky From The Red Squirrels (nr. ) Wim Toonen, Wim (Nederland)
2. Rottweiler Djuke Vom Hammerschlag (nr. ) Vailler, Laetitia (Frankrijk)
3. Berner Sennenhond Nyota Van'T Stokerybos (nr. ) Dielentheis Arbac, Thomas Alp (Duitsland)
  Groep II Sunday   - keurmeester: Mr Rehanek (TsjechiŽ)
1. Leonberger Nino From Yellow'S Garden (nr. ) Bauwens - Roobrouck, Carine Bart (BelgiŽ)
2. Bulldog Reserva Do Rei Lenny Lauras (nr. ) Martens - Pittoors, Geert - Paulien (BelgiŽ)
3. Berner Sennenhond Nyota Van'T Stokerybos (nr. ) Dielentheis Arbac, Thomas Alp (Duitsland)
  Groep III Saturday   - keurmeester: Mr.De Cuyper (BelgiŽ)
1. Airedale Terrier Expression Factor-X Of Malton (nr. ) Bouma, Martin (Nederland)
2. American Staffordshire Terrier Carmichael'S Liar Liar Pants On Fire (nr. ) Verhorevoort, Olaf (Nederland)
3. Jack Russell Terrier Suzan'S Pride Private Dancer (nr. ) Pattyn, Suzanne (BelgiŽ)
  Groep III Sunday   - keurmeester: Mr Gladic (Servie)
1. Scottish Terrier Sir Darnley's Zophisticated Zusan (nr. ) Bichel-Schnock, Maren (Duitsland)
2. Airedale Terrier Expression Factor-X Of Malton (nr. ) Bouma, Martin (Nederland)
3. American Staffordshire Terrier Carmichael'S Liar Liar Pants On Fire (nr. ) Verhorevoort, Olaf (Nederland)
  Groep IV Saturday   - keurmeester: Mrs StiegmŁller (Duitsland)
1. Teckel Standard langhaar Olaf Of Mister Quincy (nr. ) Maes, Marianne (BelgiŽ)
2. Teckel miniature korthaar Norden Liht Mochito (nr. ) Lewantowitsch, Artur (Duitsland)
3. Kaninchen Teckel ruwhaar Upon Once A Time Vitoraz (nr. ) Slunitschek, Lara Und Ingrid (Duitsland)
  Groep IV Sunday   - keurmeester: Mrs Pusch (Duitsland)
1. Teckel miniature ruwhaar Mathias De La Legende D'Androcles (nr. ) Declercq, Olivier (BelgiŽ)
2. Teckel Standard korthaar Xtra-Hot Chocolate Vom Hallwanger Silberberg (nr. ) SteigmŁller, Iris (Duitsland)
3. Teckel Standard langhaar Olivier Of Mister Quincy (nr. ) Maes, Marianne (BelgiŽ)
  Groep V Saturday   - keurmeester: Mr Havelka (Slowakije)
1. Thai Ridgeback Bua Luang Antar Han Yungai (nr. ) Golding, Sylvester (Verenigd Koninkrijk)
2. HokkaÔdo Maruto Hokkai Komatsu (nr. ) Mol-Broekhuizen, Jacobine (Nederland)
3. Cirneco dell'Etna Cyrenensis Bahira Aquila (nr. ) Kaagaard, Liselotte (Denemarken)
  Groep V Sunday   - keurmeester: Mrs Blessing (Duitsland)
1. Kleinspitz oranje/anderskleurig Dan-Star-Kom Griffin Boy (nr. ) Vanvaerenbergh - Van Den Brant, Julie - Andy (BelgiŽ)
2. Basenji Faraoland On A Bed Of Roses (nr. ) Alaerts, Alain (BelgiŽ)
3. Akita Pure Platinum Del Casa Di Coniglio (nr. ) Verbeeke, Christy (BelgiŽ)
  Groep VI Saturday   - keurmeester: Mr.Leenen (BelgiŽ)
1. Sint Hubertushond Napolťon Bonaparte Of Lufon Royal Pride (nr. ) De Vadder, Fonie (BelgiŽ)
2. Beagle Red Americana Zigmund Freud (nr. ) Smulders, Michaela (Duitsland)
3. Basset Hound Norbert Of Lufon Royal Pride (nr. ) De Vadder, Fonie (BelgiŽ)
  Groep VI Sunday   - keurmeester: Mr De Cuyper (BelgiŽ)
1. Basset Hound Norbert Of Lufon Royal Pride (nr. ) De Vadder, Fonie (BelgiŽ)
2. Sint Hubertushond Napolťon Bonaparte Of Lufon Royal Pride (nr. ) De Vadder, Fonie (BelgiŽ)
3. DalmatiŽr Noemus Du Bois Du Bayehon (nr. ) Spissinger, Gťrard (BelgiŽ)
  Groep VII Saturday   - keurmeester: Mrs Hancock (Ierland)
1. Magyar Vizsla Draadhaar Pajkos (nr. ) Everaert, Yani (BelgiŽ)
2. Irish Red Setter Ardbraccan Talisman (nr. ) Schulz, Tatjana (Duitsland)
3. Weimaraner korthaar Grey Classic's On The Rocks (nr. ) Van Hecke, Fransiska (BelgiŽ)
  Groep VII Sunday   - keurmeester: Mr Burkhard (Duitsland)
1. Weimaraner langhaar Owby Van 't Weimeland (nr. ) Van Herreweghe Van Dooren, Guy En Marijke (BelgiŽ)
2. Irish Red Setter Noble Jaylinn Of The Travlin Star (nr. ) Van Hal, Rikkie (BelgiŽ)
3. English Pointer Hipoint Semper Sursum (nr. ) De Coninck, Christ (BelgiŽ)
  Groep VIII Saturday   - keurmeester: Mr. Hancock (Ierland)
1. English Cocker Spaniel Argo Z Horenuse (nr. ) Vranckaert, Sofie (BelgiŽ)
2. C„o de agua PortuguÍs Go And Win Golden Eyes Without Boots (nr. ) Dabelstein, Katharina (Duitsland)
3. Golden Retriever Gold Digger Du Bois De La RayŤre (nr. ) Facq, Bruno (Frankrijk)
  Groep VIII Sunday   - keurmeester: Mrs Pusch (Duitsland)
1. Golden Retriever Meiepere Quite A Delight (nr. ) D' Alcantara, Veronique (BelgiŽ)
2. Clumber Spaniel Cape Lewisporte Maximum Destruction (nr. ) Counotte - De Vree, Jan Danielle (BelgiŽ)
3. Labrador Retriever Ouragan Of Angel's Head (nr. ) Onkelinx - De Smedt, Thierry & Nicole (BelgiŽ)
  Groep IX Saturday   - keurmeester: Mr.Havelka (Slowakije)
1. Standard Poedel wit-bruin-zwart Miss Madison Von Grossemeida (nr. ) Van Den Bosch, Mirjam (Nederland)
2. Papillon PhalŤne Jessera Celtic Legend Dollbabies (nr. ) Verhelst - Pattyn, Rik (BelgiŽ)
3. Franse Bulldog Bakervill's Style Mad Max (nr. ) Bakker, Michel (Nederland)
  Groep IX Sunday   - keurmeester: Mrs Van Brempt (Slowakije)
1. Chihuahua korthaar J-Megan My Pride And Joy (nr. ) Rigaux, Guy (BelgiŽ)
2. Tibetan Terrier Araki The Favourite Won (nr. ) De Bonte - Descamps, Jan Solange (BelgiŽ)
3. Lhasa Apso Issara Mo Dexter De Koempfer (nr. ) Pindel, Laurent (Frankrijk)
  Groep X Saturday   - keurmeester: Mr.Coppel (Frankrijk)
1. Whippet Boxing Helena'S Orange By Boss (nr. ) Scheerens, Bart (BelgiŽ)
2. Deerhound Cockaigne Chidish Van De Meirse Weiden (nr. ) Van Zanten-Boomgaard, Caroline (Nederland)
3. Piccolo Levriero Italiano Odina Corsa Dell'Oro (nr. ) Geeraerts, Suzanne (BelgiŽ)
  Groep X Sunday   - keurmeester: Mrs Degryse (BelgiŽ)
1. Afghan Hound El Roalito Easygoing (nr. ) Schellenberger, Cornelia (Duitsland)
2. Saluki Najim Al Badiya V T Swartshof (nr. ) Nederlof, J. W. (Nederland)
3. Whippet Jineau Off-Icer (nr. ) Knudsen, Lise-Lotte And Leif (Denemarken)
  Working Group Saturday   - keurmeester: Mrs Puch (Duitsland)
1. Golden Retriever Joshua'S Sunrise De La Legende De L'Or Du Rhin (nr. ) Strobelschmitt, Audreydominique (Frankrijk)
2. Riesenschnauzer zwart Gently Born Stylish Feature (nr. ) Bakhareva, Marina (Rusland)
3. Duitse Herder Fancy Van Ingjo (nr. ) Schautteet-Faas, Ingrid (Nederland)
  Working Group Sunday   - keurmeester: Mrs Hancock (Ierland)
1. Airedale Terrier Ursus Nougat Vom Roten Milan (nr. ) Moulin, Joseev (Nederland)
2. Dobermann Nordsea Pride Nena Nicoletta (nr. ) Ronsse, Vanessa (BelgiŽ)
3. (nr. ) () X
  Miscellaneous Class Beste Mechelaar Sunday   - keurmeester: (null)
1. (nr. ) ()
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
  Miscellaneous Class Bestz Mechelaar Saturday   - keurmeester: (null)
1. Belgische herder Mechelse Orcan V.d. Vaardekenshoeve (nr. ) D'Haenens, Kris (BelgiŽ)
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
...
 



English Francais