De nr.1 website over de hond: honden rassen, internationaal nieuws, honden fokkers en duizenden foto's.
INFO Leden afdeling:   LOG IN OPTIES LOG UIT & WIE IS WIE
'Luxembourg Autumn 2017'
lees nieuws foto's bekijken

 
# Ras Hond Eigenaar   ...  
  Best in show   - keurmeester: Mag.Dr.Otto Schimpf (Oostenrijk)
1. Zwergspitz Permanent Call To Hunble (nr. ) Anuwat Tadtivong & Svetlana Mironenko (Rusland)
2. Beagle Mouton Cadet de Maxcecan (nr. ) Sabine Rouvroy (Frankrijk)
3. Standard Poedel wit-bruin-zwart Da Maya Huffish Trademark (nr. ) Vijay Prabhakaran (Rusland)
  Puppies Best of Saturday   - keurmeester: Mr.Salvatore Tripoli (ItaliŽ)
1. Black and Tan Coonhound Bayaway Kennisaw Black Pearl for Mergelhoeve (nr. ) C.T.E.M. Beckers - de Jong & K.C.T.W. Beckers (Nederland)
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
  Puppies Best of Sunday   - keurmeester: Mr.Sean Delmar (Ierland)
1. Whippet Almaglo Via Col Vento (nr. ) Mauro Carpone (ItaliŽ)
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
  Puppies Minor Best of Saturday   - keurmeester: Mrs;Lisbeth Mach (Zwitserland)
1. Labrador Retriever Everlabs Sweet Lady (nr. ) Oriol Garcia (Spanje)
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
  Puppies Minor Best of Sunday   - keurmeester: Mr.Horst Kliebenstein (Duitsland)
1. Sealyham Terrier American Gigolo of Taita's Ushabti (nr. ) Christel Stamm (Duitsland)
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
  Puppies Minor Saturday females   - keurmeester: Mrs. Lisbeth Mach (Zwitserland)
1. Labrador Retriever Everlabs Sweet Lady (nr. ) Oriol Garcia (Spanje)
2. Chinese Crested Dog naakt Yori Shadow Dog (nr. ) Maria Corea (ItaliŽ)
3. Rhodesian Ridgeback Van Slangs Beek Amali (nr. ) Patrik Prinz (Duitsland)
  Puppies Minor Saturday males   - keurmeester: Mrs.Lisbeth Mach (Zwitserland)
1. Zwergspitz Marzipan Premiera Poland (nr. ) Bozena Borkowska-Grochala (Polen)
2. Franse Bulldog Talauri Gargantua at Miluna (nr. ) Leyre Uriarte (Spanje)
3. Australian Shepherd Skylake Quite a Handsome Man (nr. ) Ine Vanseer (BelgiŽ)
  Puppies Minor Sunday females   - keurmeester: Mr.Horst Kliebenstein (Duitsland)
1. Teckel miniature korthaar Nefertiti vom Brendelstein (nr. ) Artur Lewantowitsch (Duitsland)
2. American Staffordshire Terrier Nyrah the Garden of Love of Iss Arena (nr. t) …lodie Bonnefille (Frankrijk)
3. Miniature Bull Terrier Nala de l'Empire du Bull (nr. ) Severine Bailly (Frankrijk)
  Puppies Minor Sunday males   - keurmeester: Mr.Horst Kliebenstein (Duitsland)
1. Sealyham Terrier American Gigolo of Taita's Ushabti (nr. ) Christel Stamm (Duitsland)
2. Whippet Cloudside River Dream of Collooney (nr. ) Lisa & Viv Smith & Coulter (Verenigd Koninkrijk)
3. Teckel Standard ruwhaar Dix-Huit Carats Nardovino (nr. ) Martens - Pittoors (BelgiŽ)
  Puppies Saturday females   - keurmeester: Mr.Salvatore Tripoli (ItaliŽ)
1. Black and Tan Coonhound Bayaway Kennisaw Black Pearl for Mergelhoeve (nr. ) C.T.E.M. Beckers - de Jong & K.C.T.W. Beckers (Nederland)
2. Schipperke Oso de Miel Smuglianka (nr. ) M. Spiridonova (Rusland)
3. Golden Retriever Nicole Kidman du Crťpuscule des Etangs (nr. ) Evelyne Bracco (Frankrijk)
  Puppies Saturday males   - keurmeester: Mr.Salvatore Tripoli (ItaliŽ)
1. Cavalier King Charles Spaniel Enchanting Companion Qichendro (nr. ) Nathalie Vandenreyt (BelgiŽ)
2. Zwergspitz Bodenseepoms Boston Big Love (nr. ) Ellina Mayer (Duitsland)
3. Mops Bayogoulas Four Wheel Drive (nr. ) Elke Bachmann (Duitsland)
  Puppies Sunday females   - keurmeester: Mr.Sean Delmar (Ierland)
1. Whippet Almaglo Via Col Vento (nr. ) Mauro Carpone (ItaliŽ)
2. Bullmastiff Naomi Campbell des Hauts de Gaumont (nr. ) Slimann Dekhar (Frankrijk)
3. Irish Wolfhound Oilily of Kirld Ground Castle (nr. ) Rani Aruldoss (BelgiŽ)
  Puppies Sunday males   - keurmeester: Mr.Sean Delmar (Ierland)
1. Irish Red Setter Caemgen's His Masters Voice (nr. ) Johanna Csermak (Hongarije)
2. Teckel miniature korthaar Michelangelo vom Brendelstein FCI (nr. ) Artur Lewantowitsch (Duitsland)
3. Newfoundlander zwart Mufasa My Heart Brave Angel of the Sea (nr. ) Cťline & Alain Toussaint (Frankrijk)
  Junior Best of Saturday   - keurmeester: Mr.Sean Delmar (Ierland)
1. Siberian Husky Sibra Alternate Yunivers (nr. ) E. Vinogradova & Y. London (Rusland)
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
  Junior Best of Sunday   - keurmeester: Mrs.Lisbeth Mach (Zwitserland)
1. Duitse Dog geel Frosyna of Xantharpyia (nr. ) Bernadett & Norbert Harmat (Hongarije)
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
  Junior Saturday females   - keurmeester: Mr.Sean Delmar (Ierland)
1. Siberian Husky Sibra Alternate Yunivers (nr. ) E. Vinogradova & Y. London (Rusland)
2. Kleinspitz Thai Silk Code To Succuss (nr. ) Eldad Sharon & Svetlana Mironenko (Rusland)
3. Beagle Roeper's Angel in the Morning (nr. ) T. Perfors & P. Roefs (Nederland)
  Junior Saturday males   - keurmeester: Mr.Sean Delmar (Ierland)
1. Pekingees Vannjty Mohamed Ali (nr. ) Pascal Erick Lassero Richard (Frankrijk)
2. Akita Reachy Action Only the Best at Miluna (nr. ) Naomi Van Mourik (Nederland)
3. Dwergpoedel wit-bruin-zwart Bebella's o'Bama (nr. ) Jindriska ParoubkovŠ (TsjechiŽ)
  Junior Sunday Females   - keurmeester: Mrs.Lisbeth Mach (Zwitserland)
1. Duitse Dog geel Frosyna of Xantharpyia (nr. ) Bernadett & Norbert Harmat (Hongarije)
2. Whippet Bernadett & Norbert Harmat (nr. ) Bart Leona Scheerens Dams (BelgiŽ)
3. Teckel Standard korthaar Princess Cleopatra Canformulae (nr. ) Heidi Droogmans (BelgiŽ)
  Junior Sunday males   - keurmeester: Mrs.Lisbeth Mach (Zwitserland)
1. Jack Russell Terrier Touchstar Never Ending Story (nr. ) Francesca Scorza & Tenna Grenaae (Denemarken)
2. Tchiorny Terrier Fortuna Feeria Evgrafiy Alexandowitsch (nr. ) Natalia Adolph (Duitsland)
3. Teckel miniature ruwhaar Alpheratz Torero (nr. ) Martens - Pittoors (BelgiŽ)
  Koppels Saturday   - keurmeester: Mr.Milan Krinke (TsjechiŽ)
1. Dwergpoedel wit-bruin-zwart Kolbe (nr. ) Natascha Kolbe (Duitsland)
2. Rhodesian Ridgeback Pot (nr. ) Dominique Pot (BelgiŽ)
3. Samoyeed van der Elst (nr. ) Tanja van der Elst (Nederland)
  Koppels Sunday   - keurmeester: Mrs.Elisabeth Feuz (Zwitserland)
1. Teckel miniature korthaar Lewantowitsch (nr. ) Artur Lewantowitsch (Duitsland)
2. Duitse Staande langhaar Konings (nr. ) Elke Konings (BelgiŽ)
3. Cane Corso Italiano Hota (nr. ) Holger Hota (Duitsland)
  Veteranen Best of Saturday   - keurmeester: Mr.Horst Kliebenstein (Duitsland)
1. Bouvier des Flandres Hancock de la Luna vom Cantrikihof (nr. ) Angela + Frank Roessler & Silvia Abeling (Duitsland)
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
  Veteranen Best of Sunday   - keurmeester: Mr.Salvatori Tripoli (ItaliŽ)
1. Newfoundlander zwart Newetta's Uffe Royal (nr. ) Susanne + Johnny Jensen & Michele Utke Ramsing (Denemarken)
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
  Veteranen Saturday females   - keurmeester: Mr.Horst Kliebenstein (Duitsland)
1. Siberian Husky Hinook of Cold Nomad's (nr. ) Thierry Vercauter (BelgiŽ)
2. DalmatiŽr Solbo's Lalicia (nr. ) Paul Van Mol - van den Bosch (BelgiŽ)
3. Shetland Sheepdog Cassiopee de Pairandou (nr. ) Christelle Le Pelley (Frankrijk)
  Veteranen Saturday males   - keurmeester: Mr.Horst Kliebenstein (Duitsland)
1. Bouvier des Flandres Hancock de la Luna vom Cantrikihof (nr. ) Angela + Frank Roessler & Silvia Abeling (Duitsland)
2. DalmatiŽr Parzival vom Goldenen Hut (nr. ) JŁrgen & Anita HŁnerasky (Duitsland)
3. Alaskan Malamute Ever Chasing a Dream de Laouen Ki (nr. ) Guillaume Didier Cadoret Faivre (Frankrijk)
  Veteranen Sunday females   - keurmeester: Mr.Salvatori Tripoli (ItaliŽ)
1. Scottish Terrier Sir Darnley's Talisker Taste (nr. ) Maren Bichel-Schnock & Rainer Schnock (Duitsland)
2. Dobermann Sky Delaila Efhay di Matario (nr. ) Melani Mladenovic (Duitsland)
3. Gordon Setter Sherwin's Camee (nr. ) Markus Schneider (Duitsland)
  Veteranen Sunday males   - keurmeester: Mr.Salvatori Tripoli (ItaliŽ)
1. Newfoundlander zwart Newetta's Uffe Royal (nr. ) Susanne + Johnny Jensen & Michele Utke Ramsing (Denemarken)
2. Teckel Standard langhaar Mozart vom Lehhof (nr. ) Elke Frodermann (Duitsland)
3. Whippet Giaguaro of Devils Pigeons (nr. ) Leona-Bart Reynaert-Scheerens (BelgiŽ)
  Groepen Saturday   - keurmeester: Mr.John Madden (Ierland)
1. Ceskoslovensky Vlcak du Domaine de la Combe Noire (nr. ) Costanzo Bouchoux ()
2. Beagle De la Meute d'Asterion (nr. ) Finck Coralie ()
3. Schipperke Splendid Three Color (nr. ) Abdullina Elena ()
  Groepen Sunday   - keurmeester: Mr.J-F Vanaken (BelgiŽ)
1. Teckel miniature korthaar vom Brendelstein FCI (nr. ) Lewantowitsch Artur (Duitsland)
2. Magyar Vizsla Korthaar Luxatori (nr. ) Hŗmori Tibor ()
3. Skye Terrier Skyewalker's (nr. ) Bergstroem Tina Toft ()
  Groep I   - keurmeester: Mr.Norman Deschuymere (BelgiŽ)
1. Collie Langhaar Dallinaire Xtravagant Blue (nr. ) Claudia Romelli ( (ItaliŽ)
2. Polski Owczarek Nizinny Nizinna Malpka van het Goralenhof (nr. ) Kathy Deleye (BelgiŽ)
3. Duitse Herder Ginger,S Starlight O Kaya (nr. ) Jean Buschmann (BelgiŽ)
  Groep II   - keurmeester: Mr.Luis Catalan (Portugal)
1. Newfoundlander zwart Ursinus Velutus Zesty Guy "Zack" (nr. ) ZoltŠn Bartus & Oton Fantur (H) (Hongarije)
2. Affenpinscher Pepe le Pew v. Tani Kazari (nr. ) Mieke Cooijmans & Lucienne Miodonski (KroatiŽ)
3. Pyreneese berghond Maclou du Val de Pyrene (nr. ) K. - E. Holtappels (BelgiŽ)
  Groep III   - keurmeester: Mrs.Gitty Schwab (Luxemburg)
1. American Staffordshire Terrier Parastone's Not for Sale (nr. ) Paul F.M. Marks (Nederland)
2. Yorkshire Terrier Camparis Countach (nr. ) Sandra Lee (Duitsland)
3. Skye Terrier Skyewalker's No Excuse (nr. ) Tina Toft BergstrÝm (Denemarken)
  Groep IV   - keurmeester: Mr.Nicolas Karagiannis (Griekenland)
1. Kaninchen Teckel ruwhaar Rush Rush Vitoraz (nr. ) Jan Busta (TsjechiŽ)
2. Teckel miniature korthaar Great Michel vom Brendelstein (nr. ) Sven Kuhn (Duitsland)
3. Teckel Standard ruwhaar Lux Del Palatino Ocean Deep (nr. ) Annaluce Saletti (KroatiŽ)
  Groep V   - keurmeester: Mrs.Heidi Kirschbichler (Oostenrijk)
1. Zwergspitz Permanent Call To Hunble (nr. ) Anuwat Tadtivong & Svetlana Mironenko (Rusland)
2. Siberian Husky Sibra Alternate Yunivers (nr. ) E. Vinogradova & Y. London (Rusland)
3. Alaskan Malamute Libertia Reggae Master (nr. ) Scarlett and Mark Burnside (Verenigd Koninkrijk)
  Groep VI   - keurmeester: Mrs;Christine Rossier (Zwitserland)
1. Beagle Mouton Cadet de Maxcecan (nr. ) Sabine Rouvroy (Frankrijk)
2. DalmatiŽr Skvaa Luxury Item (nr. ) Thomas Frandsen (Denemarken)
3. Rhodesian Ridgeback Bashaani Emotion Massai (nr. ) Knut Nielsen (Duitsland)
  Groep VII   - keurmeester: Mr.Hans GrŁttner (Duitsland)
1. Duitse staande draadhaar Bilde's Gorm-Emil (nr. ) Rie Junge Larsen & Christian Wiegand Larsen (Denemarken)
2. English Setter Latin Lover the Road of Dreams (nr. ) Mattia Gilardoni (ItaliŽ)
3. Weimaraner Grey Classic's Make Mine a Double (nr. ) Edwin Lenaerts & Natascha van de Velde (Polen)
  Groep VIII   - keurmeester: Mrs.Cathy Delmar (Ierland)
1. Labrador Retriever Denver Okeanas Elite (nr. ) Irina Kirsanova (Nederland)
2. C„o de agua PortuguÍs Pelo encaracolado Casa Hoya's Stop and Stare (nr. ) Ilona Griffioen-Van Beek (Rusland)
3. American Cocker Spaniel Xlnt Nip N' Tuck (nr. ) Henrik MajlŲv (Zweden)
  Groep IX   - keurmeester: Mr.Torsten Lemmer (BelgiŽ)
1. Standard Poedel wit-bruin-zwart Da Maya Huffish Trademark (nr. ) Vijay Prabhakaran (Rusland)
2. Shih Tzu Saffron Sherhy Dustin (nr. ) Dorien van Slycken (BelgiŽ)
3. Franse Bulldog Sparkling Pride Mon Toet (nr. ) Els Vonk van der Linden (Nederland)
  Groep X   - keurmeester: Mrs.Elena Agafonova (ItaliŽ)
1. Piccolo Levriero Italiano Italo Dei Raggi di Luna (nr. ) Gaetano Caldarone (ItaliŽ)
2. Whippet Boxing Helena's or de Nos Vies (nr. ) Bart Leona Scheerens Dams (BelgiŽ)
3. Irish Wolfhound Moritz vom Alpetal (nr. ) Juergen & Melitta Kuhless (Duitsland)
...
 



English Francais