De nr.1 website over de hond: honden rassen, internationaal nieuws, honden fokkers en duizenden foto's.
INFO Leden afdeling:   LOG IN OPTIES LOG UIT & WIE IS WIE
'Kortrijk 2014'
lees nieuws foto's bekijken

 
# Ras Hond Eigenaar   ...  
  Best in show   - keurmeester: Mr.Jean Jacques Dupas (Frankrijk)
1. Bichon frisť MANOIR HOORAY HENRY (nr. ) JOHNS Pauline (Verenigd Koninkrijk)
2. Irish Wolfhound LABYRINTH DU GRAND CHIEN DE CULANN (nr. ) MAISON FREITAS Frťdťric Flavio (Frankrijk)
3. Airedale Terrier BEVERLY HILLS OF THE AIRE VICTORY (nr. ) SPRONCK-SERRA Berthie En Peter (Nederland)
  Puppies Minor Saturday   - keurmeester: Mrs.Tina Taulos (Finland)
1. Beagle SUNNY DELICE INFINITY SUN (nr. ) HOF TER KREKE Wille M ()
2. Lhasa Apso MARBLEDALE KISS THE STARS (nr. ) MCCRACKEN Nicola ()
3. Siberian Husky ANUNIAQ QUICKTIME (nr. ) VAN GORP - VAN DEN BOGAERT Benny - Sylvie ()
  Puppies Minor Sunday   - keurmeester: MRs.Tina Taulus (Finland)
1. Miniature Bull Terrier BARRETT'S PAINTED QUAYAL (nr. ) MALM Johan ()
2. West Highland White Terrier PRETTY PEARL SHARI AUS GRISUS HOHLE (nr. ) LENNARTZ Iris ()
3. Belgische herder Tervuren QOIVA DE ROANELLE (nr. ) DESMEDT Sofie ()
  Puppies Saturday   - keurmeester: Mrs.Annette Bystrup (Denemarken)
1. Bullmastiff VALCO BULLS MAKE THEM GOLD (nr. ) LOECKX Franky (BelgiŽ)
2. Shih Tzu LILO DALAI SHIH-TZU (nr. ) HUGGERS Monique ()
3. Tibetan Terrier Q'MARGAUX DU COMBLE DE BONHEUR (nr. ) DE BONTE - DESCAMPS Jan Solange ()
  Puppies Sunday   - keurmeester: Mrs.Annette Bystrup (Denemarken)
1. Saluki QASEEMA ELSANA HAR KALA RACHI (nr. ) BENOIT Sibylle ()
2. Border Terrier NYMPHEA DU MOULIN TEMPLE (nr. ) BOULENGER Emmanuel ()
3. American Cocker Spaniel Particolor FILENO CALL ME CUTIE (nr. ) ZINCZENKO Sandra ()
  Junior Saturday   - keurmeester: Mr.Normand Deschuymere (BelgiŽ)
1. Bullmastiff PHOENIX NEVER DIES DU MONDE D'ELIAS (nr. ) LOOSVELDT Sylvie ()
2. Kleinspitz BODENSEEPOMS BOSTON BIG LOVE (nr. ) BRZEK Margareta ()
3. Sint Hubertushond QUEZAKO TRUFFE MEDIEVALE (nr. ) MONTURY Christophe ()
  Junior Sunday   - keurmeester: Mr.Norman Deschuymere (BelgiŽ)
1. Kerry Blue Terrier GAELGORM ALONE IN THE DARK WITH LYNNSTO (nr. ) DALE Mich (Verenigd Koninkrijk)
2. Jack Russell Terrier TOUCHSTAR NOW OR NEVER (nr. ) KATIC Rasko ()
3. Bearded Collie BEARDIE CONNECTIONS QUINTINO (nr. ) OTTO Rinus ()
  Koppels Saturday   - keurmeester: Mr.Arnold Jacques (BelgiŽ)
1. Basset fauve de Bretagne HIBECK PAIN AU CHOCOLAT AVEC WRATTHEMBRAY & Ginger Bisquit (nr. ) MESSRS JONES AND GREGG B R And M J ()
2. Chihuahua O BAMA BARAK & ONCE UPON A TIME THE BIG BAD WOLF (nr. ) VOETS Jenny ()
3. Jack Russell Terrier d (nr. ) d ()
  Koppels Sunday   - keurmeester: Mrs.L.Van Genechten (BelgiŽ)
1. Piccolo Levriero Italiano ODINA CORSA DELL'ORO & PERELO CORSA DELL'ORO (nr. ) GEERAERTS Suzanne ()
2. Briard LATIKA AMADA & LIMITED EDITION DU REVE LOURD D'ETE (nr. ) MANSVELD Jacqueline ()
3. Irish Red Setter SCHWUNG OPHRAH & SCHWUNG ORION (nr. ) PIL Catherine ()
  Veteranen Saturday   - keurmeester: Mr.J.Van Hummelen (BelgiŽ)
1. DalmatiŽr SOLBO'S LALICIA (nr. ) VAN MOL - VAN DEN BOSCH Paul ()
2. Leonberger HAKUNA C. BORA Z MILOTICEK (nr. ) BAUWENS - ROOBROUCK Carine Bart ()
3. Shiba SAKAI ZIGGY TENSHI YOI (nr. ) KOOLEN Mjfdm ()
  Veteranen Sunday   - keurmeester: Mr.J.Van Hummelen (BelgiŽ)
1. Australian Shepherd NORTHBAY BON JOUR SUMMIT (nr. ) DAEMERS KIMBERLY Dogs In Style ()
2. BarzoÔ RIBAND WAVE MODNYABISTRU (nr. ) KLUITERS Mevr. Jeanne ()
3. Kleine MŁnsterlšnder ICI-IXINA VAN DE CHESANNEHOF (nr. ) VAN DER BIEST-VAN HOREN Philip En Anniek ()
  Groepen Saturday   - keurmeester: Mr.Dirk Spruyt (BelgiŽ)
1. Teckel Standard korthaar DU CLOS DE L'ESTINAL (nr. ) DE MUYNCK Lotte ()
2. Shih Tzu DALAI SHIH-TZU (nr. ) HUGGERS Monique ()
3. (nr. ) () X
  Groepen Sunday   - keurmeester: Mrs.Edith Gallant (Zuid-Afrika)
1. Duitse staande korthaar DU BATARDEAU (nr. ) HOUFFLAIN Sophie ()
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
  Groep I   - keurmeester: Mrs.Brigitta Kremser (SloveniŽ)
1. Bearded Collie BEARDIE CONNECTIONS KENJI (nr. ) OTTO Rinus ()
2. Australian Cattle Dog AUSTMANS FINN MCMISSILE (nr. ) JEBSON Kimberly ()
3. Australian Shepherd APPLE GRUMPY CAT MEADOWVILLE (nr. ) VANSEER Ine ()
  Groep II   - keurmeester: Mrs.Bonka Georgieva (Bulgarije)
1. Newfoundlander HISTOIRE D'AMOUR 'POMPOM' DU DOMAINE DU TAENNCHEL (nr. ) MICHEL Olivier ()
2. Dwergpinscher SOLFARINO LEON (nr. ) KISSNER Brigitte ()
3. Duitse Dog blauw HIGHLANDER VON DER SCHLEHHECKE (nr. ) WILSON Andrea ()
  Groep III   - keurmeester: Mr.Andreas Schemel (Oostenrijk)
1. Airedale Terrier BEVERLY HILLS OF THE AIRE VICTORY (nr. ) SPRONCK-SERRA Berthie En Peter ()
2. Fox Terrier ruwhaar YUNUS V.D. BISMARCKQUELLE (nr. ) MOEHRKE Axel ()
3. Skye Terrier FILIPP VON DER FAHLANDER MUHLE (nr. ) GOROCHOW-LISNIK Olga ()
  Groep IV   - keurmeester: Mr.Frans Naassens (BelgiŽ)
1. Teckel Standard korthaar MOBY DICK DU CLOS DE L'ESTINAL (nr. ) DE MUYNCK Lotte ()
2. Kaninchen Teckel langhaar KINCHOILLE WALTER (nr. ) EMBREGTS Geert ()
3. Kaninchen Teckel ruwhaar ITALIAN TOPOLINO AT VOORTSE HUYS IMP ITALIE (nr. ) KOK Monique ()
  Groep V   - keurmeester: Mrs.Bonka Georgieva (Bulgarije)
1. Siberian Husky KRISTARI'S MASTERMIND (nr. ) VAN GORP - VAN DEN BOGAERT Benny - Sylvie ()
2. Basenji ABULUKA OBAMBA (nr. ) AREND - DORMAELS Erik - Ingrid ()
3. Samoyeed SMILING SNOWBALL RUSSIAN EMPEROR AT SAMORAVICH (nr. ) CRAIG SCOBELL AND USPENSKI Charlotte Gary And Kristiine ()
  Groep VI   - keurmeester: Mrs.Manola Poggese (ItaliŽ)
1. Beagle FATAL BEAUTY FROM ELLY'S PACK (nr. ) VERLOOY Kathy ()
2. DalmatiŽr CHARMINDALS MAD ABOUT YOU (nr. ) GORREMANS-VERMEIREN Sylke-Carolien ()
3. Rhodesian Ridgeback VILLAGEDOGS O'RED OCTOBER (nr. ) MCGOLDRICK Dorothy ()
  Groep VII   - keurmeester: Mr.Jean-Pierre Achtergael (BelgiŽ)
1. Gordon Setter STORSKOGENS AMOR JOY OF AMSCOR (nr. ) COLLINS-PITMAN Jean ()
2. Weimaraner korthaar MEANDER INTERNAL AFFAIR (nr. ) MOLOZAY Benedicte ()
3. Magyar Vizsla Draadhaar MEANDER INTERNAL AFFAIR (nr. ) MOLOZAY Benedicte ()
  Groep VIII   - keurmeester: Mrs.Diane Steward-Ritchie (Ierland)
1. English Cocker Spaniel zwart ZAKOVA TOP KAT (nr. ) PAUL Carpenter ()
2. Labrador Retriever A SENSE OF PLEASUREīS TEA FOR TWO (nr. ) KORFF Katrin ()
3. English Springer Spaniel DIESEL VAN HET VEENSE SPRINGERTJE (nr. ) VAN DEN BRINK Helma ()
  Groep IX   - keurmeester: Mr.Dirk Spruyt (BelgiŽ)
1. Bichon frisť MANOIR HOORAY HENRY (nr. ) JOHNS Pauline (Verenigd Koninkrijk)
2. Papillon GREENBEE PAPIJOA WHY SO SERIOUS (nr. ) ROOSENS Kathleen (BelgiŽ)
3. Tibetan Terrier ARAKI THE FAVOURITE WON (nr. ) DE BONTE - DESCAMPS Jan Solange ()
  Groep X   - keurmeester: Mrs. Maria Gabriela Veiga (Portugal)
1. Irish Wolfhound LABYRINTH DU GRAND CHIEN DE CULANN (nr. ) MAISON FREITAS Frťdťric Flavio (Frankrijk)
2. Whippet BLUE SPRING'S JIVENCHY (nr. ) LEMPEREUR Danielle ()
3. BarzoÔ SOLOVYEV DATOEDA OF BISTRUMODNY (nr. ) VAN DEN BROEK Andre ()
  Miscellaneous Class Belgian Breeds Saturday   - keurmeester: Mr.JJ Dupas (Frankrijk)
1. Bichon frisť (nr. ) ()
2. Papillon (nr. ) ()
3. Belgisch Griffonnetje (nr. ) ()
  Miscellaneous Class Belgian Breeds Sunday   - keurmeester: Mr.JJ Dupas (Frankrijk)
1. Bouvier des Flandres (nr. ) ()
2. Bouvier des Ardennes (nr. ) ()
3. Schipperke (nr. ) ()
...
 



English Francais