De nr.1 website over de hond: honden rassen, internationaal nieuws, honden fokkers en duizenden foto's.
INFO Leden afdeling:   LOG IN OPTIES LOG UIT & WIE IS WIE
'Gent 2018 Double Show'
lees nieuws foto's bekijken

 
# Ras Hond Eigenaar   ...  
  Best in show Saturday   - keurmeester: Mr.Markku Mahonen (Finland)
1. American Staffordshire Terrier Carmichael's Liar Liar Pants On Fire (nr. ) Verhorevoort, Olaf (Nederland)
2. Weimaraner korthaar Grey Classic's Make Mine A Double (nr. ) Lenaerts, Edwin (Bulgarije)
3. Samoyeed Smiling Snowball Russian Emperor At Samoravich (nr. ) Craig, Charlotte (Verenigd Koninkrijk)
  Best in show Sunday   - keurmeester: Mr.Liliane De Ridder (BelgiŽ)
1. American Staffordshire Terrier Carmichael's Liar Liar Pants On Fire (nr. ) Verhorevoort, Olaf (Nederland)
2. Duitse Dog geel Djurhedens Bentley Af Lise (nr. ) Lund, Heidi (Noorwegen)
3. Border Collie Bright Spirits Delling Of Dawn (nr. ) Goudbeek-Van T Ende, Linda (Nederland)
  Puppies Minor Saturday   - keurmeester: Mr.Magrť Christian (Frankrijk)
1. Rhodesian Ridgeback Cazily Ridge Quby (nr. ) Vrancken, Katleen (BelgiŽ)
2. Berner Sennenhond Qisha My Wolly Bear (nr. ) Vermeulen - Van Craenenbroeck, Marc & Ilse (BelgiŽ)
3. Schipperke Quick Des Ch'ti Du Sentier (nr. ) RUELLE, Guy-Marie (BelgiŽ)
  Puppies Minor Sunday   - keurmeester: Mrs.Pam Blay (Verenigd Koninkrijk)
1. Chihuahua langhaar Beautiful Bella Clear My Angels (nr. ) Rengers, Petra (Nederland)
2. Duitse Dog blauw Buddha Vom Ršuberbaron (nr. ) Thaens, Laure (BelgiŽ)
3. Kleinspitz Up To The Sky Of Maja's Pomeranianworld (nr. ) Brzek, Margareta (Duitsland)
  Puppies Saturday   - keurmeester: Mr.Dirk Spruyt (BelgiŽ)
1. Mastino Napoletano Quint Casa Di Fiducia (nr. ) Aesseloos -Vander Motten, Giovanni - Hans (BelgiŽ)
2. Golden Retriever Terra Di Siena Invictus Du Bois De La Rayere (nr. ) Facq, Bruno (Frankrijk)
3. Jack Russell Terrier Foxy Jacks Que Sera Sera (nr. ) Ranucci, Stefano (BelgiŽ)
  Puppies Sunday   - keurmeester: Mrs.Marja Salminen (Finland)
1. Mastino Napoletano Queen Of Hearts Casa Di Fiducia (nr. ) Aesseloos -Vander Motten, Giovanni - Hans (BelgiŽ)
2. Jack Russell Terrier Foxy Jacks Que Sera Sera (nr. ) Ranucci, Stefano (BelgiŽ)
3. Petit Basset griffon vendťen Jour AprŤs Jour Saint Honorť (nr. ) Huikeshoven, Anouk (Nederland)
  Junior Saturday   - keurmeester: Mrs.Pam Blay (Verenigd Koninkrijk)
1. Petit Basset griffon vendťen Bonbon De Noel Van Tum-tum's Vriendjes (nr. ) Huikeshoven, Gwen (Nederland)
2. Greyhound Estet Classic Phoebe at Me Encantas (nr. ) Weber, Isabel (Duitsland)
3. Lagotto romagnolo Comes Cordis Indira (nr. ) Wouters, Mark (BelgiŽ)
  Junior Sunday   - keurmeester: Mr.Magrť Christian (Frankrijk)
1. Golden Retriever Quarterback Ter Rode Poort (nr. ) Van Huele-Depuydt, Martine (BelgiŽ)
2. BarzoÔ Fonezel Filissa Suprim (nr. ) Peeters, jacqueline (BelgiŽ)
3. Teckel miniature korthaar Patachou Chatka Jamnika (nr. ) Chudzik, Halina (BelgiŽ)
  Koppels Saturday   - keurmeester: (null)
1. Tchiorny Terrier Etalon Iz Russkoi Dinastii & Naomey Kontaktas (nr. ) Gabaliene, Agne (Verenigd Koninkrijk)
2. Akita Dynamic Force Google Me & Blackbear Mountains Ody (nr. ) Bergsma, Nina (Nederland)
3. Rhodesian Ridgeback Jelany Red Ifa Tiffani & Jelany Red Itongo (nr. ) Elena, Kamle (Rusland)
  Koppels Sunday   - keurmeester: Mr.Markku Mahonen (Finland)
1. Spinone Italiano Javal Auchentoshan & Skerli Balasamorhisa Deltoides (nr. ) Swinnen, Sabrine (BelgiŽ)
2. Teckel Standard korthaar Kurt Kentwood Excellmagic & Classika Iz Strani Grez (nr. ) Droogmans, Heidi (BelgiŽ)
3. Chihuahua korthaar O Bama Barak & Once Upon A Time The Big Bad Wolf (nr. ) Voets, Jenny (BelgiŽ)
  Veteranen Saturday   - keurmeester: Mr.Wilfried Peper (Duitsland)
1. Irish Red Setter Harko Dekellefleur (nr. ) Vermeiren, Ilse (BelgiŽ)
2. Schipperke Atilla Du Clos De La Prere (nr. ) de Liedekerke, Costanza (BelgiŽ)
3. Labrador Retriever Eden Du Verger Des Plaines (nr. ) Lťal, Fabrice (Frankrijk)
  Veteranen Sunday   - keurmeester: Mr.Louis Dehaes (BelgiŽ)
1. Australian Shepherd Northbay Bon Jour Summit (nr. ) Daemers, Kimberly (BelgiŽ)
2. Alaskan Malamute Antarctic Explorer Ivory Moon (nr. ) Van Poucke, Martine (BelgiŽ)
3. Kleine MŁnsterlšnder Ici-ixina Van De Chesannehof (nr. ) Van der Biest - Van Horen, Philip en Anniek (BelgiŽ)
  Groepen Saturday   - keurmeester: Mr.Freddy Declercq (BelgiŽ)
1. Weimaraner langhaar Van 't Weimeland (nr. ) Van Herreweghe Van Dooren, Guy En Marijke (BelgiŽ)
2. Rhodesian Ridgeback Jelany Red (nr. ) Elena, Kamle (Rusland)
3. Mops Lord Of Greyskull (nr. ) Montens, Christian (BelgiŽ)
  Groepen Sunday   - keurmeester: Mr.Levente Miklos (Hongarije)
1. Teckel Standard korthaar Droogmans (nr. ) Droogmans, Heidi ()
2. Weimaraner langhaar Van 't Weimeland (nr. ) Van Herreweghe Van Dooren, Guy En Marijke ()
3. Samoyeed So Easy Of Sparkling Starlight (nr. ) Lefevre, Aurelie (Frankrijk)
  Groep I Saturday   - keurmeester: Mr.Dupas JJ (Frankrijk)
1. Bobtail Macoes Bacardi Snowboot Bear (nr. ) Van Beirendonck - Lembrechts, Chris (BelgiŽ)
2. Australian Shepherd Skylake Quite A Handsome Man (nr. ) Vanseer, Ine (BelgiŽ)
3. Berger de Picardie James- Joriques D'Ered Luin (nr. ) Mastenbroek, Anneke (Nederland)
  Groep I Sunday   - keurmeester: Mrs.Myriam Vermeire (BelgiŽ)
1. Border Collie Bright Spirits Delling Of Dawn (nr. ) Goudbeek-Van T Ende, Linda (Nederland)
2. Briard Red Divaz Applejack Be (nr. ) Petra, Cremer (Duitsland)
3. Witte Herdershond Atlayn'S Diam'S Izbb (nr. ) Bouschbacher, Francoise (Frankrijk)
  Groep II Saturday   - keurmeester: Mrs.J.Lawless (Ierland)
1. Newfoundlander New Angel's Pacific Black Pearl (nr. ) Ritter, Astride (Frankrijk)
2. Sint Bernard korthaar Parleshan Levi (nr. ) Sheehan, Keith (Verenigd Koninkrijk)
3. Berner Sennenhond Milan Van 'T Stokerybos (nr. ) Delrue - Vandewalle, Ivan (BelgiŽ)
  Groep II Sunday   - keurmeester: Mr.Piet Roosenboom (BelgiŽ)
1. Duitse Dog geel Djurhedens Bentley Af Lise (nr. ) Lund, Heidi (Noorwegen)
2. Newfoundlander New Angel's Pacific Black Pearl 251 (nr. ) Ritter, Astride (Frankrijk)
3. Sint Bernard korthaar Parleshan Levi (nr. ) Sheehan, Keith (Verenigd Koninkrijk)
  Groep III Saturday   - keurmeester: Mrs.Marja Salminen (Finland)
1. American Staffordshire Terrier Carmichael's Liar Liar Pants On Fire (nr. ) Verhorevoort, Olaf (Nederland)
2. Jack Russell Terrier Qwebbel Bebbel Floor The Dutch Jacks (nr. ) Theunissen-Dijcks, Dhr. Mevr. (BelgiŽ)
3. Lakeland Terrier Zavetnaya Mechta Laplandia (nr. ) Stamm, Christel ()
  Groep III Sunday   - keurmeester: Mrs. Liliane De Ridder (BelgiŽ)
1. American Staffordshire Terrier Carmichael's Liar Liar Pants On Fire (nr. ) Verhorevoort, Olaf (Nederland)
2. Yorkshire Terrier Hunderwood Last Kiss (nr. ) Chassefiere, Claudine (Frankrijk)
3. Scottish Terrier Marius Du Mat Des Oyats (nr. ) Solange, Loget (Frankrijk)
  Groep IV Saturday   - keurmeester: Mrs.M-J Melchior (Luxemburg)
1. Kaninchen Teckel ruwhaar Prisme Des Supers Supers (nr. ) Vanaken, Jean-FranÁois (BelgiŽ)
2. Kaninchen Teckel korthaar Bonita (nr. ) Adriaenssens, Dimitri (BelgiŽ)
3. Teckel Standard langhaar Lipton De Crislaure (nr. ) Lťal, Fabrice (Frankrijk)
  Groep IV Sunday   - keurmeester: Mr.Theo Leenen (BelgiŽ)
1. Kaninchen Teckel ruwhaar Prisme Des Supers Supers (nr. ) Vanaken, Jean-FranÁois (BelgiŽ)
2. Teckel Standard langhaar Lipton De Crislaure (nr. ) Lťal, Fabrice (Frankrijk)
3. Teckel miniature ruwhaar Pinoccino Chatka Jamnika (nr. ) Chudzik, Halina (BelgiŽ)
  Groep V Saturday   - keurmeester: Mrs.Annette Bystrup (Denemarken)
1. Samoyeed Smiling Snowball Russian Emperor At Samoravich (nr. ) Craig, Charlotte (Verenigd Koninkrijk)
2. Kleinspitz Thai Silk Mister Louis Vuitton 725 (nr. ) Huyghe, Ignace (BelgiŽ)
3. Basenji Faraoland On A Bed Of Roses (nr. ) Alaerts, Alain ()
  Groep V Sunday   - keurmeester: Mr.Paul Lawless (Ierland)
1. Siberian Husky Leorient Flying Solo (nr. ) Duggan, Jimmy (Ierland)
2. Kleinspitz Once A Queen From The Wildfarmer Ranch (nr. ) Wildeboer, Mevr (Duitsland)
3. Alaskan Malamute Siskara The Spy Who Loved Me (nr. ) Dolan, Tina (Verenigd Koninkrijk)
  Groep VI Saturday   - keurmeester: Mr.Wilfried Peper (Duitsland)
1. Petit Basset griffon vendťen Coco Caramel Van Tum-tum's Vriendjes (nr. ) Huikeshoven, Gwen (Nederland)
2. Rhodesian Ridgeback Villagedogs O'Red October (nr. ) McGoldrick, Dorothy (BelgiŽ)
3. Sint Hubertushond Loamy's Lane's Meghan (nr. ) Van Der Sichel, Linda ()
  Groep VI Sunday   - keurmeester: Mr.J-J Dupas (Frankrijk)
1. Petit Basset griffon vendťen Bonbon De Noel Van Tum-tum's Vriendjes (nr. ) Huikeshoven, Gwen (Nederland)
2. Rhodesian Ridgeback Ndoki Gentle George (nr. ) Bossard, Michael (Zwitserland)
3. Basset Hound Norbert Of Lufon Royal Pride (nr. ) De Vadder, Fonie (BelgiŽ)
  Groep VII Saturday   - keurmeester: Mr.Markku Mahonen (Finland)
1. Weimaraner korthaar Grey Classic's Make Mine A Double (nr. ) Lenaerts, Edwin (Bulgarije)
2. Duitse staande draadhaar Charmer V.d Tuindershof (nr. ) Johnston, Nicki (Verenigd Koninkrijk)
3. Gordon Setter Romance In Surrey v.d. Mergelhoeve (nr. ) Beckers- De Jong, Connie (Nederland)
  Groep VII Sunday   - keurmeester: Mrs.M-J Melchior (Luxemburg)
1. Irish Red Setter Nuran Ireleith (nr. ) Verwimp, Wim (BelgiŽ)
2. Duitse staande korthaar Friarsbelle Marsh Mellow (nr. ) Dymond, Bradley (Verenigd Koninkrijk)
3. Braque franÁais - type Pyrťnťes Qetesh Des Senteurs Du Ciel (nr. ) van den Buys, Steve (BelgiŽ)
  Groep VIII Saturday   - keurmeester: Mr.levente Miklos (Hongarije)
1. English Springer Spaniel Sieger's Run Baby Run (nr. ) Verreet, Patricia (Duitsland)
2. Welsh Springer Spaniel Highclare Rob Roy (nr. ) Hubregtse - Koks, Renťe (Nederland)
3. Chesapeake Bay Retriever Sedgegrass High Noon (nr. ) Beuke, Gabriele (Duitsland)
  Groep VIII Sunday   - keurmeester: Mr.Jef Verrees (BelgiŽ)
1. Labrador Retriever Wahnahnish Silver Secret (nr. ) Candel, Pim (Nederland)
2. C„o de agua PortuguÍs Marinella's Wanted Dead Or Alive (nr. ) Marangon, Kristle, David & Hana (Verenigde Staten)
3. Golden Retriever Quarterback Ter Rode Poort (nr. ) Van Huele-Depuydt, Martine (BelgiŽ)
  Groep IX Saturday   - keurmeester: MR.Guenther Ehrenreich (Oostenrijk)
1. Toy Poedel Orphťe Des Supers Supers (nr. ) Vanaken, Jean-FranÁois (BelgiŽ)
2. Franse Bulldog Paradise Hope Dos Loveandbull (nr. ) Neves, Celestina (Portugal)
3. Shih Tzu Tokaj Ad Acte (nr. ) Kozlowska, Beata (Duitsland)
  Groep IX Sunday   - keurmeester: Mr.Freddy Declercq (BelgiŽ)
1. Franse Bulldog Paradise Hope Dos Loveandbull (nr. ) Neves, Celestina (Portugal)
2. Toy Poedel Orphťe Des Supers Supers (nr. ) Vanaken, Jean-FranÁois (BelgiŽ)
3. Papillon Greenbee Papijoa Why So Serious 1101 (nr. ) Roosens, Kathleen (BelgiŽ)
  Groep X Saturday   - keurmeester: Mrs.Doris Getzinger (Oostenrijk)
1. Afghan Hound Gold'N Copper Pridenjoy Ultimathor (nr. ) BERNUS, Janine (Frankrijk)
2. Saluki Oman SaÔd Ter Dolen (nr. ) Ternest, Arlette (BelgiŽ)
3. Whippet Creme Anglaise's Eat My Dust (nr. ) Akerboom - Van Der Schaaf, Jan Willem (Nederland)
  Groep X Sunday   - keurmeester: Mrs.Diane De Gryze (BelgiŽ)
1. Whippet Jucundas Fairytale Princes Of Sun (nr. ) Herten, Rolf (Duitsland)
2. Afghan Hound Agha Djari's Karkatiīs Comeback (nr. ) Bauss, Rosemarie (Duitsland)
3. Greyhound Boughton Balenciaga (nr. ) Boggia, Clare (Verenigd Koninkrijk)
  Working Dogs Saturday   - keurmeester: Mr.Jef Verrees (BelgiŽ)
1. Golden Retriever Joshua'S Sunrise De La Legende De L'Or Du Rhin (nr. ) Strobelschmitt, Audreydominique (Frankrijk)
2. Labrador Retriever Lovely Leonore Of Cape Makkovik (nr. ) Valentin, Elisabeth (Nederland)
3. Fox Terrier ruwhaar Masterman Du Clos Des Amoureux (nr. ) Lamoureux, Marie Claude (Frankrijk)
  Working Dogs Sunday   - keurmeester: Mr.Guenter Ehrenheich (Duitsland)
1. Golden Retriever Joshua'S Sunrise De La Legende De L'Or Du Rhin (nr. ) Strobelschmitt, Audreydominique (Frankrijk)
2. Teckel miniature langhaar Brodie Lord Vom Roten Ahorn (nr. ) Czerwinski, Franz Horst (BelgiŽ)
3. Gordon Setter Bournefield Knockout (nr. ) Van Genechten, Leen (BelgiŽ)
...
 



English Francais