De nr.1 website over de hond: honden rassen, internationaal nieuws, honden fokkers en duizenden foto's.
INFO Leden afdeling:   LOG IN OPTIES LOG UIT & WIE IS WIE
'Lommel 2018'
lees nieuws foto's bekijken

 
# Ras Hond Eigenaar   ...  
  Best in show   - keurmeester: Mrs.Wieremiejczyk (Polen)
1. American Cocker Spaniel Particolor Royalty Inc. Beat It (nr. ) Da Silva, Rui (BelgiŽ)
2. Bearded Collie Beardie Connections Quite a Dream (nr. ) Wijns, Liesbeth (BelgiŽ)
3. Gordon Setter Jīadore Black Ivy (nr. ) Deininger, Marlena (Duitsland)
  Puppies Minor Saturday   - keurmeester: Mrs.Markio M (Finland)
1. Kleinspitz Victory Dancer Of Maja's Pomeranianworld (nr. ) Brzek, Margareta (Duitsland)
2. Welsh Corgi Cardigan Covventinea Ready To Rumble (nr. ) Gebruers, Cynthia (BelgiŽ)
3. Basenji Belhezz Billy Jean (nr. ) NicodŤme, Phťbe (BelgiŽ)
  Puppies Minor Sunday   - keurmeester: Mrs.De Cuyper-Boesmans V (BelgiŽ)
1. Duitse Dog blauw Rainmaster Ready to go Dutch (nr. ) Herman-Smits, P.m. (Nederland)
2. Schnauzer peper en zout Boujans Fandango (nr. ) Deneweth, Jolien (BelgiŽ)
3. Shar Pei Shake Ya Bum From The Chinese Wall (nr. ) Heinsius, Claudia (Nederland)
  Puppies Saturday   - keurmeester: Mr.Jacques Arnold (BelgiŽ)
1. Beagle Quirk Of Fate Van De Mansveldhoeve (nr. ) Gijsemans, Annie (BelgiŽ)
2. Rhodesian Ridgeback Carlo's Levi Arte Cassari (nr. ) Barendregt, Carlo (Nederland)
3. Chihuahua langhaar Queen Belgica Chica Disney's Delight (nr. ) Voets, Jenny (BelgiŽ)
  Puppies Sunday   - keurmeester: Mr.Johan Wulteputte (BelgiŽ)
1. Labrador Retriever Candy Store Queen Nesquick (nr. ) Valentin, Elisabeth (Nederland)
2. Bullmastiff Qing James - Of The Bumble Barns (nr. ) Lin, Frederic (BelgiŽ)
3. Pyreneese berghond MacThree's Queen (nr. ) Nieuwenhuizen, Marina (BelgiŽ)
  Junior Saturday   - keurmeester: Mr.D.Van Raamsdonk (BelgiŽ)
1. Shih Tzu Choden's Quest For The Best (nr. ) Van Slycken, Dorien (BelgiŽ)
2. Toy Poedel Shirley's Pearls Chanel (nr. ) Van Den Langenberg - Mutsaers, Dennis & Florus (Nederland)
3. Sint Hubertushond Loamy's Lane's Quarterback Jack (nr. ) Van Der Sichel, Linda (BelgiŽ)
  Junior Sunday   - keurmeester: Mr.J-F Vanaken (BelgiŽ)
1. Riesenschnauzer peper en zout Treuherz Alfa (nr. ) Deneweth, Jolien (BelgiŽ)
2. Rottweiler Dutch Onyx Nikki (nr. ) Kruglak, Elena (Nederland)
3. Jack Russell Terrier Foxy Jacks Que Sera Sera (nr. ) Ranucci, Stefano (BelgiŽ)
  Koppels Saturday   - keurmeester: Mr.Wulteputte Johan (BelgiŽ)
1. Basenji Abuluka Obamba & African Mystery's Fahari (nr. ) Arend, Erik (BelgiŽ)
2. Kleinspitz Thai Silk Mister Louis & Vuitton Before Taim Gardarika (nr. ) Huyghe, Ignace (BelgiŽ)
3. Bichon frisť Nedina'S Snuggle Pups Sjernezel & Sahbourha (nr. ) Kayabasi, Ismayil (Nederland)
  Koppels Sunday   - keurmeester: Mr.SImu (RoemeniŽ)
1. Berner Sennenhond Devael Loud 'n Proud VDW & Devael That'll Do Sue Vdw (nr. ) De Wolde, Marieke (Nederland)
2. Teckel Standard ruwhaar Rembrandt van het Ruwielse Land &Lora Di Lora Lotus Bliss (nr. ) Van Dijk, S. (Nederland)
3. West Highland White Terrier Livana Of Bazil 'S Band & Tomio Bila Amfora (nr. ) Brogniez - Byl, Monique (BelgiŽ)
  Veteranen Saturday   - keurmeester: Mr.Degeeter Marc (BelgiŽ)
1. Australian Shepherd Adnana De Carpathia (nr. ) Vanseer, Ine (BelgiŽ)
2. Mittelspitz oranje/anderskleurig Aljoscha Von Der Eichenallee (nr. ) Kucharski, Alexandra (Duitsland)
3. Pyreneese herder Eracles De La Tuile Au Loup (nr. ) Bostyn, Laurence (BelgiŽ)
  Veteranen Sunday   - keurmeester: Mr.Dimitri Van Raamsdonk (BelgiŽ)
1. American Cocker Spaniel Particolor Royalty Inc. Beat It (nr. ) Da Silva, Rui (BelgiŽ)
2. Irish Red Setter Harko Dekellefleur (nr. ) Vermeiren, Ilse (BelgiŽ)
3. Golden Retriever Dante Of The Morning Valley (nr. ) Bezemer, Lijnie (Nederland)
  Groepen Saturday   - keurmeester: Mr.Johan Wultepuuet (BelgiŽ)
1. Schipperke Splendid Three Color (nr. ) DELAPORTE, CAROLE (Frankrijk)
2. Shetland Sheepdog Du Village De Trelan (nr. ) Fleurus, Diana (BelgiŽ)
3. Mittelspitz oranje/anderskleurig Ellinghorstīs Frodo Beutlin & Aurelia-Aimťe & Aljoscha (nr. ) Kucharski, Alexandra (Duitsland)
  Junior Handling Saturday   - keurmeester: (null)
1. (nr. ) ()
2. (nr. ) ()
3. (nr. ) ()
  Junior Handling Sunday   - keurmeester: (null)
1. (nr. ) ()
2. (nr. ) ()
3. (nr. ) ()
  Groep I   - keurmeester: Mr.Simu C (RoemeniŽ)
1. Bearded Collie Beardie Connections Quite a Dream (nr. ) Wijns, Liesbeth ()
2. Bobtail Happy Freule From Rocky's Desteney (nr. ) Hoogwerf, Pleuni (Nederland)
3. Australian Shepherd Adnana De Carpathia (nr. ) Vanseer, Ine ()
  Groep II   - keurmeester: Mr.Baranauskas V. (MacedoniŽ)
1. Bullmastiff Phoenix Never Dies Du Monde D'Elias (nr. ) Loosveldt, Sylvie (BelgiŽ)
2. Rottweiler Dutch Onyx Nikki (nr. ) Kruglak, Elena (Nederland)
3. Sint Bernard langharig Narvik Van 'T Hof Ten Eynder (nr. ) De Tandt - Spoden, Franky & Linda (BelgiŽ)
  Groep III   - keurmeester: Mr.Mate Duran (Spanje)
1. American Staffordshire Terrier Carmichael's Liar Liar Pants On Fire (nr. ) Verhorevoort, Olaf (Nederland)
2. Yorkshire Terrier Camparis Countach (nr. ) Ackermann, Markus (Duitsland)
3. West Highland White Terrier Lynnsto For Your Eyes Onl (nr. ) Van Den Bussche, Roger (BelgiŽ)
  Groep IV   - keurmeester: Mrs.Van Raamsdonk-Blatter Chantal (BelgiŽ)
1. Kaninchen Teckel korthaar Polly Pocket Van De Hereheide (nr. ) Theunis, Silke (BelgiŽ)
2. Teckel miniature korthaar Michelangelo Vom Brendelstein Fci (nr. ) Lewantowitsch, Artur (Duitsland)
3. Teckel Standard ruwhaar Penny Lane Du Bel Oriflamme (nr. ) Grosjean, Cťline (BelgiŽ)
  Groep V   - keurmeester: Mr.Baranauskas v (Litouwen)
1. Akita American Triumph Quest For Fame (nr. ) Daponte, Nancy (BelgiŽ)
2. Basenji Abuluka Obamba (nr. ) Arend, Erik (BelgiŽ)
3. Samoyeed Royal Winter My Butterfly (nr. ) Van Limpt, Jessica (Nederland)
  Groep VI   - keurmeester: Mr.Lokodi Z (RoemeniŽ)
1. Basset Hound Norbert Of Lufon Royal Pride (nr. ) De Vadder, Fonie (BelgiŽ)
2. Beagle Red Americana Zigmund Freud (nr. ) Smulders, Michaela (Duitsland)
3. Sint Hubertushond Napolťon Bonaparte Of Lufon Royal Pride (nr. ) De Vadder, Fonie (BelgiŽ)
  Groep VII   - keurmeester: Mr.Lokodil Z (RoemeniŽ)
1. Gordon Setter Jīadore Black Ivy (nr. ) Deininger, Marlena (Duitsland)
2. Irish Red Setter Harko Dekellefleur (nr. ) Vermeiren, Ilse (BelgiŽ)
3. Stabyhoun Ymte Mees Fan E Tredde Leane (nr. ) Peelen, Ronald (Nederland)
  Groep VIII   - keurmeester: Mr.Osak (Polen)
1. American Cocker Spaniel Particolor Royalty Inc. Beat It (nr. ) Da Silva, Rui (BelgiŽ)
2. Golden Retriever Cheer'S Cross Country (nr. ) Rosseel - Arnols, Nancy Erwin (BelgiŽ)
3. English Springer Spaniel Sieger's Run Baby Run (nr. ) Verreet, Patricia (Duitsland)
  Groep IX   - keurmeester: Mr.Vyguzov I (MacedoniŽ)
1. Shih Tzu Choden's Quest For The Best (nr. ) Van Slycken, Dorien (BelgiŽ)
2. Mops Querido Quintino Of Prelude (nr. ) Monnissen, Nancy (BelgiŽ)
3. Tibetan Terrier Araki The Favourite Won (nr. ) De Bonte - Descamps, Jan Solange (BelgiŽ)
  Groep X   - keurmeester: Mr.J-F Vanaken (BelgiŽ)
1. Afghan Hound ZZí Infinite Dream A Touch Of Freedom (nr. ) MŁhlemeyer, Michaela (Duitsland)
2. Whippet Sandline Only My Girl (nr. ) Cloes - Marion, Gerard (BelgiŽ)
3. BarzoÔ Russkiy Azart Basix Vincent Madrigal (nr. ) Geerlings, Marianne ()
  Working Dogs   - keurmeester: Mr.Degeeter Marc (BelgiŽ)
1. Dobermann Phalco Van De Donauhoeve (nr. ) Van Den Berghe, Anne-marie (BelgiŽ)
2. Duitse staande draadhaar Kate V D Tuindershof (nr. ) Verheugt - Meijer, S. C. (Nederland)
3. Hovawart Gotham Des Iles Du Lagon Bleu (nr. ) Gardes, Benoit (Frankrijk)
...
 



English Francais