De nr.1 website over de hond: honden rassen, internationaal nieuws, honden fokkers en duizenden foto's.
INFO Leden afdeling:   LOG IN OPTIES LOG UIT & WIE IS WIE
'LIEGE 2018 Golden Dog Trophy'
lees nieuws foto's bekijken

 
# Ras Hond Eigenaar   ...  
  Best in show Saturday   - keurmeester: Mme M. VAN BREMPT (BE) (BelgiŽ)
1. Toy Poedel Yamit Muskat Little Pride of Art of Life (nr. ) KURBATSKAYA Polina ()
2. Schipperke Shalovlivaja Igrushka Harrison Ford (nr. ) MCLACHLAN Lindsey Joanne ()
3. Mittelspitz oranje/anderskleurig Dan-Star-Kom Griffin Boy (nr. ) VANVAERENBERGH-VAN DEN BRANT Julie ()
  Best in show Sunday   - keurmeester: Mme S. KELVERI PHILIPOU (CY) (Cyprus)
1. Teckel miniature ruwhaar Magik Rainbow Verino Roberto Gold (nr. ) Ivanova-Chudinovskaja Victoria ()
2. Toy Poedel Yamit Muskat Little Pride of Art of Life (nr. ) Kurbatskaya Polina ()
3. Zwergschnauzer zwart Made in Spain Cooza (nr. ) Pons Arino Angel ()
  Puppies Minor Saturday   - keurmeester: M. R. KOTLAR (Hongarije)
1. Australian Shepherd Appledore Atlantic Ocean (nr. ) PIERINO Francisca ()
2. Mittelspitz Victory Dancer of Maja's Pomeranianworld (nr. ) BRZEK Margareta ()
3. DalmatiŽr Real Solutions du Bois du Ronchy (nr. ) GASPAR-SPISSINGER Matthieu ()
  Puppies Minor Sunday   - keurmeester: M. J.- L. ESCOFFIER (FR) (Frankrijk)
1. Kaninchen Teckel korthaar Charming Chocolates Curvylicious (nr. ) Klarenbeek Valťrie ()
2. Mops Octavius Augustus des Seigneurs de Pemberley (nr. ) Delaval HťlŤne ()
3. Toy Poedel Sotto Voce Im The Queen B (nr. ) Van Gouwbergen Kelly ()
  Puppies Saturday   - keurmeester: M. V. LOBAKIN (AZ) (null)
1. Rhodesian Ridgeback Ringerike Beyond Time (nr. ) TEN HAAF Elisabeth ()
2. Beagle Need for Speed de la Meute d'Asterion (nr. ) FINCK Coralie ()
3. Samoyeed Times is on my Side Van't Huis Te Woude (nr. ) VAN DER ELST Tanja ()
  Puppies Sunday   - keurmeester: M. A. IONESCU (RO) (RoemeniŽ)
1. Basenji Nefertiti Dance of Swala Pala (nr. ) Durlot Lise ()
2. Rhodesian Ridgeback Ringerike Beyond Time (nr. ) Ten Haaf Elisabeth ()
3. Samoyeed Time is on my Side van't Huis Te Woude (nr. ) Van der Elst Tanja ()
  Junior Saturday   - keurmeester: Mme T. KONRAD (RS) (null)
1. Schipperke Shalovlivaja Igrushka Harrison Ford (nr. ) MCLACHLAN Lindsey Joanne ()
2. Poedel middenslag wit-bruin-zwart First Impression Queen of Diamonds (nr. ) GOUKENS-MOONS Guido-Gonda ()
3. Weimaraner korthaar Unexpected Joy of The Grey Stardust (nr. ) MARSEN-MOSTERMANN Nettie ()
  Junior Sunday   - keurmeester: Mme E. NEOFYTOU (CY) (Cyprus)
1. Australian Shepherd Nunca Sin Tu Paquito Del Diamante Azul (nr. ) Massa Floriane ()
2. Toy Poedel Shirley's Pearls Prada (nr. ) Van Schie Shirley ()
3. Saluki Quievel Amari Ter Dolen (nr. ) De Rycke Ann ()
  Koppels Saturday   - keurmeester: M. P. TARTARO (IT) (ItaliŽ)
1. Basenji Abuluka Obamba /African Mystery's Fahari (nr. ) AREND-DORMAELS E. & I. ()
2. Malteser Maybe Mystery Mondak & My Dream of Beauty Monwhithe Star (nr. ) KUPICOVA Monika ()
3. BarzoÔ Novak D'Ellendil/L'Fara Des perles Tsarienne (nr. ) DEKEYZER Bernadette ()
  Koppels Sunday   - keurmeester: M. C. MARGINEANU (RO) (RoemeniŽ)
1. Basenji Abuluka Obamba /African Mystery's Fahari (nr. ) Arend-Dormaels E. & I. ()
2. Riesenschnauzer Lord of Darkness/Gently Born Stylish Feature (nr. ) Bakhareva Marina ()
3. Kaninchen Teckel langhaar Kenzo vom Brendelstein FCI/Norden liht Mega Love (nr. ) Lewantowitsch Arthur ()
  Veteranen Saturday   - keurmeester: M. B. MATAKOVIC (KroatiŽ)
1. Kleinspitz oranje/anderskleurig Magic Dancer of Maja's Pomeranianworld (nr. ) BRZEK Margareta ()
2. Australian Shepherd Sunnycreek's Heavenly Happy Hunk (nr. ) DEKKER Karin ()
3. Irish Soft Coated Wheaten Terrier Wheaten Rebel's Like an Irish Lord (nr. ) KOSSACK Frederike ()
  Veteranen Sunday   - keurmeester: Mme P. JUNEHALL (SE) (Zweden)
1. Australian Shepherd Sunnycreek's Heavenly Happy Hunk (nr. ) Dekker Karin ()
2. Irish Red Setter Trawricka High Jinks (nr. ) Mc Kimm Frances ()
3. Collie Langhaar Witching Hour of Dawn Harbour (nr. ) Alberda Frans ()
  Groepen Saturday   - keurmeester: M. J. WULTEPUTTE (BE) (BelgiŽ)
1. Schipperke Splendid Three Color (nr. ) DELAPORTE Carole ()
2. Teckel Standard korthaar of Mary Joana (nr. ) DROOGMANS Heidi ()
3. Sint Hubertushond du domaine de Kerouant (nr. ) LUTHUN-CARLIER Camille - Stťphane ()
  Groepen Sunday   - keurmeester: Mme S. VERSTOVSEK (HR) (KroatiŽ)
1. Schipperke Splendid Three Color (nr. ) Delaporte Carole ()
2. Mops Lord of Greyskull (nr. ) Montens Christian ()
3. Tibetan Spaniel From Corinty's Home (nr. ) Wittevrouw-Vangelder Ivan-Corinna ()
  Groep I Saturday   - keurmeester: Mme P. JUNEHALL (SE) (Zweden)
1. Schipperke Shalovlivaja Igrushka Harrison Ford (nr. ) MCLACHLAN Lindsey Joanne ()
2. Welsh Corgi Pembroke Ormai Arakhis (nr. ) SHILENCO-GEBRUERS Natalia-Cynthia ()
3. Border Collie Eyes of the World Private Investigations (nr. ) SCHEVENELS-DE CREE Paul & Isabelle ()
  Groep I Sunday   - keurmeester: Mme M. VAN BREMPT (BE) (BelgiŽ)
1. Shetland Sheepdog Poppy Slope's Cherish (nr. ) Visser Anna ()
2. Bouvier des Flandres Patron von Gewdraa Oel (nr. ) Peeters-Ramselaar Pascal-Sabine ()
3. Briard Chandor H. Les Amis Touffus du Palatinat (nr. ) Britta Herrmann ()
  Groep II Saturday   - keurmeester: M. J.-F. VANAKEN (BE) (BelgiŽ)
1. Dobermann Ruholfia Giorgia (nr. ) NI SHE Triona ()
2. Newfoundlander New Angels Pacific Black Pearl (nr. ) RITTER Astride ()
3. Mastino Napoletano Prada Blu (nr. ) SMIDOVA Sonja ()
  Groep II Sunday   - keurmeester: M. B. MATAKOVIC (HR) (KroatiŽ)
1. Zwergschnauzer zwart Made in Spain Cooza (nr. ) Pons Arino Angel ()
2. Bullmastiff Nick Bateman des Hauts de Gaumont (nr. ) Dekhar Slimann ()
3. Mastino Napoletano Pirelli Luigi (nr. ) Smidova Sonja ()
  Groep III Saturday   - keurmeester: M. C. MARGINEANU (RO) (RoemeniŽ)
1. Airedale Terrier Basidale Basic Instinct of Clairdouet (nr. ) SAUCET Monique ()
2. Yorkshire Terrier Hunderwood Jet-Set (nr. ) BERNARD Eric ()
3. Jack Russell Terrier Prince Charming Blossom Jack's (nr. ) POELS Aurťlie ()
  Groep III Sunday   - keurmeester: M. J.F VANAKEN (BE) (BelgiŽ)
1. Staffordshire Bull Terrier Kings of Odin Never Dance With The Devil (nr. ) Willems Gino ()
2. Jack Russell Terrier Nefertiti of Mayo Land (nr. ) Leclercq Chantal () X
3. Irish Soft Coated Wheaten Terrier Lord of Irish Dreams Wanton Buddy's (nr. ) Kossack Frederike ()
  Groep IV Saturday   - keurmeester: M. J. BUSTA (CZ) (TsjechiŽ)
1. Teckel miniature ruwhaar Magik Rainbow Verino Roberto Gold (nr. ) IVANOVA-CHUDINOVSKAJA Victoria ()
2. Kaninchen Teckel ruwhaar Dreamdax Nothing Else Matters (nr. ) DE DONATIS Graziella ()
3. Kaninchen Teckel korthaar Fabeltier Happy Me (nr. ) KOCKELBERGH Emanuelle ()
  Groep IV Sunday   - keurmeester: M. V. LOBAKIN (AZ) (null)
1. Teckel miniature ruwhaar Magik Rainbow Verino Roberto Gold (nr. ) Ivanova-Chudinovskaja Victoria ()
2. Kaninchen Teckel korthaar Out of My Mind v. Julius Galle (nr. ) Kockelberght Emanuelle ()
3. Teckel Standard langhaar Ornbergets Chess (nr. ) Baeten -Lavrijsen Miriam ()
  Groep V Saturday   - keurmeester: Mme S. KELVERI PHILUPPOU (CY) (Cyprus)
1. Kleinspitz oranje/anderskleurig Dan-Star-Kom Griffin Boy (nr. ) VANVAERENBERGH-VAN DEN BRANT Julie ()
2. Alaskan Malamute Libertia Americano (nr. ) BURNSIDE Scarlett & Mark ()
3. Akita Beaufleet Omnia Fausta (nr. ) VERRECK Tine ()
  Groep V Sunday   - keurmeester: Mme I. HECTORS (BE) (BelgiŽ)
1. Akita Beaufleet Omnia Fausta (nr. ) Verreck Tina ()
2. Siberian Husky Chippendale Performs at Speigas (nr. ) Charneau Valťrie ()
3. Samoyeed Dont Stand Close van't Huis te Woude (nr. ) Van Der Helst Tanja ()
  Groep VI Saturday   - keurmeester: Mme T. ILLUKA (FI) (Finland)
1. Beagle Mouton Cadet de Maxcecan (nr. ) ROUVROY Sabine ()
2. DalmatiŽr Nymeria de l'Ile d'Esme (nr. ) CHAPELAIN Estelle ()
3. Rhodesian Ridgeback Mkondo Wa Simba Quinta Essentia Querida (nr. ) LAWRENZ Daniel ()
  Groep VI Sunday   - keurmeester: M. G. WERON (PL) (Polen)
1. Beagle Mouton Cadet de Mascecan (nr. ) Rouvroy S ()
2. DalmatiŽr Dalmacademy's Keep on Going (nr. ) Spissinger M ()
3. Basset fauve de Bretagne Laserna Storm in a Teacup (nr. ) Jones A&L ()
  Groep VII Saturday   - keurmeester: M. J. De CUYPER (BE) (BelgiŽ)
1. Duitse staande draadhaar Charmer VD Tuindershof (nr. ) JOHNSTON Nicki ()
2. Weimaraner korthaar Unexpected Joy of The Grey Stardust (nr. ) MARSEN-MOSTERMANN Nettie ()
3. English Setter Fantail's I'M A Legend (nr. ) DE BOK Boij ()
  Groep VII Sunday   - keurmeester: Mme T. ILLUKA ( FI) (Finland)
1. Gordon Setter Perfect Thunderv.d. Mergelhoeve (nr. ) Beckers Kim ()
2. Irish Red Setter Dubliner Canberra (nr. ) Van Der Valk Diana ()
3. English Pointer Weimpoint Naughty Lil'Maleficent (nr. ) Pilatus Burnside Kristina ()
  Groep VIII Saturday   - keurmeester: M. A. IONESCU (RO) (null)
1. Labrador Retriever Whispering Labs New Charm (nr. ) GOSSET-SERMON Patricia ()
2. Nova Scotia Duck Tolling Retriever Avatars Delightfull for Design (nr. ) BREUER-PIERON Alain & Julie ()
3. Golden Retriever Ramchaine Exceedingly Swanky (nr. ) ROSSEEL-ARNOLS Nancy ()
  Groep VIII Sunday   - keurmeester: M. J. DE CUYPER (BE) (BelgiŽ)
1. Perro de agua espaŮol Valentisimo's Yogi (nr. ) Egginton Nigel ()
2. Nova Scotia Duck Tolling Retriever Avatars Delightfull for Desing (nr. ) Breuer-Pieron Alain & Julie ()
3. Flat Coated Retriever Zia Zaphyra Black Brianta (nr. ) Meester Annick ()
  Groep IX Saturday   - keurmeester: Mme S. VERSTOVSEK (HR) (KroatiŽ)
1. Toy Poedel Yamit Muskat Little Pride of Art of Life (nr. ) KURBATSKAYA Polina ()
2. Lhasa Apso Chic Choix Kumi Kian Star Rover (nr. ) BERNUS Janine ()
3. Chihuahua korthaar Ortie des Petits Mickeys (nr. ) MICHIELS Jacqueline ()
  Groep IX Sunday   - keurmeester: M. TARTARO (IT) (ItaliŽ)
1. Toy Poedel Yamit Muskat Little Pride of Art of Life (nr. ) Kurbatskaya Polina ()
2. Bichon frisť Charmandelan Guess Who Is Jimmy Choo (nr. ) Dunger-Helminen Sue - Pia ()
3. Papillon J'Aime Le Paso Doble de Costalina (nr. ) Poulen Virginie ()
  Groep X Saturday   - keurmeester: M. E. NEOFYTOU (CY) (Cyprus)
1. Afghan Hound Agha Djari's Karkati's Comeback (nr. ) BAUSS Rosemarie ()
2. Galgo EspaŮol Leon ŗ la Cour du Roi Boulou (nr. ) GOLDFARB-BORGHESE Eva ()
3. Piccolo Levriero Italiano Quartz du Chien d'EbŤne (nr. ) VANNI Remo ()
  Groep X Sunday   - keurmeester: Mme T. KONRAD (RS) (null)
1. Irish Wolfhound Broughadowey Ri Na Rithe (nr. ) Mullen Joanne ()
2. Afghan Hound Alaqadar Rigoletto (nr. ) Douglas Wayne ()
3. Saluki Qievel Amari Ter Dolen (nr. ) De Rycke Ann ()
  Working Group Saturday   - keurmeester: Mme I. HECTOR (BE) (BelgiŽ)
1. Whippet Oriana d'Abd El Shiraz (nr. ) MARVILLE Christine ()
2. Boxer Dog of The Bay's Urban (nr. ) GILTAY B.F. ()
3. Teckel miniature langhaar Brodie Lord Vom Roten Ahorn (nr. ) CZERWINSKI Franz Horst ()
  Working Group Sunday   - keurmeester: M. J. WULTEPUTTE ( BE) (BelgiŽ)
1. Riesenschnauzer Gently Born Stylish Feature (nr. ) Bakhareva Marina ()
2. Airedale Terrier Ursus Nougat Vom Roten Milan (nr. ) Moulin Josťe ()
3. Whippet Oriana d'Abd El Shiraz (nr. ) Marville Christine ()
...
 



English Francais