De nr.1 website over de hond: honden rassen, internationaal nieuws, honden fokkers en duizenden foto's.
INFO Leden afdeling:   LOG IN OPTIES LOG UIT & WIE IS WIE
'Mechelen 2018'
lees nieuws foto's bekijken

 
# Ras Hond Eigenaar   ...  
  Best in show   - keurmeester: Mr.Christopher Habig (Duitsland)
1. Rottweiler Minaeleas Black Mambo (nr. ) Taylor, Robert (Verenigd Koninkrijk)
2. Teckel Standard langhaar Quickstep Fonzie Of Mister Quincy (nr. ) Maes, Marianne (BelgiŽ)
3. Weimaraner korthaar Grey Classic's Make Mine A Double (nr. ) Lenaerts, Edwin (Bulgarije)
  Puppies Minor Saturday   - keurmeester: Mrs.Amanda White (Verenigd Koninkrijk)
1. Dobermann Ruholfia Jacko (nr. ) Heeren, Marlon (Nederland)
2. Bordeaux dog Dog's-land Jazz (nr. ) Schuringa, Martha (Nederland)
3. Nova Scotia Duck Tolling Retriever Rainbow Bright Des Petits Bouleaux (nr. ) Breuer - Pieron, Alain - Julie (BelgiŽ)
  Puppies Minor Sunday   - keurmeester: Mr.Marc Degeeter (BelgiŽ)
1. Mops Obsession De La Gloire De Febus (nr. ) Lefevre, Elena (Frankrijk)
2. Belgische herder Mechelse Rose Van De Vaardekenshoeve (nr. ) Van Hamme, Stijn (BelgiŽ)
3. Wolfspitz Royal Legend Van Het Earlskamp (nr. ) Janssen, Francois (BelgiŽ)
  Puppies Saturday   - keurmeester: Mr.Christopher Habig (Duitsland)
1. Berner Sennenhond Quicky De Zandvijver (nr. ) Declerck, Rita (Nederland)
2. Bullmastiff Riesling Des Bull's De Ice (nr. ) Pierre, Maximilien ()
3. Perro de agua espaŮol Rambla (nr. ) Henderyckx, Peter ()
  Puppies Sunday   - keurmeester: Mr.Bart Vandaele (BelgiŽ)
1. Brussels Griffonnetje Qusassa Of Baluchistan (nr. ) Decruy, Gino (BelgiŽ)
2. Tibetan Terrier Rainbow Du Comble De Bonheur (nr. ) Goossens - Bleys, Axel En Marleen (BelgiŽ)
3. Toy Poedel Sotto Voce Im The Queen B (nr. ) Van Gouwbergen, kelly (BelgiŽ)
  Junior Females Saturday   - keurmeester: Mr.Jos De Cuyper (BelgiŽ)
1. English Springer Spaniel Bungee Jumper's A Sound Of Melody (nr. ) Verreet, Patricia ()
2. Tchiorny Terrier (nr. ) ()
3. American Staffordshire Terrier (nr. ) ()
  Junior Females Sunday   - keurmeester: Mrs.Monique Van Brempt (BelgiŽ)
1. Whippet Teresita Emotionally Dominija (nr. ) Scheerens, Bart (BelgiŽ)
2. Standard Poedel wit-bruin-zwart (nr. ) ()
3. Witte Herdershond (nr. ) ()
  Junior Males Saturday   - keurmeester: Mr.Jose de Cuyper (BelgiŽ)
1. Mastino Napoletano Quint Casa Di Fiducia (nr. ) Aesseloos -Vander Motten, Giovanni - Hans ()
2. Rottweiler (nr. ) ()
3. Schnauzer peper en zout (nr. ) ()
  Junior Males Sunday   - keurmeester: Mrs.Monique Van Brempt (BelgiŽ)
1. Mops Monirentes Teeny Weeny (nr. ) Lefevre, Elena (Frankrijk)
2. Chinese Crested Dog naakt (nr. ) ()
3. Irish Wolfhound (nr. ) ()
  Koppels Saturday   - keurmeester: Mr.Wojciech Burski (Polen)
1. American Cocker Spaniel zwart Mystinguette & Mistral Des Jardins De Loane (nr. ) Bailleul, Anne (Frankrijk)
2. Scottish Terrier Verasccot Moonlight Shadow & Verascott Magic Night (nr. ) HOVAGIMYAN, Christine (Frankrijk)
3. Jack Russell Terrier Nihon Koku's Midsummer Queen & Suzan's Pride Power (nr. ) Bouckaert, Rita (BelgiŽ)
  Koppels Sunday   - keurmeester: Mr.Peter Berchtold (Oostenrijk)
1. Piccolo Levriero Italiano Odina & Perelo Corsa Dell'oro (nr. ) Geeraerts, Suzanne (BelgiŽ)
2. Australian Shepherd Dolci Angeli Quantum Belle & Live Your Dream (nr. ) Pierino- Dolci Angeli, Francisca ()
3. Tibetan Terrier LHA-KHANG Samsara Mi-ka & Fabulous Teddy'S (nr. ) Roy, Brigitte (Zwitserland)
  Veteranen Saturday   - keurmeester: Mr.Peter Berchtold (Oostenrijk)
1. Bullmastiff Joybull Limited Edition (nr. ) ROBERTS, CHRIS (Verenigd Koninkrijk)
2. American Cocker Spaniel Particolor Royalty Inc. Beat It (nr. ) Da Silva, Rui (BelgiŽ)
3. DalmatiŽr Anmadeke's All Over The World (nr. ) Beeres, Patrick (Nederland)
  Veteranen Sunday   - keurmeester: Mr.Jan Coppens (Nederland)
1. Dwergpoedel wit-bruin-zwart Magicstar Favorite Dante (nr. ) Engels, Amedeus (BelgiŽ)
2. Mittelspitz oranje/anderskleurig Aljoscha Von Der Eichenallee (nr. ) Kucharski, Alexandra (Duitsland)
3. Shiba Kuronja (nr. ) Burgwal, Noesse (Nederland)
  Groepen Saturday   - keurmeester: Mrs.Amanda White (Verenigd Koninkrijk)
1. Scottish Terrier Verascott (nr. ) HOVAGIMYAN, Christine (Frankrijk)
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
  Groepen Sunday   - keurmeester: Mr.Jan Coppens (Nederland)
1. Tibetan Spaniel From Corinty'S Home (nr. ) Wittevrouw-Vangelder, Ivan- Corinna ()
2. Zwergspitz Dan-star-kom (nr. ) Vanvaerenbergh - Van den Brant, Julie & Andy (BelgiŽ)
3. Cavalier King Charles Spaniel Enchanting Companion (nr. ) Vandenreyt, Nathalie ()
  Groep I   - keurmeester: Mrs.Karen Gilliland (Ierland)
1. Border Collie Eyes Of The World Private Investigations (nr. ) Schevenels - De Cree, Paul & Isabel (BelgiŽ)
2. Bearded Collie Beardie Connections Quintino (nr. ) Otto, Rinus (Nederland)
3. Witte Herdershond Elegante-Hailey Heroes of the White Shepherds (nr. ) Nyari, Ivetta ()
  Groep II   - keurmeester: Mr.John Bond (Ierland)
1. Rottweiler Minaeleas Black Mambo (nr. ) Taylor, Robert (Verenigd Koninkrijk)
2. Tchiorny Terrier Medvezhya Staya Ocean Of Hope (nr. ) Feder, Ines (Duitsland)
3. Schnauzer peper en zout Just One Kiss Saltus Ze Zahrabske (nr. ) Hars, Sebastien (Frankrijk)
  Groep III   - keurmeester: Mr.Torsten Himrich (Duitsland)
1. American Staffordshire Terrier Carmichael's Liar Liar Pants On Fire (nr. ) Verhorevoort, Olaf (Nederland)
2. Scottish Terrier Verascott Juicy Couture (nr. ) HOVAGIMYAN, Christine (Frankrijk)
3. Manchester Terrier Velvet Looks Bright Pearl Defiance (nr. ) van Dongen, A.W. (Nederland)
  Groep IV   - keurmeester: Mrs.Pattisson Inez (Ierland)
1. Teckel Standard langhaar Quickstep Fonzie Of Mister Quincy (nr. ) Maes, Marianne (BelgiŽ)
2. Teckel miniature korthaar Minidogland Archi Aristocrat (nr. ) Van Krieken-Swysen, Eddy En Carin (BelgiŽ)
3. Teckel Standard korthaar Quim Tasiemkowa Mafia (nr. ) Cwojdzinska, Iwona (BelgiŽ)
  Groep V   - keurmeester: Mr.John Bond (Ierland)
1. Akita Blackbear Mountains Ody (nr. ) Bergsma, Nina (Nederland)
2. Alaskan Malamute Ironpride's Mysterious Lady (nr. ) Tuerlinckx, Kizzy (BelgiŽ)
3. VšstgŲtaspets Kopparas Cartier (nr. ) Knieling, Bšrbel ()
  Groep VI   - keurmeester: Mr.Smits Rudy (Nederland)
1. Sint Hubertushond Nastasia De La Colline Du Bosc (nr. ) Carlier- Luthun, Stephane- Camille (Frankrijk)
2. Rhodesian Ridgeback Villagedogs Our BelAmi (nr. ) Jensen, Poul H. (Denemarken)
3. Beagle Jarimani American Idol (nr. ) Smulders, Michaela (Duitsland)
  Groep VII   - keurmeester: Mr.Burski Wojcieh (Polen)
1. Weimaraner korthaar Grey Classic's Make Mine A Double (nr. ) Lenaerts, Edwin (Bulgarije)
2. Irish Red Setter lazing Bronze Ella Enchanted (nr. ) Hoeksema, Gideon (Nederland)
3. Weimaraner langhaar Quickly Loved Qsena Van 't Weimeland (nr. ) Van Herreweghe Van Dooren, Guy En Marijke (BelgiŽ)
  Groep VIII   - keurmeester: Mr.Jos De Cuyper (BelgiŽ)
1. Golden Retriever Maybe Forever The One And Only (nr. ) Gutierez, Nacho (Spanje)
2. Barbet Nuphar's Connect The Dots (nr. ) Plomp, Anne (Nederland)
3. Labrador Retriever Candy Store Pimms (nr. ) Valentin, Elisabeth (Nederland)
  Groep IX   - keurmeester: Mrs.Monique Van Brempt (BelgiŽ)
1. Mops Monirentes Teeny Weeny (nr. ) Lefevre, Elena ()
2. Tibetan Terrier Big Bang Theory Erbosedition (nr. ) Vandorpe, Nadine (BelgiŽ)
3. Poedel middenslag wit-bruin-zwart Antoine Ligne Royale du Rhin (nr. ) Ruhrberg, Heike (Duitsland)
  Groep X   - keurmeester: Mrs.Audrie Benoit (BelgiŽ)
1. Afghan Hound El Roalito Easygoing (nr. ) Schellenberger, Cornelia (Duitsland)
2. BarzoÔ Cashmir Of The Wicklow Hunters (nr. ) Fakkert, Inge & Ans (Nederland)
3. Greyhound Graal Quest Now One More (nr. ) Leterme, Alexandre (Duitsland)
  Working Group Saturday   - keurmeester: Mr.Bruno Facq (Frankrijk)
1. Labrador Retriever Lady Stardust Of Sweet Eyes (nr. ) Welele, Sandrine (Frankrijk)
2. English Cocker Spaniel anders kleurigen Odos Masterchef (nr. ) Petrovic, Aleksandar (Servie)
3. Flat Coated Retriever Meister Jp Diamond Passion Cut (nr. ) De Vriese - Vercruysse, Stefaan - Nancy ()
  Working Group Sunday   - keurmeester: Mrs.Karen Gilliland (Ierland)
1. Deerhound Cockaigne Cytaugh Van De Meirse Weiden (nr. ) Van Zanten-Boomgaard, Caroline (Nederland)
2. Kleine MŁnsterlšnder Lijov II Aus Der Wolfskammer (nr. ) Hagoort, Marjo (Nederland)
3. Duitse Herder Fancy Van Ingjo (nr. ) Schautteet-Faas, Ingrid (Nederland)
...
 



English Francais