De nr.1 website over de hond: honden rassen, internationaal nieuws, honden fokkers en duizenden foto's.
INFO Leden afdeling:   LOG IN OPTIES LOG UIT & WIE IS WIE
'La LouviŤre Wallonia Dog Show 2018'
lees nieuws foto's bekijken

 
# Ras Hond Eigenaar   ...  
  Best in show   - keurmeester: Mr.J-F Vanaken (BelgiŽ)
1. Tibetan Terrier TI LA SHU BROADWAY BABE (nr. s) RAUHUT Sabine Katja ()
2. Basenji ABULUKA OBAMBA (nr. ) AREND - DORMAELS Erik - Ingrid ()
3. Labrador Retriever LEONARDO OF ANGEL'S HEAD (nr. ) ONKELINX - DE SMEDT Thierry - Nicole ()
  Puppies Minor Saturday   - keurmeester: Mr. Piet Roosenboom (BelgiŽ)
1. Tibetan Terrier TI LA SHU VIVA LAS VEGAS (nr. ) RAUHUT Sabine Katja ()
2. Shar Pei ORNELLA DU FERRAILLON (nr. ) BRISSA LENS Veronique ()
3. Berner Sennenhond ROMINA V.'T MOROYKE (nr. ) LETA Salvatore ()
  Puppies Minor Sunday   - keurmeester: Mrs.F.Clarke (Ierland)
1. English Cocker Spaniel ODY OR J'ADORE DES MERVEILLES D'ORION (nr. ) PROUST Francoise ()
2. Finse Lappenhond ORORO MUNROE STORM DU PAYS DES MILLE LACS (nr. ) MOSON Louisa ()
3. Bouvier des Flandres BELORDEAL ROSIE (nr. ) BUYSSE Patrick ()
  Puppies Saturday   - keurmeester: M.Duponcheel (BelgiŽ)
1. Boston Terrier RUMBA DANCINGSTAR TOPLOVE FROM GEORGY'S HOUSE (nr. ) WIESEN Boris ()
2. Duitse Dog zwart OLENKA DU HAUT DAGOUR (nr. ) LUDOVIC Deswarte ()
3. Shih Tzu DIAMOND WIND ALICE BRIGHT (nr. ) VAN BAELEN Christine ()
  Puppies Sunday   - keurmeester: Mr.Mignolet (BelgiŽ)
1. Kleinspitz VICTORY DANCER OF MAJA'S POMERANIANWORLD (nr. ) BRZEK Margareta ()
2. English Springer Spaniel PETRANELLA FLEUR DE LILY AVEC TIROEN (nr. ) COX Ns-Re ()
3. Eurasier OKAYA MAILAOS DES LEGENDES DE RETZ (nr. ) PELTIER Charline ()
  Junior Saturday   - keurmeester: Mr.Vanaken (BelgiŽ)
1. Mops MONIRENTES TEENY WEENY (nr. ) LEFEVRE Elena ()
2. DalmatiŽr SPOTLIGHT DANCER QUINOA PASSION DALMATINAC (nr. ) VANDENDAEL Laurence ()
3. Whippet BOXING HELENA'S QUANTUM SATIS (nr. ) SCHEERENS DAMS bart Leona ()
  Junior Sunday   - keurmeester: Mr.Thevenon (Frankrijk)
1. English Springer Spaniel SIEGER'S MADLY MONDAY (nr. ) VERREET Patricia ()
2. Bull Terrier NEC PLUS ULTRA DU ROYAL BELVEDERE DIT TAZ (nr. ) HERBIN Estelle ()
3. Witte Herdershond NEW WHITE WOLF DU DOMAINE DE LA PATTE BLANCHE (nr. ) AEMMER Yves Et Laurence ()
  Koppels Saturday   - keurmeester: Mme.N.Clarcke (Ierland)
1. Malteser JASMINIKA WHITE THROAT & TAURO FROID (nr. ) LUPERTZ-DICKHARDT Petra ()
2. Tibetan Spaniel NEW DREAM STAR & Q-PI-DO FROM CORINTY'S HOME (nr. ) WITTEVROUW-VANGELDER Ivan- Corinna ()
3. Rhodesian Ridgeback SHANGANI GHALIB CHACHA CHEWE & USHINDI IFE AZIZA (nr. ) VON PONCET Irene-Angele ()
  Koppels Sunday   - keurmeester: Mrs.N.Clarke (Ierland)
1. Basenji ABULUKA OBAMBA & AFRICAN MYSTERY'S FAHARI (nr. ) AREND - DORMAELS Erik - Ingrid ()
2. Shetland Sheepdog JAYA'LYNN & MORNING'S MISCHIEF DU VILLAGE DE TRELAN (nr. ) FLEURUS Diana ()
3. English Springer Spaniel PETRANELLA JERSEY BOY AT TIROEN & FLEUR DE LILY (nr. ) COX Ns-Re ()
  Veteranen Saturday   - keurmeester: M.Meeremans (null)
1. DalmatiŽr ANMADEKE'S ALL OVER THE WORLD NJK'11 (nr. ) BEERES-KWAST Christel ()
2. Zwergschnauzer zwart-zilver JAMES DEAN DU MONT D'EL GAYETTE (nr. ) LARCIN-DUSSART-CANTINEAU Philippe ()
3. Shar Pei FABULEUSE EMILY ROSE DU FERRAILLON (nr. ) BRISSA LENS Veronique ()
  Veteranen Sunday   - keurmeester: Mrs.Pieprzyk (Frankrijk)
1. English Springer Spaniel SIEGER`S AWAY WE GO (nr. ) VERREET Patricia ()
2. Magyar Vizsla Draadhaar PAJKOS (nr. ) EVERAERT Yani ()
3. American Cocker Spaniel zwart VERY VIGIE EXTASE D'UN JOUR (nr. ) ROMANOWICZ Eric ()
  Groepen Saturday   - keurmeester: Mrs.N.Clarke (Ierland)
1. Tibetan Spaniel FROM CORINTY'S HOME (nr. ) WITTEVROUW-VANGELDER Ivan- Corinna ()
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
  Groep I   - keurmeester: Mr.Guffanti (ItaliŽ)
1. Bobtail CHFJ L'ATOUT COEUR OF REALITY DREAM (nr. ) AUDOUIN Philippe ()
2. Bouvier des Flandres ALEC VANYAH OFF CENAYDA'S HOME (nr. ) STEENBERGEN Veronique ()
3. Witte Herdershond NIXON P'TITS LOUPS D'AMOUR (nr. ) LEFEBVRE Sophie ()
  Groep II   - keurmeester: Mr.Thevenon (Frankrijk)
1. Newfoundlander NEW ANGELS PACIFIC BLACK PEARL (nr. ) RITTER Astride ()
2. Rottweiler MOJITO DE CHATOISILLON (nr. ) BAUDON Julie ()
3. Grote Zwitserse Sennenhond OBY V. 'T MAROYKE (nr. ) DE SMET Freddy ()
  Groep III   - keurmeester: Mr.Vanaken (BelgiŽ)
1. Yorkshire Terrier HUNDERWOOD LEGEND (nr. ) BERNARD Eric ()
2. Cairn Terrier MAC-HUMBA DE LA TERRARDIERE (nr. ) ROUILLON Stephanie ()
3. Airedale Terrier KAIRK'S GOLDEN ROSE FOR OSPERN (nr. ) WOHLES Elena ()
  Groep IV   - keurmeester: Mr.Lamarca (ItaliŽ)
1. Teckel miniature korthaar LINE OF LIFE CHIEF (nr. ) KOCKELBERGH Emanuelle ()
2. Kaninchen Teckel langhaar ZORRO VON DER HUMBOLDTRUH (nr. ) WAUTERS-SPARENBERG Viviane ()
3. Kaninchen Teckel korthaar NINO DE GOLAGE (nr. ) MERCIER-LE CHAT Edith ()
  Groep V   - keurmeester: Mr.Aleksoski (MacedoniŽ)
1. Basenji ABULUKA OBAMBA (nr. ) AREND - DORMAELS Erik - Ingrid ()
2. Akita MELODOR SIRIUS BLACK (nr. ) MCLEAN - PARKE - DAPONTE Chris - Adrian - Nancy ()
3. Kleinspitz BODENSEEPOMS BOSTON BIG LOVE (nr. ) BRZEK Margareta ()
  Groep VI   - keurmeester: Mrs.Huber (Duitsland)
1. Beagle RED AMERICANA ZIGMUND FREUD (nr. ) SMULDERS Michaela ()
2. DalmatiŽr PRIVATE DANCER OF THE LIVING SPOTS (nr. ) STOLPER Uta ()
3. Sint Hubertushond NAXOS DU DOMAINE DE KEROUANT (nr. ) LUTHUN - CARLIER Camille - Stťphane ()
  Groep VII   - keurmeester: Mr.Aleksoski (MacedoniŽ)
1. Irish Red Setter NURAN IRELEITH (nr. ) VERWIMP Wim ()
2. Gordon Setter BLACK MYSTERY QUITE THE SUNDANCE KID (nr. ) GELIN Corine ()
3. Weimaraner korthaar CRUISENIF ATHENA THE WITTELSBACH (nr. ) BAILLY David ()
  Groep VIII   - keurmeester: Mr.Guffanti (ItaliŽ)
1. Labrador Retriever LEONARDO OF ANGEL'S HEAD (nr. ) ONKELINX - DE SMEDT Thierry - Nicole ()
2. American Cocker Spaniel zwart CRUISING IN TIME NEWS SWEETY FACE (nr. ) ROMANOWICZ Eric ()
3. English Springer Spaniel SIEGER`S AWAY WE GO (nr. ) VERREET Patricia ()
  Groep IX   - keurmeester: Mr.Aleksoski (MacedoniŽ)
1. Tibetan Terrier TI LA SHU BROADWAY BABE (nr. ) RAUHUT Sabine Katja ()
2. Shih Tzu BEN-STARīS LADYS JERRRY (nr. ) FLATNER Knut Arild ()
3. Pekingees VANNJTY MOHAMED ALI (nr. ) LASSERO RICHARD Pascal Erick ()
  Groep X   - keurmeester: Mrs.Vandenbussche (BelgiŽ)
1. Irish Wolfhound XALIBUR'S ORAN JONES (nr. ) VRANCKEN Marc ()
2. Azawakh P'TIT SOLIA DU PIED D'O (nr. ) SAVELS Mieke ()
3. Saluki INDRA-KHAN VON ASTRACHAN (nr. ) SCHNEIDER Kerstin ()
...
 



English Francais