De nr.1 website over de hond: honden rassen, internationaal nieuws, honden fokkers en duizenden foto's.
INFO Leden afdeling:   LOG IN OPTIES LOG UIT & WIE IS WIE
'Mouscron Dog Show 2019'
lees nieuws foto's bekijken

 
# Ras Hond Eigenaar   ...  
  Best in show   - keurmeester: Mr.Jos Decuyper (BelgiŽ)
1. Irish Red Setter PARIS MATCH THENDARA (nr. ) LAUWERS, MILLIGAN-BOTT,BOTT Aleksandra Willem Dee Jeremy ()
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
  Puppies Minor Satuday   - keurmeester: Mrs Monique Vanbrempt (BelgiŽ)
1. Beagle RODEO CLOWN OF REBELS OF JOY (nr. ) VERLOOY Kathy ()
2. West Highland White Terrier ROSELYNN OF KINLOCH CASTLE (nr. ) VAN DEN BUSSCHE Roger ()
3. Berner Sennenhond REYNAERT DE ZANDVIJVER (nr. ) DECLERCK Rita ()
  Puppies Minor Sunday   - keurmeester: Mme Valerie Degeeter (BelgiŽ)
1. Golden Retriever REMARKABLE TREASURE OF ENDLESS CHARM (nr. ) DESOMER - TIMPERMAN Stijn - Lise ()
2. Shiba LYURUA DYURING CHIKYU NO TOMI (nr. ) LECOQ Aurťlie ()
3. Australian Shepherd O MY BLACK DESIRE DEL DIAMANTE AZUL (nr. ) MASSA Floriane ()
  Puppies Saturday   - keurmeester: Mr.Jean Louis Escoffier (Frankrijk)
1. American Staffordshire Terrier MILWAUKEE KING'S LINE (nr. ) BOULNOIS Emeline ()
2. Dobermann CARA IZ ZOOSFERY (nr. ) JONES Lynne ()
3. Bullmastiff VALCOBULLS RUMOUR HAS IT (nr. ) BROK Marion ()
  Puppies Sunday   - keurmeester: Mr.Jean Louis Escoffier (Frankrijk)
1. Siberian Husky CHIBI MOON ASHOONA DE LUNA SIBERIANA (nr. ) VERCAUTER Thierry ()
2. Akita ESTAVA RAIN TASTE THE FEELING (nr. ) BECKERS Carolina ()
3. Chinese Crested Dog naakt EXOTIC SPIRIT ONE TOUCH OF-ELEGANCE (nr. ) HUE Isabelle ()
  Junior Saturday   - keurmeester: Mrs.Kari Grnaas Hansen (Noorwegen)
1. West Highland White Terrier QRISTMAS ROSY STAR DOLCE CON SPIRITO (nr. ) WAGENHEIM Elodie Anthony ()
2. Weimaraner korthaar NO ONE ELSE IS PERFECT VON SILBERWEISS JAGER (nr. ) STEVENS-INGESTAD Gertrud ()
3. Tchiorny Terrier MEDVEZH'YA STAYA TRIUMF SLAVY (nr. ) GILLET Tony ()
  Junior Sunday   - keurmeester: Mrs.Satu Yla Mononen (Finland)
1. Labrador Retriever CANDY STORE QUEEN NESQUICK (nr. ) VALENTIN Elisabeth ()
2. English Springer Spaniel LORDSETT ENDER GAME (nr. ) VRANCKAERT Sofie ()
3. Bichon frisť OMAR'S ZEUS ESHA ELEORA ESER SUPRIME (nr. ) KAYABASI Ismayil ()
  Koppels Saturday   - keurmeester: Mrs.Suzanne Pattyn (BelgiŽ)
1. Tchiorny Terrier L'ASTRE CHARMES DES ETOILES & MEDVEZH'YA STAYA TRIUMF SLAVY (nr. ) GILLET Tony ()
2. Rhodesian Ridgeback BALU & USHINDI NIAMEY DEMANI NDOTO (nr. ) DEWEL An ()
3. BERYL VAN HUIZE BENJAMIN & SHORT FEETS AMBER (nr. ) DE MUYNCK Lotte ()
  Koppels Sunday   - keurmeester: Mr.Sean Knight (Ierland)
1. Siberian Husky AM I ABSOLUTELY IN TROUBLE & AS GOOD AS IT GETS (nr. ) GORSKA Ewa ()
2. Bichon frisť NEDINA'S SNUGGLE PUPS & OMAR'S ZEUS ESHA ELEORA (nr. ) KAYABASI Ismayil ()
3. American Cocker Spaniel CRUISING IN TIME L.A. STAR & LOST WITHOUT YOU (nr. ) ROMANOWICZ Eric ()
  Veteranen Saturday   - keurmeester: Mr.Joel Vanlerberghe (BelgiŽ)
1. Cairn Terrier SPLINTERHILL'S DUTCH GOLD (nr. ) DE VRIES Marijke ()
2. West Highland White Terrier SOMETHING SPECIAL SUPERBIA LYNNSTO (nr. ) VAN DEN BUSSCHE Roger ()
3. Newfoundlander UTAMBEZI V.D. FOEKJUFFER (nr. ) JANUSZ-VAN USSEN J.b. ()
  Veteranen Sunday   - keurmeester: Mrs. Viviane De Cuyper-Boesmans (BelgiŽ)
1. Siberian Husky ATLANTERRA AMAUNET (nr. ) VERCAUTER Thierry ()
2. English Springer Spaniel SIEGER`S AWAY WE GO (nr. ) VERREET Patricia ()
3. Golden Retriever MOONDUST TORNADO (nr. ) SONDERVAN Melanie ()
  Groepen Saturday   - keurmeester: Mrs.Myriam Vermeire (BelgiŽ)
1. Rhodesian Ridgeback VAN 'T WOLF-HEESCH (nr. ) POT Dominique ()
2. Teckel miniature DE LA CITE DES MARAUDEURS (nr. ) CHEVAUCHE, LA CITE DES MARAUDEURS Rene ()
3. Terrier Brazileiro DU DOMAINE DES MANDETS (nr. ) EKSTROM Carlos - Roselyne ()
  Groepen Sunday   - keurmeester: Mr.Panas Demetriou (Cyprus)
1. Siberian Husky WINTER MELODY (nr. ) GORSKA Ewa ()
2. Schipperke GILLET Tony (nr. ) GILLET Tony ()
3. Podenco Ibicenco D'UN SOIR DE NOEL (nr. ) BAZIN DECKMYN Maryse ()
  Groep I   - keurmeester: Mr.Boris Chapiro (Frankrijk)
1. Bobtail L'ATOUT COEUR OF REALITY DREAM (nr. ) AUDOUIN Philippe ()
2. Pyreneese herder IBAROLLE DE LA PASTORALE D AUTEYRAC (nr. ) CHOMANT Severine ()
3. Bearded Collie ALISTAIR'S UP TO THE TOP (nr. ) VIERSE Tinneke ()
  Groep II   - keurmeester: Mr.Panos Demetriou (Cyprus)
1. Newfoundlander OUKAYA FOREVER MADDY PRINCESS (nr. ) GUIMIER Johann ()
2. Bullmastiff QUALITY CLASS OF THE BUMBLE BARNS (nr. ) JOOS Monique ()
3. Sint Bernard langharig OTTO WIELKOPOLSKI BERNARDYN (nr. ) MAGDALENA Kubacha ()
  Groep III   - keurmeester: Mr.Sean Knight (Ierland)
1. American Staffordshire Terrier RATHFELDER'S LIMITED EDITION (nr. ) HOPPE Daniel ()
2. Sealyham Terrier FILANSTRUM VIVAT VITAS (nr. ) STAMM Christel ()
3. Yorkshire Terrier IDERS-BRAD OT PANDY SHARM (nr. ) CARRASSUS Catherine ()
  Groep IV   - keurmeester: Mrs.Hania Krejcova (ItaliŽ)
1. Teckel miniature korthaar RATATOUILLE CHATKA JAMNIKA (nr. ) CHUDZIK-CACQUAERT Halina ()
2. Kaninchen Teckel ruwhaar NARNIA DE L'ABBAYE SAINTE MARIE (nr. ) PIERRON Marc ()
3. Kaninchen Teckel korthaar ROYAAL CHATKA JAMNIKA (nr. ) CHUDZIK-CACQUAERT Halina ()
  Groep V   - keurmeester: Mrs.Kari Granaas Hansen (Noorwegen)
1. Zwergspitz DAN-STAR-KOM GRIFFIN BOY (nr. ) VANVAERENBERGH - VAN DEN BRANT Julie ()
2. Eurasier ALBIONSPITZ BLUE MOON (nr. ) WATKINS Stacey Olwen ()
3. Siberian Husky WINTER MELODY YOU WILL LIVE FOREVER (nr. ) GORSKA Ewa ()
  Groep VI   - keurmeester: Mr.Rafibor Cekic (Servie)
1. DalmatiŽr DALMACADEMY'S KEEP ON GOING (nr. ) SPISSINGER Gerard ()
2. Rhodesian Ridgeback USHINDI NIAMEY DEMANI NDOTO (nr. ) DR. TEEUWEN Stefanie ()
3. Beagle QUIRK OF FATE VAN DE MANSVELDHOEVE (nr. ) GIJSEMANS Annie ()
  Groep VII   - keurmeester: Mr.Peter Harsanyi (Hongarije)
1. Irish Red Setter PARIS MATCH THENDARA (nr. ) LAUWERS, MILLIGAN-BOTT,BOTT Aleksandra Willem Dee Jeremy ()
2. Magyar Vizsla Korthaar PAZZO (nr. ) WAERNIERS Thijs ()
3. Gordon Setter TRIBAL HUNTERS ONE VERSUS ALL (nr. ) MELLAERTS Guido ()
  Groep VIII   - keurmeester: Mr.Rafibor Cekik (Servie)
1. English Springer Spaniel SIEGER`S AWAY WE GO (nr. ) VERREET Patricia ()
2. Golden Retriever PERFECT PRINCESS BY MOON OF SUNSHINE'S VALLEY (nr. ) VERMANDER-ADAM Nathalie-Therese ()
3. English Cocker Spaniel anders kleurigen ZAHIRCOCKER DREAM TEAM ITALIA'S GOT TALENT (nr. ) DUMOUCHEL Elisabeth ()
  Groep IX   - keurmeester: Mrs.Monique Vanbrempt (BelgiŽ)
1. Tibetan Terrier Q'MARGAUX DU COMBLE DE BONHEUR (nr. ) DE BONTE - DESCAMPS Jan Solange ()
2. Standard Poedel wit-bruin-zwart STILE DONNA IZ VOLZHSKOY SERENADY (nr. ) KOPEYKINA Irina ()
3. Papillon PLANET WAVES FOREVER YOUNG DAYDREAM BELIEVERS (nr. ) ROOSENS Kathleen ()
  Groep X   - keurmeester: Mr.Bart Scheerens (BelgiŽ)
1. Greyhound INA'S FASHION DESIRABLE (nr. ) KOULERMOU Ina ()
2. BarzoÔ CHYERDAK KASHMIR (nr. ) SOETE Deborah ()
3. Whippet WEST CHELAN QUICK LOOK AT ME (nr. ) MOWBRAY Shelby ()
  Miscellaneous Class Best of Belgian Breeds   - keurmeester: Mrs.Myriam Vermeire (BelgiŽ)
1. Bouvier des Flandres (nr. ) ()
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
  Miscellaneous Class Best of Belgian Shepherds   - keurmeester: Mrs.Myriam Vermeire (BelgiŽ)
1. (nr. ) ()
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
...
 



English Francais