De nr.1 website over de hond: honden rassen, internationaal nieuws, honden fokkers en duizenden foto's.
INFO Leden afdeling:   LOG IN OPTIES LOG UIT & WIE IS WIE
'Weelde 2017'
lees nieuws foto's bekijken

 
# Ras Hond Eigenaar   ...  
  Best in show   - keurmeester: Mrs. Rita Reyniers (BelgiŽ)
1. Tchiorny Terrier Evgeniy Onegin sS Zolotogo Grada (nr. ) Thiebaut Natalya (Frankrijk)
2. Afghan Hound Eyes Gazing We'll Always Have Paris (nr. ) De Moor Guy (BelgiŽ)
3. Labrador Retriever Wahnahnish Simply Sensational (nr. ) Candel Pim (Nederland)
  Puppies Minor Saturday   - keurmeester: Mrs.De Cuyper-Boesmans (BelgiŽ)
1. Polski Owczarek Nizinny Pina van de Hoge Rielen (nr. 250) De Francesco Guiseppe (BelgiŽ)
2. Australian Shepherd Magic Man des Dolmens d'An Arvor (nr. 16) Melis Sels Kristof (BelgiŽ)
3. Miniature Bull Terrier Little Farmersfriends Double Trouble (nr. 204) GŲppel Peter (Nederland)
  Puppies Minor Sunday   - keurmeester: Mrs.Van Raamsdonk-Blatter (BelgiŽ)
1. Kaninchen Teckel Polly Pocket van de Hereheide (nr. ) Theunis silke (BelgiŽ)
2. Shar Pei Jade East Supergirls Don't Cry (nr. ) Minne (Nederland)
3. Berner Sennenhond Power van 't Danshoeve (nr. ) Declerck Rita (BelgiŽ)
  Puppies Saturday   - keurmeester: Mrs.Reyniers Rita (BelgiŽ)
1. Jack Russell Terrier Eddy Eldorado Dos Makuas for Chayo Imp Port (nr. ) Ellis Sue (Verenigd Koninkrijk)
2. Golden Retriever Tweednous Pixel (nr. ) D'Alcantara Vťronique (BelgiŽ)
3. Bobtail Power of Hillbilly Heights (nr. ) Calmerman Van Wauwe Charlotte (BelgiŽ)
  Puppies Sunday   - keurmeester: Mr.Norman Deschuymere (BelgiŽ)
1. Bullmastiff Perfect Diva van de Westerhoeve (nr. ) Michiels Bart (BelgiŽ)
2. Beagle Pepper van 't Hof ter Kreke (nr. ) Wille M. (BelgiŽ)
3. Papillon Pour Un Flirt Avec Toi Daydream Believers (nr. ) Roosens Kathleen (BelgiŽ)
  Junior Saturday   - keurmeester: Mr.Theo Leenen (BelgiŽ)
1. Afghan Hound Preston the One and Only del Ghyro (nr. ) Chapelle Jules (BelgiŽ)
2. Australian Shepherd End of the Rainbow Royal Rain (nr. ) De Leeuw-Boeschoten (Nederland)
3. Labrador Retriever Wahnahnish Simple Sensation (nr. ) Candel Pim (Nederland)
  Junior Sunday   - keurmeester: Van Raamsdonk Viktor (BelgiŽ)
1. Chihuahua korthaar Exciting Future Clear My Angels (nr. ) Rengers Petra (Nederland)
2. Berner Sennenhond Pharrel van 't Stokerybos (nr. ) Vandewalle (BelgiŽ)
3. Shar Pei Jade East Another Suitcase in Another Hall (nr. ) Minne (Nederland)
  Koppels Saturday   - keurmeester: Mr.Gustaaf Van den Bosch (BelgiŽ)
1. Collie Langhaar Glmaourace Collies Viva Las Vegas & Flaming Star (nr. ) Alberda Frans (Nederland)
2. Duitse Staande langhaar Meck & Orfeevan de Boterakker (nr. ) Konings Elke (BelgiŽ)
3. Weimaraner korthaar Keanu Khan The Last Mohican/Regal Princess of the Grey Stard (nr. ) Sales Josee (Nederland)
  Koppels Sunday   - keurmeester: Mr.Gustaaf Van den Bosch (BelgiŽ)
1. Samoyeed Don't Stand Close van 't Huis te Woude & Iz Tumanov Avalona (nr. ) Van der Elst Tanja (Nederland)
2. Akita Naruto Go Hiromitsu & J'Honami Go Des Templiers Sacrťs (nr. ) De Geest Roni (BelgiŽ)
3. Rhodesian Ridgeback Our James & Miss Charlie van 't Wolf-Heesch (nr. ) Pot D.R. (BelgiŽ)
  Veteranen Saturday   - keurmeester: Mrs.Vanherle-Stevens Mariette (BelgiŽ)
1. Australian Shepherd Some Kind of Magic's Hot Stuff (nr. ) Slegtenhorst Rob (BelgiŽ)
2. American Staffordshire Terrier Mountaingartden Let's Get Loud (nr. ) Oost Mascha (BelgiŽ)
3. Saluki Elamir Amar (nr. ) Wybou MichŤle (BelgiŽ)
  Veteranen Sunday   - keurmeester: Mrs.Vanherle-Stevens (BelgiŽ)
1. Newfoundlander Cape Lewisporte Highway Patrol (nr. ) Counotte-De Vree (BelgiŽ)
2. Papillon Up and Down's Antonio At Mondelise (nr. ) Rutten Carine (Nederland)
3. Leeuwhondje Kai De La Maison Dominique (nr. ) Moeskops Linsey (BelgiŽ)
  Groepen Saturday   - keurmeester: Mr.Staf Van den Bosch (BelgiŽ)
1. Australian Shepherd (nr. ) ()
2. Duitse staande korthaar (nr. ) ()
3. Briard (nr. ) ()
  Groepen Sunday   - keurmeester: Mr.Gustaaf Van den Bosch (BelgiŽ)
1. Zwergschnauzer zwart (nr. ) ()
2. Samoyeed (nr. ) ()
3. Tibetan Spaniel (nr. ) ()
  Junior Handling Saturday   - keurmeester: Mr.Baars Dick (Nederland)
1. (nr. ) ()
2. (nr. ) ()
3. (nr. ) ()
  Junior Handling Sunday   - keurmeester: Mrs.Tanja Backes (Duitsland)
1. (nr. ) ()
2. (nr. ) ()
3. (nr. ) ()
  Groep I   - keurmeester: Mr.Deschuymere Norman (BelgiŽ)
1. Beauceron Pťrac de l'AmouraudiŤre (nr. ) Goossens FranÁoise (BelgiŽ)
2. Polski Owczarek Nizinny Polska Dumna Paulinka van het Goralenhof (nr. ) Jasica Katja (BelgiŽ)
3. Ceskoslovensky Vlcak Ilona des Loups de Boheme (nr. ) Haydo Regis (Frankrijk)
  Groep II   - keurmeester: Mr.Piet Roosenboom (BelgiŽ)
1. Tchiorny Terrier Evgeniy Onegin S Zolotogo Grada (nr. ) Thiebaut Natalya (Frankrijk)
2. Tibetaanse Mastiff Usher (nr. ) Ditzel Andreas (Duitsland)
3. Shar Pei Jade East Fire On The Mountain At Panache (nr. ) Minne (Nederland)
  Groep III   - keurmeester: Mr.Ger Cox (Ierland)
1. Staffordshire Bull Terrier Rimorstaffs Star of November (nr. ) Van den Broek Rick (Nederland)
2. Welsh Terrier Cinderella of the Southern Point (nr. ) Smeets Mat (BelgiŽ)
3. American Staffordshire Terrier Carmichael's Liar Liar Pants on Fire (nr. ) Verhorevoort Olaf (Nederland)
  Groep IV   - keurmeester: Mrs.Tanja Backes (Duitsland)
1. Teckel miniature korthaar Great Michael Vom Brendelstein (nr. ) Kuhn Sven (Duitsland)
2. Teckel Standard langhaar Luciano Vom Josefshof (nr. ) Bein Heidrun (Duitsland)
3. Kaninchen Teckel korthaar Norden Light Triumph (nr. ) Lewantowitsch Artur (Duitsland)
  Groep V   - keurmeester: Mr.Leonard Michael (Ierland)
1. Basenji Quest Jokuba Dandy Shandy (nr. ) Baaser Noel (Duitsland)
2. HokkaÔdo Maruto Hokkai Komatsu (nr. ) Illes Krisztina (Nederland)
3. Alaskan Malamute Iron Northern Shadow From VLCI Severu (nr. ) Prazakova Bozena (Zwitserland)
  Groep VI   - keurmeester: Mr.Hehir Tom (Ierland)
1. Beagle Montezuma van de Mansveldhoeve (nr. ) Gijsemans Annie (BelgiŽ)
2. Rhodesian Ridgeback Nyangoma African Jatoo (nr. ) Zajonc Eileen (Duitsland)
3. DalmatiŽr Noemus Du Bois Du Bayehon (nr. ) Spissinger Gerard (BelgiŽ)
  Groep VII   - keurmeester: Mr.Leonard Michael (Ierland)
1. Bracco Italiano Mio Bombo Di-Ala-d'Oro (nr. ) Sangers Piet (BelgiŽ)
2. Magyar Vizsla Araz (nr. ) Van Gils (Nederland)
3. Irish Red Setter Lucifer Ireleith (nr. ) Meeuse A.C. (Nederland)
  Groep VIII   - keurmeester: Mrs.O'Gorman Margaret (Ierland)
1. Labrador Retriever Wahnahnish Simply Sensational (nr. ) Candel Pim (Nederland)
2. Golden Retriever Trinity Ilusion de Lar de Casanova (nr. ) Carro Begona (Rusland)
3. Kooikerhondje Friendly Finn Two van het Runxputtehof (nr. ) Adams Lisanne (Nederland)
  Groep IX   - keurmeester: Mrs.Muldoon Colette (Ierland)
1. Bichon frisť Manoir Hooray Henry (nr. ) Johns Pauline (Verenigd Koninkrijk)
2. Malteser AmazingFrom Gentle On My Mind (nr. ) Kettenhofen Sandra (Duitsland)
3. Lhasa Apso Close To Perfection Next To You (nr. ) Radstok Marion (Nederland)
  Groep X   - keurmeester: Mrs.Ingrid Hectors (BelgiŽ)
1. Afghan Hound Eyes Gazing We'll Always Have Paris (nr. ) De Moor Guy (BelgiŽ)
2. Whippet Boxing Helen's Orange By Boss (nr. ) Scheerens Bart (BelgiŽ)
3. Deerhound Cairnesund's Pearly Prince (nr. ) De Vos-Brugman (Nederland)
...
 



English Francais