De nr.1 website over de hond: honden rassen, internationaal nieuws, honden fokkers en duizenden foto's.
INFO Leden afdeling:   LOG IN OPTIES LOG UIT & WIE IS WIE
'Brabo 2017'
lees nieuws foto's bekijken

 
# Ras Hond Eigenaar   ...  
  Best in show .   - keurmeester: Mrs.D.Degryze (BelgiŽ)
1. Poedel middenslag wit-bruin-zwart Curlfinch Jakira (nr. ) Kroes - Vink Corrie ()
2. Yorkshire Terrier Hunderwood Heaven-Sent (nr. ) Bernard Eric ()
3. Rhodesian Ridgeback Likozi Sheik Jagluiperd (nr. ) Van Doorn Edwin ()
  Puppies Minor Saturday   - keurmeester: Mrs.D.Degryze (BelgiŽ)
1. Australian Shepherd Risingstar's Wonderful Feeling of "Honor" (nr. ) Van Weert Ilse (BelgiŽ)
2. Bull Terrier Bullsunlimited All Eyes On Me (nr. ) Kruijer Bianca (Nederland)
3. Welsh Corgi Cardigan Covventinea Paint It Black (nr. ) Gebruers Cynthia (BelgiŽ)
  Puppies Minor Sunday   - keurmeester: Mr.S.Van Den Bosch (BelgiŽ)
1. Akita ? (nr. ) ? ()
2. Basenji Jokuba C-Quest the Perfect Storm (nr. ) minne-Anders-Nijholt ()
3. Dobermann ? (nr. ) ? ()
  Puppies Saturday   - keurmeester: Mr.F.Declercq (BelgiŽ)
1. Weimaraner korthaar Mabel van de Tuindershof (nr. ) Ooms Rony (BelgiŽ)
2. West Highland White Terrier Inchkeith Scarlet (nr. ) Van Der Ham - Van Duyn Marianne (Nederland)
3. Staffordshire Bull Terrier Kings of Odin Problem Child (nr. ) Willems Gino (BelgiŽ)
  Puppies Sunday   - keurmeester: Mr.R. Van Bunder (BelgiŽ)
1. Duitse Dog geel (nr. ) ()
2. Shar Pei (nr. ) ()
3. Zwergspitz (nr. ) ()
  Junior Best In Show   - keurmeester: Mrs.I.Hectors (BelgiŽ)
1. Welsh Corgi Cardigan Covventinea Paulina (nr. ) Gebruers Cynthia ()
2. Lhasa Apso Close to Perfection on the Way (nr. ) Bellens Linda ()
3. (nr. ) () X
  Junior Best of Saturday   - keurmeester: Mrs.L.Dams (BelgiŽ)
1. Welsh Corgi Cardigan Covventinea Paulina (nr. ) Gebruers Cynthia (BelgiŽ)
2. Afghan Hound Pasja del Ghyryo (nr. ) Vanhee Roger (BelgiŽ) X
3. (nr. ) () X
  Junior Best of Sunday   - keurmeester: Mrs.I.Hectors (Bangladesh)
1. Lhasa Apso Close to Perfection on the Way (nr. ) Bellens Linda ()
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
  Junior Class Females Saturday   - keurmeester: Mrs.L.Dams (BelgiŽ)
1. Welsh Corgi Cardigan Covventinea Paulina (nr. ) Gebruers Cynthia (BelgiŽ)
2. Whippet Boxing Helena's Poom Poom (nr. ) Geeraerts Bart (BelgiŽ)
3. Kooikerhondje Lynn Lexie v.d. Zwarte Bellen Hoeve (nr. ) van Staeyen Ingrid (BelgiŽ)
  Junior Class Females Sunday   - keurmeester: Mrs.I.Hectors (BelgiŽ)
1. Dobermann Picca van het Donauhof (nr. ) De Ryck Gerda ()
2. Rhodesian Ridgeback Ringerike Walking on Sunshine (nr. ) Ten Haaf Elisabeth ()
3. Siberian Husky Miss Inna Angel of Soyane (nr. ) Auffredic Mťlanie ()
  Junior Class Males Saturday   - keurmeester: Mrs.L.Dams (BelgiŽ)
1. Afghan Hound Pasja del Ghyryo (nr. ) Vanhee Roger (BelgiŽ)
2. Lagotto romagnolo Gleska Made my Day (nr. ) Van Gemert Katrien (Nederland)
3. Collie Korthaar Woody Krasna Louka (nr. ) de Feijter Bianca (Nederland)
  Junior Class Males Sunday   - keurmeester: Mrs.I.Hectors (BelgiŽ)
1. Lhasa Apso Close to Perfection on the Way (nr. ) Bellens Linda ()
2. Tchiorny Terrier Fortuna Feeria Efgrafiy Alexandrowitsch (nr. ) Adolph Natalia ()
3. Mops Tangetoppen's Fabulous It Is (nr. ) Wilmsen Inge ()
  Koppels Saturday   - keurmeester: Mr.R.Van Bunder (BelgiŽ)
1. Irish Red Setter Nucky Mc Burdy & Thendara Lady Holly (nr. ) Lauwers, .... ()
2. Weimaraner korthaar Regal Princess of the Grey Stardust & Keeanu Khan the Last M (nr. ) Sales Josee ()
3. Schipperke Maximus du Dragon Rouge de Jupiter & Maia du Dragon Rouge de (nr. ) Delaporte Carole ()
  Koppels Sunday   - keurmeester: Mrs.A.Van Der Wijst (BelgiŽ)
1. Rhodesian Ridgeback (nr. ) ()
2. Dobermann Russkaja Mechta Aviator As x Russkaja Mechta Surpriz Solntse (nr. ) Timmermans-Kadenko ()
3. Tchiorny Terrier Blackrussian Nina x Blackrussian Nero (nr. ) Reeves Val ()
  Veteranen Saturday   - keurmeester: Mrs.Vanherle-Stevens (BelgiŽ)
1. Belgische herder Tervuren Hayk of the Home Port (nr. ) Vermeylen Saskia - Seeder Ria (BelgiŽ)
2. Epagneul Breton G‚chette De L'Hospitalier (nr. ) Dierick Georgine (BelgiŽ)
3. Labrador Retriever Flanders Pride High Class (nr. ) Dandois Jacqueline (BelgiŽ)
  Veteranen Sunday   - keurmeester: Mrs.M.Vanherle-Stevens (BelgiŽ)
1. Newfoundlander ? (nr. ) ? ()
2. Standard Poedel grijs-abrikoos ? (nr. ) ? ()
3. Siberian Husky ? (nr. ) ? ()
  Groepen Saturday   - keurmeester: Mr.R.Van Bunder (BelgiŽ)
1. Australian Shepherd (nr. ) ()
2. Duitse staande korthaar (nr. ) ()
3. (nr. ) () X
  Groepen Sunday   - keurmeester: Mrs.A.Van Der Wijst (BelgiŽ)
1. Zwergschnauzer zwart (nr. ) Siepmann Ute (??) ()
2. Mops (nr. ) Monens Christian ()
3. Samoyeed (nr. ) Van Der Elst Tanja ()
  Junior Handling Saturday   - keurmeester: Mr.F.Declercq (BelgiŽ)
1. (nr. ) ()
2. (nr. ) ()
3. (nr. ) ()
  Junior Handling Sunday   - keurmeester: Mr.F.Declercq (BelgiŽ)
1. (nr. ) ()
2. (nr. ) ()
3. (nr. ) ()
  Groep I   - keurmeester: Mr.L.Jancik (TsjechiŽ)
1. Belgische herder Groenendael Eiko Balpoa (nr. ) Camus Edith (BelgiŽ)
2. Bearded Collie Beardie Connections Kenji (nr. ) Otto Rinus (Nederland)
3. Border Collie Once Upon a Time of Vipers Pride (nr. ) Mertens Aurelie (BelgiŽ)
  Groep II   - keurmeester: Mr.G.Van Den Bosch (BelgiŽ)
1. Bordeaux dog Kandinsky from the Red Squirrels (nr. ) Toonen Wim ()
2. Newfoundlander Merrybear Earl of England (nr. ) Geerts Koen ()
3. Zwergschnauzer zwart-zilver Fredo Jente van de Oppasser (nr. ) Nouwen Mien ()
  Groep III   - keurmeester: Mrs.S.Philippou (Cyprus)
1. Yorkshire Terrier Hunderwood Heaven-Sent (nr. ) Bernard Eric (BelgiŽ)
2. Welsh Terrier Cinderellla of the Southern Point (nr. ) Smeets Mat (Nederland)
3. Lakeland Terrier Private Eye van Foliny Home (nr. ) Stamm Christel (Duitsland)
  Groep IV   - keurmeester: Mrs.I.V.Pereskokova (Rusland)
1. Teckel Standard korthaar Neptuno de Fermincan (nr. ) Zayas Katerine ()
2. Teckel miniature ruwhaar Pinoccino Chatka Jamnika (nr. ) Chudzik - Cacquaert Halina ()
3. Kaninchen Teckel langhaar Madame Mimi d'Hollywood Compagnie (nr. ) Nowik Michal ()
  Groep V   - keurmeester: Mr.B.Caroll (Ierland)
1. Kleinspitz Amici Amato One in a Million (nr. ) Verstrepen Melissa ()
2. Siberian Husky Snowmist's Without Limits (nr. ) Van Den Bogaert Sylvie ()
3. Akita Infernal Warrior J-Lo (nr. ) Huls Marcel ()
  Groep VI   - keurmeester: Mr.Z.Agabeyli (null)
1. Rhodesian Ridgeback Likozi Sheik Jagluiperd (nr. ) van Doorn Edwin ()
2. Sint Hubertushond Napolťon Bonaparte of Lufon Royal Pride (nr. ) De Vadder Fonnie ()
3. DalmatiŽr Noemus du Bois du Bayehon (nr. ) Spissinger Gerard ()
  Groep VII   - keurmeester: Mr.A.Kazmierski (Polen)
1. Duitse staande korthaar Flying Dame van Kallisto (nr. ) Houfflain Sophie (BelgiŽ)
2. Gordon Setter Tribal Hunters Till Kingdom Come (nr. ) Mellaerts Guido (BelgiŽ)
3. Weimaraner korthaar Grey Blessings Good Luck Chuck (nr. ) van Gastel Nathalie (Nederland)
  Groep VIII   - keurmeester: Mrs.L.Volarikova (Slowakije)
1. English Cocker Spaniel Argo Z Horenuse (nr. ) Vranckaert Sofie (BelgiŽ)
2. Lagotto romagnolo Gleska Goody-Goody (nr. ) Van Gemert Katrien (Nederland)
3. English Springer Spaniel Diesel van het Veense Springertje (nr. ) van den Brink - Anbeek W. (Nederland)
  Groep IX   - keurmeester: Mrs.D.Degryze (BelgiŽ)
1. Poedel middenslag wit-bruin-zwart Curlfinch Jakira (nr. ) Kroes - Vink Corrie ()
2. Mops Tangetoppen's Fabulous It Is (nr. ) Wilmsen Inge ()
3. Lhasa Apso Mi-Amor Omani (nr. ) Bellens Linda ()
  Groep X   - keurmeester: Mrs.I.Hectors (BelgiŽ)
1. Whippet Boxing Helena's Orange by Boss (nr. ) Scheerens Bart (BelgiŽ)
2. Piccolo Levriero Italiano Dervisch Good Morning Starshine (nr. ) Torres - Carril Sebastian (Frankrijk)
3. Irish Wolfhound Ocool Odyssea of First Avenue (nr. ) Vandamme Regine (BelgiŽ)
...
 



English Francais