De nr.1 website over de hond: honden rassen, internationaal nieuws, honden fokkers en duizenden foto's.
INFO Leden afdeling:   LOG IN OPTIES LOG UIT & WIE IS WIE
'Charleroi 2017'
lees nieuws foto's bekijken

 
# Ras Hond Eigenaar   ...  
  Best in show   - keurmeester: Mr.Hans Gruttner (Duitsland)
1. Basenji LORD INVICTUS DE LA TRIBU VAL'ELSY (nr. ) ALEXANDRE Valerie (Frankrijk)
2. Pekingees VANNJTY MOHAMED ALI (nr. ) LASSERO RICHARD Pascal Erick (Frankrijk)
3. Scottish Terrier MARIUS DU MAT DES OYATS (nr. ) SOLANGE Loget (Frankrijk)
  Puppies Minor Saturday   - keurmeester: Mrs.Pagani S. (ItaliŽ)
1. DalmatiŽr NYMERIA DE L'ILE D'ESME (nr. ) CHAPELAIN Estelle ()
2. Gordon Setter Famous Woodcock Legend Kochanes Emilki (nr. ) Matterne-Sapin ()
3. Siberian Husky Renegade's Quiandra (nr. ) Daponte-Van Zantvliet (BelgiŽ)
  Puppies Minor Sunday   - keurmeester: Mrs.Amand (BelgiŽ)
1. Labrador Retriever Chocolate Treasures Quite A Surprise (nr. ) Van Den Eynde Marina ()
2. Berner Sennenhond OZZY FROM LITTLE HOME (nr. ) DIELS VANDENBERGHE Koen Ellen ()
3. Mastiff Nina Ricci De La Maison de La e'toile (nr. ) Baran Baeta ()
  Puppies Saturday   - keurmeester: Mrs.Pagani (ItaliŽ)
1. Belgische herder Tervuren SHEPHERDS OF PARADISE NORDIC DREAM (nr. ) LAROCHE Perrine ()
2. Briard QAPRICE DU PONT DE LA SAMBRE (nr. ) BEAURENT Audrey ()
3. Irish Wolfhound OILILLY OF KIRLD GROUND CASTLE (nr. ) ARULDOSS Rani ()
  Puppies Sunday   - keurmeester: Mrs.Amand (null)
1. Mastino Napoletano QUEEN DU CIRCUIT (nr. ) MAGNEE - DE WIT Jean-Philippe Celine ()
2. English Cocker Spaniel NACRE COEUR DE L'OCEAN (nr. ) PROUST Francoise ()
3. Bullmastiff VALCOBULLS LESS IS MORE (nr. ) DE BRUYCKER Wendy ()
  Junior Saturday   - keurmeester: Mr.Gruttner (Duitsland)
1. Whippet PROUD MARY DA ROSEIRA BRAVA (nr. ) SCHEERENS DAMS bart Leona ()
2. Siberian Husky RENEGADE'S PRIDE N JOY (nr. ) DAPONTE - VAN ZANTVLIET Patrick Tonny ()
3. BarzoÔ CHERKAY OF THE WICKLOW HUNTERS (nr. ) OP DE WEERDT Nancy ()
  Junior Sunday   - keurmeester: Mrs.Froelich (Frankrijk)
1. Jack Russell Terrier TOUCHSTAR NOW OR NEVER (nr. ) KATIC Rasko ()
2. Bullmastiff MY LOVE IS BACK DES BULLS DE LA BAIE (nr. ) STEVENS Barbara ()
3. Standard Poedel wit-bruin-zwart SAMARCANDA DANGEROUSLY CHIC (nr. ) DEBONTRIDDER Sonja ()
  Koppels Saturday   - keurmeester: Mr.Lasselin (Frankrijk)
1. Rhodesian Ridgeback VILLAGEDOGS OUR BELAMI (nr. ) VAN DEN BIESEN Marjolein ()
2. Shiba JAKLHO WALK WITH ME & IJO OF DUKEīS OKE &OSAKA HIME (nr. ) ROELANDT PHILIPPART Frederic ()
3. Irish Wolfhound POWER AND ELEGANCE BRABUS BENZ & BE AM DOUBLE U (nr. ) WITT-GROSS Katharina ()
  Koppels Sunday   - keurmeester: Mrs. Richard Douma (Frankrijk)
1. Papillon SPINILLONS (nr. ) JO Davidson-Poston ()
2. American Cocker Spaniel zwart CRUISING IN TIME (nr. ) ROMANOWICZ Eric ()
3. Bichon frisť SNOW FLAKE BIANCO BELLO & HAPPY STAR VIOLET GANET UNGARO (nr. ) ALAERTS VAN DE POL Patrik Krista ()
  Veteranen Saturday   - keurmeester: Mr.Goubie (Frankrijk)
1. Siberian Husky HINOOK OF COLD NOMAD'S (nr. ) VERCAUTER Thierry ()
2. Petit Basset griffon vendťen DAPHNE (nr. ) ROMEIS Tina ()
3. Galgo EspaŮol ESTAL DIT EFFLAM (nr. ) ESTEVES Ines ()
  Veteranen Sunday   - keurmeester: Mr.Orenbuch (BelgiŽ)
1. Papillon TOPASAR OBSESSION (nr. ) HALSKOV Karen ()
2. Barbet QUACIENDAS ALBA AQUA-AURA (nr. ) PLOMP Anne ()
3. Tchiorny Terrier HIGHLIGHT VOM DUBRAVA (nr. ) PETERS Jurgen Angelika ()
  Groepen Saturday   - keurmeester: Mr.Parmiciano (ItaliŽ)
1. Australian Shepherd Pierino - Dolce Angelico (nr. ) Pierino - Dolce Angelico ()
2. Duitse staande korthaar DU BATARDEAU (nr. ) HOUFFLAIN Sophie ()
3. (nr. ) () X
  Groepen Sunday   - keurmeester: Mr.Lasselin (Frankrijk)
1. Teckel Standard korthaar (nr. ) Droogmans Heidi ()
2. American Cocker Spaniel zwart CRUISING IN TIME (nr. ) ROMANOWICZ Eric ()
3. Mops LORD OF GREYSKULL (nr. ) MONTENS Christian ()
  Groep I   - keurmeester: Mr.Gullix (Duitsland)
1. Bobtail ROCK'N BOB HENDRIX (nr. ) MASSET Isabelle Jean Marie ()
2. Witte Herdershond IRRESISTIBLE LADY VOM SUTUMER GRUND (nr. ) THIERRY Nathalie ()
3. Australian Shepherd APPLE GRUMPY CAT MEADOWVILLE (nr. ) VANSEER Ine ()
  Groep II   - keurmeester: Mr.Juanchicot (Frankrijk)
1. Bullmastiff DOLCE PERRO I AM THE LEGEND OF LUCKY OF LUCKYBULL (nr. ) BENGTSON Carlos ()
2. Tchiorny Terrier LESOGORA CHARME DES ETOILES (nr. ) PRUNIER Tatiana ()
3. Zwergschnauzer zwart BELLE BEYOND DOUBT S TAGANIEGO ROGA (nr. ) SEEL Katja Und Gennadij ()
  Groep III   - keurmeester: Mrs Lepasaar (Estland)
1. Scottish Terrier MARIUS DU MAT DES OYATS (nr. ) SOLANGE Loget ()
2. West Highland White Terrier JUST RIGHT DE WILLYCOTT (nr. ) JENNY MAYER Fabienne ()
3. American Staffordshire Terrier SMILING AMIGO'S OUR PARTY GIRL (nr. ) OOST M ()
  Groep IV   - keurmeester: Mr.Pentenero (ItaliŽ)
1. Teckel Standard korthaar OLIWKA TASIEMKOWA MAFIA (nr. ) CWOJDZINSKA Iwona ()
2. Kaninchen Teckel ruwhaar SEBASSO'S BACCARAT (nr. ) GEERS-VERMEER Jolanda ()
3. Teckel miniature langhaar ULYBKA FORTUNY ENOT KROSHKA (nr. ) GIELES Dana ()
  Groep V   - keurmeester: Mr.Lepasaar (Estland)
1. Basenji LORD INVICTUS DE LA TRIBU VAL'ELSY (nr. ) ALEXANDRE Valerie ()
2. Akita AMERICAN TRIUMPH PRETTY LITTLE LIARS (nr. ) VOORSPOELS Ingrid ()
3. Siberian Husky ARCTIC AVALANCHE AMBASSADOR (nr. ) DAPONTE - VAN ZANTVLIET Patrick Tonny ()
  Groep VI   - keurmeester: Mr.Lepasaar (Estland)
1. Basset Hound NORBERT OF LUFON ROYAL PRIDE (nr. ) DE VADDER F ()
2. DalmatiŽr STARMAGIC LOUNA (nr. ) SPISSINGER- LOZET Gťrard-Bernard ()
3. Rhodesian Ridgeback AVE CAESAR DRIVING ME ONWARDS (nr. ) VAN DEN BIESEN Marjolein ()
  Groep VII   - keurmeester: Mr.Goubie (Frankrijk)
1. English Pointer HIPOINT SEMPER SURSUM (nr. ) DE CONINCK Christ ()
2. Gordon Setter LAURELHACH ENCOUNTER (nr. ) DEFARGES Christian ()
3. Weimaraner korthaar MEANDER INTERNAL AFFAIR (nr. ) MOLOZAY Benedicte ()
  Groep VIII   - keurmeester: Mr.Goubie (Frankrijk)
1. Barbet NUPHAR'S CONNECT THE DOTS (nr. ) PLOMP Anne ()
2. Golden Retriever MAYBE FOREVER THE ONE AND ONLY (nr. ) GUTIERREZ Nacho ()
3. English Cocker Spaniel anders kleurigen ODOS MASTERCHEF (nr. ) PETROVIC - LAUR Aleksandar - Sylvie ()
  Groep IX   - keurmeester: Mrs Pagani (ItaliŽ)
1. Pekingees VANNJTY MOHAMED ALI (nr. ) LASSERO RICHARD Pascal Erick ()
2. Toy Poedel BREND IZ VOLZHSKOY SERENADY (nr. ) KOPEYKINA Irina ()
3. Lhasa Apso ISSARA MO DEXTER DE KOEMPFER (nr. ) PINDEL Laurent ()
  Groep X   - keurmeester: Mr.Juanchicot (Frankrijk)
1. Irish Wolfhound OUGHTIV FROM GRAHAM'S ARK (nr. ) CHARDONNET VERRIER Chrystian Alain ()
2. BarzoÔ CHYERDAK KASHMIR (nr. ) SOETE Deborah ()
3. Piccolo Levriero Italiano J'ADORE L'ABSOLU DU DOMAINE DE CHANTELOUP (nr. ) MYOTTE LAVEYSSIERE Muriel ()
...
 



English Francais