De nr.1 website over de hond: honden rassen, internationaal nieuws, honden fokkers en duizenden foto's.
INFO Leden afdeling:   LOG IN OPTIES LOG UIT & WIE IS WIE
'Brussels Dog Show'
lees nieuws foto's bekijken

 
# Ras Hond Eigenaar   ...  
  Best in show Saturday   - keurmeester: Mrs.Myriam Vermeire (BelgiŽ)
1. Yorkshire Terrier Hunderwood Jet Set (nr. ) Bernard, Eric (Frankrijk)
2. BarzoÔ Chyerdak Kashmir (nr. ) Soete, Deborah (BelgiŽ)
3. DalmatiŽr Red Hot Chili Pepper Of The Living Spots (nr. ) Stolper, Uta (Duitsland)
  Best in show Sunday   - keurmeester: Mr.J-F Vanaken (BelgiŽ)
1. Dwergpoedel wit-bruin-zwart Yamit Muskat Korea Min Su (nr. ) Kurbatskaya, Polina (Rusland)
2. Newfoundlander New Angel's Pacific Black Pearl (nr. ) Ritter, MichŤle (Frankrijk)
3. Perro de agua espaŮol Zorrazo Do I Smell Victory (nr. ) Merilšinen, Pia (Finland)
  Best in show Supreme Junior Winner   - keurmeester: Mr.Leenen Th. (BelgiŽ)
1. Newfoundlander New Angel's Pacific Black Pearl (nr. ) Ritter, MichŤle (Frankrijk)
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
  Best in show Supreme Winner   - keurmeester: Mr.Leenen Th (BelgiŽ)
1. Yorkshire Terrier Hunderwood Jet Set (nr. ) Eric Bernard (Frankrijk)
2. Poedel middenslag wit-bruin-zwart Yamit Muskat Korea Min Su (nr. ) Kurbatskaya, Polina (Rusland) X
3. (nr. ) () X
  Puppies Minor Saturday   - keurmeester: Mrs. Ch Van Raamsdonck (BelgiŽ)
1. Chinese Crested Dog naakt Quickly James Of The Loving Dols (nr. ) Van Droogenbroeck, Sonja (BelgiŽ)
2. Franse Bulldog Bull Ranch Mx Brienne (nr. ) Rodrigues, Kevin & Ines (Portugal)
3. Labrador Retriever Victor Victoria's Quite An English Touch (nr. ) Spriet (BelgiŽ)
  Puppies Minor Sunday   - keurmeester: Mr.Vandaele (BelgiŽ)
1. Perro de agua espaŮol Zorrazo Kisses N'Hugs Pheobe Okeanija (nr. ) Saulius, Jermolajevas (Litouwen)
2. Beagle Sunny Delice Infinity Sun (nr. ) Hof Ter Kreke, Wille M (BelgiŽ)
3. Bouvier des Ardennes Quai West Cense Du Balmelok (nr. ) Lambert, Laurent (BelgiŽ)
  Puppies Saturday   - keurmeester: Mr.A.Jacques (BelgiŽ)
1. Australian Shepherd Skylake Quite A Handsome Man (nr. ) Vanseer, Ine (BelgiŽ)
2. Mops Qato To Melt For (nr. ) Dewit, Johny (BelgiŽ)
3. Golden Retriever Quarterback Ter Rode Poort (nr. ) Van Huele-Depuydt, Martine (BelgiŽ)
  Puppies Sunday   - keurmeester: Mr.Van Raamsdonck (BelgiŽ)
1. Mops Querido Quintino Of Prelude (nr. ) Wilrycx, Yves (BelgiŽ)
2. Bullmastiff van de bullenwereld Qt Billy (nr. ) Michiels, Bart (BelgiŽ)
3. Australian Shepherd Skylake Quite A Handsome Man (nr. ) Vanseer, Ine (BelgiŽ)
  Junior Saturday   - keurmeester: Mr.Kotlar R. (Hongarije)
1. Newfoundlander New Angel's Pacific Black Pearl (nr. ) Ritter, MichŤle (Frankrijk)
2. Welsh Corgi Cardigan Waggerland Under Arrest (nr. ) Duisterwinkel, Amy (Nederland)
3. Lhasa Apso Marbledale One To Pick (nr. ) Radstok, Marion ()
  Junior Sunday   - keurmeester: Mr.Veila H. (Malta)
1. Newfoundlander New Angel's Pacific Black Pearl (nr. ) Ritter, MichŤle (Frankrijk)
2. Papillon Planet Waves Forever Young Daydream Believers (nr. ) Roosens, Kathleen (BelgiŽ)
3. Whippet Barnesmore Mylrose Of Cylycourse (nr. ) Legrand, Gregoire (Frankrijk)
  Koppels Saturday   - keurmeester: Mr.B.Scheerens (BelgiŽ)
1. Podenco Ibicenco korthaar Dicha & Vasilisa Rjabina De Bergerac (nr. ) Sij, Sandra (Servie)
2. Flat Coated Retriever Velvet Hunters Lovely Day & Let Them Talk (nr. ) Doeve, Leonie (Nederland)
3. Teckel Standard korthaar Princess Cleopatra Canformulae & Kurt Kentwood Excellmagic (nr. ) Droogmans, Heidi (BelgiŽ)
  Koppels Sunday   - keurmeester: Mr.Bosch B (BelgiŽ)
1. Papillon Lafford Postman Pat & Kandy Floss (nr. ) Rutten, Carine (Nederland)
2. Teckel Standard korthaar Kingalaric Du Clos De L'Estinal & Princess Belle (nr. ) Verbickaite, Skaiste (Litouwen)
3. Tchiorny Terrier Moskvorechi Laskovy May & Nikol (nr. ) Cords, Veronika (Duitsland)
  Veteranen Saturday   - keurmeester: Mrs.D.Degryze (BelgiŽ)
1. Alaskan Malamute Antarctic Explorer Ivory Moon (nr. ) Van Poucke, Martine (BelgiŽ)
2. Samoyeed Deejasome DrŲmmarnas Prince (nr. ) Karlsson, Kent (Zweden)
3. Afghan Hound Agha Djari's Blue Steel (nr. ) Hessling, Karin (Duitsland)
  Veteranen Sunday   - keurmeester: Mr.J.Counotte (BelgiŽ)
1. Afghan Hound Agha Djari's Blue Steel (nr. ) Hessling, Karin (Duitsland)
2. Chihuahua korthaar Pink Champagne Imjefnijs (nr. ) Struyven, Heleen (BelgiŽ)
3. Welsh Corgi Floatin' Helen Heilin (nr. ) Dijkhorst-Noij, R.c.m. (Nederland)
  Groepen Saturday   - keurmeester: Mrs.Pil C. (BelgiŽ)
1. Weimaraner langhaar Van 't Weimeland (nr. ) Van Herreweghe Van Dooren, Guy En Marijke (BelgiŽ)
2. Samoyeed Moskovskoy Metely (nr. ) BAHAREVA, Marina (Rusland)
3. Tchiorny Terrier Moskvorechi (nr. ) Cords, Veronika (Duitsland)
  Groepen Sunday   - keurmeester: Mr.Dehaes l. (BelgiŽ)
1. Rhodesian Ridgeback Van 't Wolf-Heesch (nr. ) Pot, Dominique (BelgiŽ)
2. Tchiorny Terrier Moskvorechi (nr. ) Cords, Veronika (Duitsland)
3. Teckel Standard korthaar (nr. ) Droogmans, Heidi ()
  Junior Handling Saturday   - keurmeester: Mrs. Van Sande P (BelgiŽ)
1. (nr. ) ()
2. (nr. ) ()
3. (nr. ) ()
  Junior Handling Sunday   - keurmeester: Mrs.Hectors I. (BelgiŽ)
1. (nr. ) ()
2. (nr. ) ()
3. (nr. ) ()
  Groep I Saturday   - keurmeester: Mr.Ionescu Gusti (RoemeniŽ)
1. Schapendoes Brami Viens Bien ņ Moi (nr. ) Funk, Thomas (Frankrijk)
2. Witte Herdershond Legendary Snow Of White Swan (nr. ) Lomberget, Aurťlie (Frankrijk)
3. Schipperke Let Me Be An Idol De L'Envol Des Aigles (nr. ) MIDROUET, VALERIE ()
  Groep I Sunday   - keurmeester: Mr.Spruyt D (BelgiŽ)
1. Polski Owczarek Nizinny Nizinna Malpka Van Het Goralenhof (nr. ) Deleye, Kathy (BelgiŽ)
2. Schapendoes Brami Viens Bien ņ Moi (nr. ) Funk, Thomas (Frankrijk)
3. Bouvier des Flandres Belordeal Owen (nr. ) Aerts, Peter ()
  Groep II Saturday   - keurmeester: Mr.Gullix W. (Duitsland)
1. Bulldog Happy And Glorious Hennessy (nr. ) Pickering, Shirene (Frankrijk)
2. Newfoundlander New Angel's Pacific Black Pearl (nr. ) Ritter, MichŤle (Frankrijk)
3. Riesenschnauzer zwart Gently Born Devoyted Friend (nr. ) BAHAREVA, Marina (Rusland)
  Groep II Sunday   - keurmeester: Mr.Bispo P (Portugal)
1. Newfoundlander New Angel's Pacific Black Pearl (nr. ) Ritter, MichŤle (BelgiŽ)
2. Tchiorny Terrier Moskvorechi Laskovy May (nr. ) Cords, Veronika (Duitsland)
3. Bordeaux dog Cerisier Cullen (nr. ) Arnts, m.m.e (Nederland)
  Groep III Saturday   - keurmeester: Mr.Rajic B (SloveniŽ)
1. Yorkshire Terrier Hunderwood Jet Set (nr. ) Bernard, Eric (Frankrijk)
2. Irish Soft Coated Wheaten Terrier Duke-Camillo Vom Belker-Bad (nr. ) Lammering, Alina (Duitsland)
3. English Toy Terrier Black and Tan Witchstone Tommy Hawk At Richpin (nr. ) Forsythe, Richard (Verenigd Koninkrijk)
  Groep III Sunday   - keurmeester: Mrs.M.Van Brempt (BelgiŽ)
1. Scottish Terrier Verascott Juicy Couture (nr. ) Hovagimyan, Christine Sylvie (Frankrijk)
2. Yorkshire Terrier Hunderwood La Dolce Vita (nr. ) Carpaccio, Nadine (BelgiŽ)
3. Airedale Terrier Sunset Of The Aire Victory (nr. ) Graulus, FranÁois (BelgiŽ)
  Groep IV Saturday   - keurmeester: Mrs.Agostini R. (ItaliŽ)
1. Teckel miniature korthaar Perfect Painted Gotta Love Cookie (nr. ) De Groot, Eline (Nederland)
2. Teckel Standard korthaar Nic Nac Van De Hereheide (nr. ) Theunis, Silke (BelgiŽ)
3. Teckel miniature langhaar Prevere Chatka Jamnika (nr. ) Chudzik, Halina ()
  Groep IV Sunday   - keurmeester: Mrs.Pablaka I. (Letland)
1. Teckel Standard korthaar Kingalaric Du Clos De L'Estinal (nr. ) Verbickaite, Skaiste (Litouwen)
2. Teckel miniature langhaar Prevere Chatka Jamnika (nr. ) Chudzik, Halina (BelgiŽ)
3. Teckel Standard langhaar Quanita Of Mister Quincy (nr. ) Maes, Marianne (BelgiŽ)
  Groep V Saturday   - keurmeester: Mrs.Vretenicic (MacedoniŽ)
1. Siberian Husky Kristariís Comte (nr. ) Savina, Kristina (Rusland)
2. Podenco Ibicenco korthaar Dicha Rjabina De Bergerac (nr. ) Sij, Sandra (Servie)
3. Shikoku Roshi Jr-Miki V.d Egmato (nr. ) van veghel, Egitte (Nederland)
  Groep V Sunday   - keurmeester: Mr.Inzoli (MacedoniŽ)
1. Podenco Ibicenco korthaar Dicha Rjabina De Bergerac (nr. ) Sij, Sandra (Servie)
2. Alaskan Malamute Libertia Reggae Master (nr. ) Burnside, Scarlett And Mark (Verenigd Koninkrijk)
3. Shikoku Roshi Jr-Miki V.d Egmato (nr. ) van veghel, Egitte (Nederland)
  Groep VI Saturday   - keurmeester: Mrs.De Ridder (BelgiŽ)
1. DalmatiŽr Red Hot Chili Pepper Of The Living Spots (nr. ) Stolper, Uta (Duitsland)
2. Griffon fauve de Bretagne Lillie Beatrice For Wratthembray (nr. ) Gregg, Matthew (Verenigd Koninkrijk)
3. Beagle Pun Kotzky Gangster Of Love (nr. ) Louis, Candice (Frankrijk)
  Groep VI Sunday   - keurmeester: Mrs Staviarska V. (SloveniŽ)
1. DalmatiŽr Noemus Du Bois Du Bayehon (nr. ) Spissinger, Gťrard (BelgiŽ)
2. Beagle Mouton Cadet De Maxcecan (nr. ) Rouvroy, Sabine (Frankrijk)
3. Sint Hubertushond Napolťon Bonaparte Of Lufon Royal Pride (nr. ) De Vadder, Fonie ()
  Groep VII Saturday   - keurmeester: Mrs.Peixoto T (Portugal)
1. Irish Red Setter Harko Dekellefleur (nr. ) Vermeiren, Ilse (BelgiŽ)
2. Bracco Italiano Imola Compatriota Di Bonfini (nr. ) Dunaeva, Nataliya (Rusland)
3. Magyar Vizsla Korthaar Risley Crazy About You (nr. ) Catherine, Kelly (Ierland)
  Groep VII Sunday   - keurmeester: Mr.Kips G. (Luxemburg)
1. Weimaraner korthaar Grey Classic's Make Mine A Double (nr. ) Lenaerts, Edwin (Bulgarije)
2. Gordon Setter Farquharson's Nightcause (nr. ) LŁmmen, Jaqueline (Nederland)
3. Magyar Vizsla Korthaar Aceweis Possum Magic At Risley (nr. ) Catherine, Kelly (Ierland)
  Groep VIII Saturday   - keurmeester: Mr.Tesics G (Hongarije)
1. Labrador Retriever Secret Way To My Heart Of Labgold (nr. ) Pastusiak, Karolina (BelgiŽ)
2. American Cocker Spaniel Waka Waka'S Just Do It (nr. ) Marcq, Estelle (Frankrijk)
3. Nova Scotia Duck Tolling Retriever Heyoka's Red Flame For Edison Hope (nr. ) Zavodny, Stephan (Duitsland)
  Groep VIII Sunday   - keurmeester: Mr.Peixoto (Portugal)
1. Perro de agua espaŮol Zorrazo Do I Smell Victory (nr. ) Merilšinen, Pia (Finland)
2. Labrador Retriever Lady Stardust Of Sweet Eyes (nr. ) Welele, Sandrine (Frankrijk)
3. Golden Retriever Perfect Princess By Moon Of Sunshine's Valley (nr. ) Vermander-Adam, Nathalie-Therese (BelgiŽ)
  Groep IX Saturday   - keurmeester: Mr.Declercq (BelgiŽ)
1. Lhasa Apso Close To Perfection Next To You (nr. ) Radstok, Marion (Nederland)
2. Malteser Expana'S Lucky Man (nr. ) Lauritsen, Manon (Denemarken)
3. Papillon Planet Waves Forever Young Daydream Believers (nr. ) Roosens, Kathleen (BelgiŽ)
  Groep IX Sunday   - keurmeester: Mr.Zlojutro M. (Hongarije)
1. Dwergpoedel wit-bruin-zwart Yamit Muskat Korea Min Su (nr. ) Kurbatskaya, Polina (Rusland)
2. Papillon Planet Waves Forever Young Daydream Believers (nr. ) Roosens, Kathleen (BelgiŽ)
3. Chihuahua langhaar Mago Merlino Di San Gimignano (nr. ) Jonkergouw- Kok, M.c.l. (Nederland)
  Groep X Saturday   - keurmeester: Mrs.M.Van Brempt (BelgiŽ)
1. BarzoÔ Chyerdak Kashmir (nr. ) Soete, Deborah (BelgiŽ)
2. Saluki Oman SaÔd Ter Dolen (nr. ) Ternest, Arlette (BelgiŽ)
3. Afghan Hound Agha Djari's Blue Steel (nr. ) Hessling, Karin (Duitsland)
  Groep X Sunday   - keurmeester: Mr.Grunheid J.L. (Frankrijk)
1. Irish Wolfhound Manaus Du Grand Chien De Culann (nr. ) Maison, Frťdťric (Frankrijk)
2. Piccolo Levriero Italiano Dervisch Good Morning Starshine (nr. ) Torres Carril, Sebastian (Frankrijk)
3. Afghan Hound Tahkira Like It Like That (nr. ) Millward, Claire (Verenigd Koninkrijk)
  Working Group Saturday   - keurmeester: Mr.Henry Ph. (BelgiŽ)
1. Golden Retriever New Miracle Of Sunshine'S Valley (nr. ) Vermander-Adam, Nathalie-Therese ()
2. Briard Ninja Du Manoir Noble (nr. ) MikulovŠ, Martina (TsjechiŽ)
3. Boxer Capo Di Tutti Capi (nr. ) Conway, Caroline (Verenigd Koninkrijk)
  Working Group Sunday   - keurmeester: Mr.Degeeter M. (BelgiŽ)
1. Belgische herder Tervuren Grimmendans Nayko (nr. ) wellecan, erna wellecan (BelgiŽ)
2. Briard Nevill Des Fauves Sauvages (nr. ) Wynants, Melanie (BelgiŽ)
3. Griffon Korthals Frodo Vd Wielervelden (nr. ) Bloemen, Evi (BelgiŽ)
  Miscellaneous Class Belgian Breeds Saturday   - keurmeester: Mrs.Liliane De Ridder (BelgiŽ)
1. Sint Hubertushond Napolťon Bonaparte Of Lufon Royal Pride (nr. ) De Vadder Fonnie ()
2. Belgische herder Tervuren (nr. ) ()
3. Belgisch Griffonnetje (nr. ) ()
  Miscellaneous Class Belgian Breeds Sunday   - keurmeester: Mrs.M.Vermeire (BelgiŽ)
1. Sint Hubertushond Napolťon Bonaparte Of Lufon Royal Pride (nr. ) De Vadder Fonnie (BelgiŽ)
2. Bichon frisť (nr. ) ()
3. Papillon (nr. ) ()
...
 



English Francais