De nr.1 website over de hond: honden rassen, internationaal nieuws, honden fokkers en duizenden foto's.
INFO Leden afdeling:   LOG IN OPTIES LOG UIT & WIE IS WIE
'Mechelen 2019'
lees nieuws foto's bekijken

 
# Ras Hond Eigenaar   ...  
  Best in show Saturday   - keurmeester: Lemmer Torsten (null)
1. Miniature Bull Terrier Vicky Of Bully Lake (nr. ) Scorza Petazzi, Francesca (ItaliŽ)
2. Whippet West Chelan Quick Look At Me (nr. ) Mowbray, Shelby (BelgiŽ)
3. C„o de agua PortuguÍs Casa Hoya's Addicted To You (nr. ) Griffioen-van Beek, Ilona (Nederland)
  Best in show Sunday   - keurmeester: Mrs.Clarke (null)
1. Siberian Husky Erzulie Freda Susseer (nr. ) Anapreeva, Nadezda (Nederland)
2. Bullmastiff Perfect As Usual Of The Bumble Barns (nr. ) Joos, Monique (BelgiŽ)
3. Weimaraner korthaar Grey Classic's Queen Of Diamonds 6 (nr. ) Lenaerts, Edwin (Polen)
  Puppies Minor Saturday   - keurmeester: Lemmer Torsten (null)
1. Boxer Bouncyparade Boom Boom Pow (nr. ) Conway, Caroline (Verenigd Koninkrijk)
2. Bulldog Her Majesty Helena A Midsummer Night Star (nr. ) De Pau - van Neer, S. & K. (BelgiŽ)
3. Afghan Hound Oshanameh's Star Light Star Bright (nr. ) Hills, Graham (Verenigd Koninkrijk)
  Puppies Minor Sunday   - keurmeester: Mr.Vanaken (BelgiŽ)
1. Boxer gestroomd Bouncyparade Boom Boom Pow (nr. ) Conway, Caroline (Verenigd Koninkrijk)
2. Labrador Retriever King Field's Sneezy (nr. ) Spriet, Eva (BelgiŽ)
3. Kleinspitz Simba Littles Stars Of Fayen (nr. ) Ferrara, Marie (BelgiŽ)
  Puppies Saturday   - keurmeester: Mr.Horstenbach (null)
1. Belgische herder Tervuren Still Loving Chewbacca Des Fauves Du Marais (nr. ) Pacary, Corinne (BelgiŽ)
2. Shiba Rockabye Baby Of Wolf Point (nr. ) Daponte, Nancy (BelgiŽ)
3. English Springer Spaniel Vanity Fair Von Ziskamir (nr. ) Roberts, Miriam & (BelgiŽ)
  Puppies Sunday   - keurmeester: Mr.Feyaerts (BelgiŽ)
1. Duitse staande draadhaar Rufus Van Beythem (nr. ) Toorre Boen, Daisy (BelgiŽ)
2. Fox Terrier ruwhaar Forgevale Supremo (nr. ) Hughes, Margaret (BelgiŽ)
3. English Springer Spaniel Sense And Sensibility Tamaam (nr. ) de Graaf, Debby (Nederland)
  Junior Saturday   - keurmeester: Mr.Vanaken (BelgiŽ)
1. Beauceron Rackham Le Rouge De L'amouraudiŤre (nr. ) Goosens, FranÁoise (BelgiŽ)
2. Franse Bulldog El Doce Mas Uno Manwe (nr. ) Lutgens, Ben (Nederland)
3. Golden Retriever Rock A Hula Baby No Hills (nr. ) Peeters-Van Nunen, Dirk En Ilse (BelgiŽ)
  Junior Sunday   - keurmeester: MrHectors (BelgiŽ)
1. Welsh Corgi Pembroke Andvol Uno Momento (nr. ) Gebruers, Cynthia (BelgiŽ)
2. Mastino Napoletano Robiga Casa Di Fiducia (nr. ) Aesseloos -Vander Motten, Giovanni - Hans (BelgiŽ)
3. Bobtail Remember the Sweet Dreams OF SNOWBOOT BEARS (nr. ) Cornelis, Maryse (BelgiŽ)
  Koppels Saturday   - keurmeester: Mrs.Reinelt-Gebauer (null)
1. Briard Limited Edition & Latika Amada Du Reve Lourd D'etť (nr. ) Mansveld, Jacqueline (Nederland)
2. Mops Monirentes Teeny Weeny & Ot Couture De La Gloire De Febus (nr. ) Lefevre, Elena (Frankrijk)
3. Cavalier King Charles Spaniel Clockpelters Matador & Enchanting Companion Qiana (nr. ) Vandenreyt, Nathalie (BelgiŽ)
  Koppels Sunday   - keurmeester: Mr.Rutten (null)
1. Teckel Standard ruwhaar Marco Polo & Kate Marsden Van Het Ruwielse Land (nr. ) Van Dijk, S. (Nederland)
2. Briard Limited Edition & Latika Amada Du Reve Lourd D'etť (nr. ) Mansveld, Jacqueline (Nederland)
3. Tibetan Spaniel Q-Pi-Do & Royal Beauty From Corinty's Home (nr. ) Wittevrouw-vangelder, Ivan-corinna (BelgiŽ)
  Veteranen Saturday   - keurmeester: Mrs. Degeeter (BelgiŽ)
1. Basenji C-Quest Jokuba Dandy Shandy (nr. ) Baaser, Noel (Duitsland)
2. Dwergpoedel wit-bruin-zwart Magicstar Favorite Dante (nr. ) Engels, Amadeus (BelgiŽ)
3. Alaskan Malamute Kyona (nr. ) Rooms-de Wilde, Tom - Whitney (BelgiŽ)
  Veteranen Sunday   - keurmeester: Mrs.Pil (null)
1. Irish Red Setter Rivervalley's Red Bottom Of My Heart (nr. ) Van Doorn, A.R. (Nederland)
2. Schnauzer peper en zout Lord - Nero Het Hoog Oord (nr. ) van Zwieten, Angelique (Nederland)
3. Magyar Vizsla Korthaar Pajkos (nr. ) Everaert, Yani (BelgiŽ)
  Groepen Saturday   - keurmeester: Mr.Wellens (null)
1. Schipperke Des Histones Trevires (nr. ) Huot-Daubremont, Colette (Frankrijk)
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
  Groepen Sunday   - keurmeester: Mrs.Degeeter (BelgiŽ)
1. Schipperke Des Histones Trevires (nr. ) Huot-Daubremont, Colette (Frankrijk)
2. Tibetan Spaniel From Corinty's Home (nr. ) Wittevrouw-vangelder, Ivan-corinna (Nederland)
3. Teckel Standard ruwhaar Van Het Ruwielse Land (nr. ) Van Dijk, S. (Nederland)
  Groep I Saturday   - keurmeester: Mrs.Clarke Noreen (null)
1. Bobtail Remember the Sweet Dreams OF SNOWBOOT BEARS (nr. ) Cornelis, Maryse (BelgiŽ)
2. Bearded Collie Perfect Treasure From The Furry-Tales (nr. ) Soeters, Patricia (BelgiŽ)
3. Welsh Corgi Pembroke Humphry Bob O'r Tirroedd Isel (nr. ) Jacob, Danielle (BelgiŽ)
  Groep I Sunday   - keurmeester: Mrs.Hectors (BelgiŽ)
1. Bouvier des Flandres Odien Leste Off The Eurisever (nr. ) Severijnen Musters, H.M.C. (Nederland)
2. Welsh Corgi Cardigan Waggerland Unavailable (nr. ) Dijkhorst-Noij & Croft-Elliott, R.c.m. & L. (Nederland)
3. Bearded Collie Perfect Treasure From The Furry-Tales (nr. ) Soeters, Patricia (BelgiŽ)
  Groep II Saturday   - keurmeester: Mrs.Melchior (Luxemburg)
1. Leonberger Nino From Yellow's Garden (nr. ) Bauwens-roobrouck, Carine-bart (BelgiŽ)
2. Mastino Napoletano Quint Casa Di Fiducia (nr. ) Aesseloos -Vander Motten, Giovanni - Hans (BelgiŽ)
3. Dutch Onyx Merlin (nr. ) Kruglak, Elena (Nederland)
  Groep II Sunday   - keurmeester: Mr.Juanchicot (Frankrijk)
1. Bullmastiff Perfect As Usual Of The Bumble Barns (nr. ) Joos, Monique (BelgiŽ)
2. Dobermann Perla Nera Van De Donauhoeve (nr. ) Bosmans, Alain (BelgiŽ)
3. Leonberger Nino From Yellow's Garden (nr. ) Bauwens-roobrouck, Carine-bart (BelgiŽ)
  Groep III Saturday   - keurmeester: Mr.Krcal O. (null)
1. Miniature Bull Terrier Vicky Of Bully Lake (nr. ) Scorza Petazzi, Francesca (ItaliŽ)
2. Scottish Terrier Dalbrae`s Beameups Heartache Tonight 4 (nr. ) Smit - Kamerbeek, Betty (Nederland)
3. American Staffordshire Terrier Old Dream New Hope Of Iss Arena (nr. ) Hamza, Mehdi (Frankrijk)
  Groep III Sunday   - keurmeester: Mr.Patterson (null)
1. Kerry Blue Terrier Zero Tolerance Van Daelenbroek (nr. ) Martens, WJ (Nederland)
2. American Staffordshire Terrier Carmichael's Justice For All (nr. ) Verhorevoort, Olaf (Nederland)
3. West Highland White Terrier White Bandits' Chilly Pepper (nr. ) Maul, Gabi und Jessica (Duitsland)
  Groep IV Saturday   - keurmeester: Mr.Naassens (BelgiŽ)
1. Teckel Standard langhaar Acapulco dagi dog (nr. ) Sulocha De Boer, Mieke (Nederland)
2. Kaninchen Teckel korthaar Poeffie Van De Dasburcht (nr. ) Van Herzeele, Ludo (BelgiŽ)
3. Teckel miniature ruwhaar Shine Chic Shine Del Wanhelsing (nr. ) Williamson, Nina ()
  Groep IV Sunday   - keurmeester: Mr.Krcal (null)
1. Kaninchen Teckel langhaar Rodels Magic Moonlight (nr. ) Giura, Anca (BelgiŽ)
2. Teckel Standard ruwhaar Marco Polo Van Het Ruwielse Land (nr. ) Van Dijk, S. (Nederland)
3. Teckel Standard langhaar Romy v Mika's Place (nr. ) Sulocha De Boer, Mieke ()
  Groep V Saturday   - keurmeester: Mrs.Patterson (null)
1. Zwergspitz You Make My Dream Of Maja`s Pomeranianworld (nr. ) Brzek, Margareta (Duitsland)
2. Basenji C-Quest Jokuba Dandy Shandy (nr. ) Baaser, Noel (Duitsland)
3. Samoyeed Smiling Snowball Mount Fuji (nr. ) Wiechowska, Olga (Polen)
  Groep V Sunday   - keurmeester: Mrs.Reinelt-Gebauer (null)
1. Siberian Husky Erzulie Freda Susseer (nr. ) Anapreeva, Nadezda (Nederland)
2. West siberische Laika Derek (nr. ) Gerritsen, Ellen (Nederland)
3. Chow Chow Meritamoon De Los Perros De Bigo (nr. ) Oyen-Kabergs, Martine (BelgiŽ)
  Groep VI Saturday   - keurmeester: Mr.Feyaerts (BelgiŽ)
1. Beagle Run The World From Ellyís Pack (nr. ) Vervoort, Elly (Nederland)
2. Rhodesian Ridgeback Villagedogs Red Hot Chilly Pepper 7 (nr. ) McGoldrick, Dorothy (BelgiŽ) X
3. Sint Hubertushond Nastasia De La Colline Du Bosc (nr. ) Loncke, Jean Francois (BelgiŽ) X
  Groep VI Sunday   - keurmeester: Mrs.Patterson (null)
1. Beagle Dialynne Barbarette (nr. ) Scherpenisse, S. (Nederland)
2. Rhodesian Ridgeback Ringerike Beyond time (nr. ) Dusbaba tenhaaf, Elisabeth (Nederland)
3. Sint Hubertushond Loamy's Lane's Quarterback Jack (nr. ) Van Der Sichel, Linda (BelgiŽ)
  Groep VII Saturday   - keurmeester: Mr.Juanchicot (BelgiŽ)
1. English Pointer Hipoint True Love In Orange (nr. ) Evi Bloemen, Christ De Coninck (BelgiŽ)
2. Spinone Italiano Mimosa Pudica April-run (nr. ) Bijsterveld, Trudie (Nederland)
3. Gordon Setter Munroc Beretta (nr. ) Timmermann, Silvia (Duitsland)
  Groep VII Sunday   - keurmeester: Mr.Torsten Lemmer (null)
1. Weimaraner korthaar Grey Classic's Queen Of Diamonds (nr. ) Lenaerts, Edwin (Polen)
2. Irish Red Setter Rivervalley's Red Bottom Of My Heart (nr. ) Van Doorn, A.R. (Nederland)
3. Duitse staande korthaar Pedro Von Neuarenberg (nr. ) Daems, Sarah (BelgiŽ)
  Groep VIII Saturday   - keurmeester: Mr.Patterson (null)
1. C„o de agua PortuguÍs Casa Hoya's Addicted To You (nr. ) Griffioen-van Beek, Ilona (Nederland)
2. English Cocker Spaniel zwart Black Lord Oops I Did It Again (nr. ) Apers, Melissa (BelgiŽ)
3. Labrador Retriever Wahnahnish Simply Sensational (nr. ) Candel, Pim (Nederland)
  Groep VIII Sunday   - keurmeester: Mrs;Hectors I (BelgiŽ)
1. English Cocker Spaniel anders kleurigen Argo Z Horenuse (nr. ) Vranckaert, Sofie (BelgiŽ)
2. C„o de agua PortuguÍs Casa Hoya's Addicted To You (nr. ) Griffioen-van Beek, Ilona (Nederland)
3. English Springer Spaniel Sieger's Run Baby Run (nr. ) Verreet, Patricia (Duitsland)
  Groep IX Saturday   - keurmeester: Mrs.Hectors (BelgiŽ)
1. Franse Bulldog El Doce Mas Uno Manwe (nr. ) Lutgens, Ben (Nederland)
2. Papillon Premier League Daydream Believers (nr. ) Roosens, Kathleen (BelgiŽ)
3. Shih Tzu Diamond Wind Alice Bright (nr. ) Van Baelen, Christine (BelgiŽ)
  Groep IX Sunday   - keurmeester: Mrs.Melchior (Luxemburg)
1. Papillon Kiki Of Princess Fantasy Jp (nr. ) Okui, Arei (BelgiŽ)
2. Lhasa Apso Mi- Amor Run To You (nr. ) Bellens - Deroo, Linda - Martine (BelgiŽ)
3. Mops Monirentes Teeny Weeny (nr. ) Lefevre, Elena (Frankrijk)
  Groep X Saturday   - keurmeester: Mrs.Krah-Heiermann (null)
1. Whippet West Chelan Quick Look At Me (nr. ) Mowbray, Shelby (BelgiŽ)
2. Irish Wolfhound Prettygrace V.d. Tortelduif (nr. ) Bosman-van Rooijen, H.j. (Nederland)
3. Saluki Parsa Parsia Har Kala Rachi (nr. ) Benoit, Sibylle (BelgiŽ)
  Groep X Sunday   - keurmeester: Mr.Wellens (null)
1. BarzoÔ Lovkiy Silver Krylataja Ljoebov (nr. ) Gielisse, A.m.th. (Nederland)
2. Whippet West Chelan Quick Look At Me (nr. ) Mowbray, Shelby (BelgiŽ)
3. Irish Wolfhound Proudmolly V.d. Tortelduif (nr. ) Bosman-van Rooijen, H.j. (Nederland)
  Working Group Saturday   - keurmeester: Mr.Vanaken (BelgiŽ)
1. Boxer gestroomd Dog Of The Bay's Urban (nr. ) Giltay & H.C.J. Beuks, B.F. (Nederland)
2. Labrador Retriever Candy Store Queen Nesquick (nr. ) Valentin, Elisabeth (Nederland)
3. Flat Coated Retriever Telurn Coming Home (nr. ) Malz, Cornelia (Duitsland)
  Working Group Sunday   - keurmeester: Mr.Rutten (null)
1. Labrador Retriever Candy Store Queen Nesquick (nr. ) Valentin, Elisabeth (Nederland)
2. Dobermann Nostra Van De Donauhoeve (nr. ) De Ryck, Gerda (BelgiŽ)
3. Grand Basset griffon vendťen Mont Saint Odile Van De Viersenhoeve (nr. ) van Viersen, Steven (Nederland)
...
 



English Francais