De nr.1 website over de hond: honden rassen, internationaal nieuws, honden fokkers en duizenden foto's.
INFO Leden afdeling:   LOG IN OPTIES LOG UIT & WIE IS WIE
'Luxembourg Autumn 2019'
lees nieuws foto's bekijken

 
# Ras Hond Eigenaar   ...  
  Best in show   - keurmeester: Paul Jentgen (Luxemburg)
1. Cairn Terrier Limecastles Gangster of Love (nr. ) Alice Zanchi (Zwitserland)
2. Shikoku Roshi Jr-Miki v.d Egmato (nr. ) Egitte van Veghel (Hongarije)
3. Bracco Italiano Owlspoint Makin Trouble (nr. ) Scarlett & Mark Burnside (Verenigd Koninkrijk)
  Puppies Minor Saturday   - keurmeester: Mrs.Martha Kips (Luxemburg)
1. Australian Shepherd Skylake Sexy and I Know It (nr. ) Ine Vanseer (BelgiŽ)
2. Siberian Husky Bloodsnow Perfect Strangers (nr. ) Olivier Masson & Cindy Lecheivin (Frankrijk)
3. English Cocker Spaniel anders kleurigen Wigglings Sundance Kid (nr. ) Ursula Tatari (Duitsland)
  Puppies Minor Sunday   - keurmeester: Mr.Matakovic (KroatiŽ)
1. Shar Pei With a Smile from the Chinese Wall (nr. ) Donatella Stolte & Claudia Heinsius (Nederland)
2. Magyar Vizsla Korthaar Luxatori Ebadta Don Pelsonius (nr. ) Tibor HŠmori & Udo Kremer (Hongarije)
3. Kaninchen Teckel korthaar Kinchville Sonata for Beauty's Gold (nr. ) P. & N. Mikhaylova (Rusland)
  Puppies Saturday   - keurmeester: Mr.Jussi Liimatainen (Finland)
1. Basset Hound Teocrazia San Diego (nr. ) Francesca Ghezzi (ItaliŽ)
2. English Cocker Spaniel anders kleurigen La Marmatida Giulia (nr. ) Antonio Plaza Reyes (Spanje)
3. Basenji Dar Bony Sona Mister Holiday (nr. ) Iryna De Winter (Nederland)
  Puppies Sunday   - keurmeester: Mr.Boris Chapiro (Frankrijk)
1. Affenpinscher Suddenly Shuri v. Tani Kazari von Vondercr (nr. ) Markus & Stella Schneider (Verenigd Koninkrijk)
2. West Highland White Terrier Phoenix Superbia Lynnsto (nr. ) Mich Dale (Verenigd Koninkrijk)
3. Jack Russell Terrier Granlasco Cavoletto (nr. ) Annalisa Marinelli (ItaliŽ)
  Junior Saturday   - keurmeester: Mr.Boris Chapiro (Frankrijk)
1. Lagotto romagnolo Amazing Mr Grey I'm Simply the Best (nr. ) Angela & Raphaella Tagliaferri & Breitenbach & Tanja Backes (Duitsland)
2. Siberian Husky Balistaryus Blue Rising Star (nr. ) Marta Merino (Spanje)
3. Bichon frisť Tauro Lauras (nr. ) Janita Januskauskaite-Plunge (Litouwen)
  Junior Sunday   - keurmeester: Mrs.Melchior Marie-Josťe (Luxemburg)
1. Cairn Terrier Limecastles Gangster of Love (nr. ) Alice Zanchi (Zwitserland)
2. Kaninchen Teckel korthaar Formula Uspeha Berberry (nr. ) Johanna Csermak (Oostenrijk)
3. Mastino Napoletano Maruba Prime Time (nr. ) Warren Dowey (Verenigd Koninkrijk)
  Koppels Saturday   - keurmeester: Mrs.Ingrid Hectors (BelgiŽ)
1. Bichon frisť Gierkena (nr. ) Ingrida Gierkena (Letland)
2. Welsh Corgi Cardigan Janssen (nr. ) Joke Janssen (Nederland)
3. Akita Bergsma & van der Heiden (nr. ) Bergsma & van der Heiden (Nederland)
  Koppels Sunday   - keurmeester: Mr.Norman Deschuymere (BelgiŽ)
1. Pinscher MŁthing (nr. ) Jasmin MŁthing (Duitsland)
2. Zwergschnauzer wit Blšttgen Wisni (nr. ) Romina & Stefan Blšttgen Wisniewski (Duitsland)
3. Yorkshire Terrier Lebret (nr. ) Jean Michel & Catherine Lebret (Frankrijk)
  Veteranen Saturday   - keurmeester: Mr.Matakovic Bojan (KroatiŽ)
1. Basenji C-Quest Jokuba Dandy Shandy (nr. ) Noel Baaser (Duitsland)
2. Australian Shepherd Sheep's Kin Turn Ewe On (nr. ) Iris Sablery (Frankrijk)
3. Petit Basset griffon vendťen Empereur du Parc des Chaumes (nr. ) Anja Mellema (Nederland)
  Veteranen Sunday   - keurmeester: Mr.Guy Kips (Luxemburg)
1. Whippet Xandra z Uplnku (nr. ) Lukas Soukup & Jan Beran (TsjechiŽ)
2. Irish Red and White Setter Glennamaddy Gaelic Gem de la Cour Saint Florent (nr. ) Thierry & Annick Durr (Frankrijk)
3. Kaninchen Teckel langhaar Della Winner Canis of Czech (nr. ) MUDr. Silvie Ruzickova (TsjechiŽ)
  Groepen Saturday   - keurmeester: Mr.Guy Kips (Luxemburg)
1. Bichon frisť Tauro (nr. ) Januskauskaite-Plunge Janita ()
2. Rhodesian Ridgeback Jelany Red (nr. ) Kamle Elena ()
3. Witte Herdershond Du Moulin de Beuvry (nr. ) Thierry Nathalie ()
  Groepen Sunday   - keurmeester: Mrs.Martha Kips (Luxemburg)
1. Magyar Vizsla Korthaar Luxatori (nr. ) Hamori Tibor ()
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
  Junior Handling Saturday   - keurmeester: (null)
1. (nr. ) ()
2. (nr. ) ()
3. (nr. ) ()
  Junior Handling Sunday   - keurmeester: (null)
1. (nr. ) ()
2. (nr. ) ()
3. (nr. ) ()
  Groep I   - keurmeester: Mr.Dirk Spruyt (BelgiŽ)
1. Witte Herdershond Juan Nando of White Swan (nr. ) FranÁoise Bouschbacher (Frankrijk)
2. Belgische herder Lakense From Laeken Paradis Quality of Life (nr. ) Brigitte Broe (BelgiŽ)
3. Pyreneese herder Jolie-Joyeuse de l'Oustaou de Padel (nr. ) Eddy van Pelt & Veerle Vlerick (BelgiŽ)
  Groep II   - keurmeester: Mr.Ruiz Rodriguez Francisco (Spanje)
1. Bordeaux dog The Rock Wiki-Bordeaux (nr. ) Richard Keizer (Nederland)
2. Affenpinscher Billie Holiday v. Tani Kazari (nr. ) Sim Dennis (ItaliŽ)
3. Dogo Argentino Bronca Hnos del Nilo (nr. ) Hnos del Nilo (Spanje)
  Groep III   - keurmeester: Mr.GrŁttner Hans-Eberhard (Duitsland)
1. Cairn Terrier Limecastles Gangster of Love (nr. ) Alice Zanchi (Zwitserland)
2. West Highland White Terrier Luther King de Biguinine (nr. ) Marie-Christine Reinert (Frankrijk)
3. Sealyham Terrier Filastrum Vivat Vitas (nr. ) Christel Stamm (Duitsland)
  Groep IV   - keurmeester: Mrs.Ruth Wagner (Luxemburg)
1. Teckel miniature ruwhaar Dolores de Panza Vitoraz (nr. ) Mr A.P.J.M. van den Broek & Mr R. Koene (Nederland)
2. Teckel miniature korthaar Willou ViŮas de Jerez (nr. ) Carmen Maqueda (Spanje)
3. Kaninchen Teckel langhaar Cool Girl Iconica Adacais Augus (nr. ) MUDr. Silvie Ruzickova (TsjechiŽ)
  Groep V   - keurmeester: Mr.Heinesche Laurent (Luxemburg)
1. Shikoku Roshi Jr-Miki v.d Egmato (nr. ) Egitte van Veghel (Hongarije)
2. Siberian Husky Winter Melody You Are in Trouble (nr. ) Ewa Gůrska & Jose Luis Gomez Sanchez (Polen)
3. Basenji Nefertiti Dance of Swala Pala (nr. ) Lise Durlot (Frankrijk)
  Groep VI   - keurmeester: Mr.Mannucci Massimiliano (ItaliŽ)
1. Basset Hound Italian Lambrusco (nr. ) Antonio Dal Pino (ItaliŽ)
2. Sint Hubertushond Mm's Somewhere Over the Rainbow at Loamy's Lane's (nr. ) Linda van der Sichel & Lenaerts-Vervoort (BelgiŽ)
3. Petit Basset griffon vendťen Empereur du Parc des Chaumes (nr. ) Anja Mellema (Nederland)
  Groep VII   - keurmeester: Mr.Norman Deschuymere (BelgiŽ)
1. Bracco Italiano Owlspoint Makin Trouble (nr. ) Scarlett & Mark Burnside (Verenigd Koninkrijk)
2. Weimaraner korthaar Macassar du Cercle de Lema (nr. ) Elodie Ravet (Frankrijk)
3. English Setter Bournefield Purple Rain (nr. ) Leen van Genechten & Bavo Akkermans (BelgiŽ)
  Groep VIII   - keurmeester: Mr.Theo Leenen (BelgiŽ)
1. C„o de agua PortuguÍs Casa Hoya's Addicted To Yo (nr. ) Ilona Griffioen-Van Beek (Nederland)
2. Golden Retriever Siggy de Atrapasuenos (nr. ) Veronique D'Alcantara (BelgiŽ)
3. American Cocker Spaniel Royalty Inc. Bentley Boy (nr. ) Jessica van den Boom (Nederland)
  Groep IX   - keurmeester: Mrs.Melchior Marie-Josťe (Luxemburg)
1. Chihuahua langhaar Idyllium's Showman (nr. ) Marie Thorpe (IsraŽl)
2. Leeuwhondje Lions of Denmark Key To the Castle (nr. ) Isabella Olsen (Denemarken)
3. Pekingees Lin-Pearl's Orson Mr. Exclusive at Klerkshof (nr. ) Linda Reinelt-Gebauer & A. Klerks-Delucci (Duitsland)
  Groep X   - keurmeester: Mrs.Myriam Vermeire (BelgiŽ)
1. Afghan Hound Agha Djari's Nostalgia (nr. ) Roland Vepierre-Joly (Frankrijk)
2. Piccolo Levriero Italiano Rosamaria Dei Raggi di Luna (nr. ) Leona & Bart Reynaert-Scheerens (BelgiŽ)
3. Azawakh Swala's Shamarani (nr. ) Frieda van der Mast (Nederland)
...
 



English Francais