De nr.1 website over de hond: honden rassen, internationaal nieuws, honden fokkers en duizenden foto's.
INFO Leden afdeling:   LOG IN OPTIES LOG UIT & WIE IS WIE
'Kortrijk EURODOGSHOW 2019'
lees nieuws foto's bekijken

 
# Ras Hond Eigenaar   ...  
  Best in show   - keurmeester: Mr.Paul Stanton (Zweden)
1. Grote Zwitserse Sennenhond OBY V. 'T MAROYKE (nr. ) DE SMET Freddy ()
2. Bracco Italiano ANZANI DI REGIONE MONTAGNOSA (nr. ) BURNSIDE Scarlett And Mark ()
3. Labrador Retriever WOEFDRAM'S ABERCROMBIE (nr. ) NUGTEREN Sander ()
  Best in show Minor Puppies   - keurmeester: Mrs.Myriam Vermeire (BelgiŽ)
1. DalmatiŽr SEXY AND I KNOW IT PASSIONATE ABOUT YOU (nr. ) HINDRIKX Mieke ()
2. Beauceron SOMBRAL DU SPERO PATRONUM (nr. ) THOOR Ludovic ()
3. (nr. ) () X
  Puppies Minor Saturday   - keurmeester: Mrs.Myriam Vermeire (BelgiŽ)
1. DalmatiŽr SEXY AND I KNOW IT PASSIONATE ABOUT YOU (nr. ) HINDRIKX Mieke ()
2. Petit Basset griffon vendťen VIOLET CRUMBLE VAN TUM-TUM'S VRIENDJES (nr. ) HUIKESHOVEN Gwen ()
3. Shih Tzu CHODEN'S SHINING DESIRE (nr. ) VAN SLYCKEN Dorien ()
  Puppies Minor Sunday   - keurmeester: Mrs.Myriam Vermeire (BelgiŽ)
1. Beauceron SOMBRAL DU SPERO PATRONUM BERGER DE BEAUCE (nr. ) THOOR Ludovic ()
2. Weimaraner korthaar WINTER'S GRACEFUL SPECIAL EDITION (nr. ) BLOEMEN Evi ()
3. Labrador Retriever VICTOR VICTORIA'S STAND BY ME (nr. ) SPRIET Eva ()
  Puppies Saturday   - keurmeester: Mrs.Marina Ostrovskaya (Rusland)
1. Sint Bernard DATVE AURORA (nr. ) DE HERDT Kathleen ()
2. Sint Bernard korthaar TUTTI FRUTTI CARPATHIAN SAINT'S (nr. ) DE TANDT-SPODEN Franky Linda ()
3. Akita SENSHA'S I CANDY (nr. ) WILLY Nicola ()
  Puppies Sunday   - keurmeester: Mrs.Marina Ostrovskaya (Rusland)
1. Flat Coated Retriever BEST KEPT SECRET OF BESKYD HILL (nr. ) VERCAMMEN Brigitte ()
2. English Cocker Spaniel anders kleurigen ALEN ASHEN MIDNIGHT MAGIC (nr. ) SZEPTYCKA Joanna ()
3. American Cocker Spaniel BEAUTY MOYA RADOST' (nr. ) VANDERSTEENE Isabelle ()
  Junior Saturday   - keurmeester: Mr.Geoff Corish (Verenigd Koninkrijk)
1. Mittelspitz oranje/anderskleurig YOU MAKE MY DREAM OF MAJA'S POMERANIANWORLD (nr. ) BRZEK Margareta ()
2. Samoyeed OTTAWA LANDY DES MERVEILLES BOREALES (nr. ) WALSCHAP Coralie ()
3. Bulldog OSTIN BULLS DES HAUTE FALAISES (nr. ) VAES-WILLEMS Filip-Marijke ()
  Junior Sunday   - keurmeester: Mr.Geoff Corish (Verenigd Koninkrijk)
1. Bearded Collie MINE'S LAKE NOT FOR SALE (nr. ) OTTO Rinus ()
2. Irish Red Setter MARLLAND DIZZY MISS LIZZY (nr. ) ZOETARDT Kristien ()
3. Border Collie BRIGHT SPITITS TWILIGHT PRINCESS (nr. ) VAN DYCK Chana ()
  Koppels Saturday   - keurmeester: Mr.Dirk Spruyt (BelgiŽ)
1. Samoyeed ROYAL WINTER MY BUTTERFLY & ROYAL WINTER OTHELLO (nr. ) VAN LIMPT Jessica ()
2. Malteser MAYBE MYSTERY MONDAK & MY DREAM OF BEAUTY MONWHITE STAR (nr. ) KUPICOVA Monika ()
3. Tibetan Spaniel Q-PI-DO & SUGAR CANDY FROM CORINTY'SHOME (nr. ) WITTEVROUW Shana ()
  Koppels Sunday   - keurmeester: Mr.Cassandre Mattera (Frankrijk)
1. Jack Russell Terrier KASZAVOLGYI-FURGE KONI & QWEBBEL BEBBEL FLOOR THE DUTCH JACK (nr. ) THEUNISSEN-DIJCKS Dhr. Mevr. ()
2. Staffordshire Bull Terrier OBI WAN KENOBI DU DOMAINE FORESTIER & OULOULOU BIM BAM BUM (nr. ) DAVID Grigis ()
3. Saluki ALISHAMAR RAYAN & ALISHAMAR ROZIE (nr. ) ABO Jessica ()
  Veteranen Saturday   - keurmeester: Mr.Geoff Corish (Verenigd Koninkrijk)
1. Alaskan Malamute LIBERTIA REGGAE MASTER (nr. ) BURNSIDE Scarlett And Mark ()
2. Teckel miniature korthaar JAVEL VON LOTENTHAL (nr. ) CHUDZIK-CACQUAERT Halina ()
3. DalmatiŽr KOIRA PER MAKULI (nr. ) VAN MOL - VAN DEN BOSCH Paul ()
  Veteranen Sunday   - keurmeester: Mr.Norman Deschuymere (BelgiŽ)
1. Belgische herder Mechelse GOYA SWEET VULCAN (nr. ) VAN UFFELEN Kelly ()
2. Saluki KERESHMEH BOSTAN-I-ELBEKH (nr. ) CABO Jessica ()
3. Bearded Collie BEARDIE CONNECTIONS KENJI (nr. ) OTTO Rinus ()
  Groepen Saturday   - keurmeester: Mrs.Eva de Wine (BelgiŽ)
1. Samoyeed VAN 'T HUIS TE WOUDE (nr. ) VAN DER ELST Tanja ()
2. Malteser MONWHITE STAR (nr. ) KUPICOVA Monika ()
3. Tibetan Spaniel FROM CORINTY'S HOME (nr. ) WITTEVROUW Shana ()
  Groepen Sunday   - keurmeester: Mrs.Eva de Wine (BelgiŽ)
1. Schipperke DU DRAGON ROUGE DE JUPITER (nr. ) DELAPORTE Carole ()
2. Duitse Herder DE LA CITE DE TURENNE (nr. ) ZYSK Zysk ()
3. (nr. ) () X
  Junior Handling Saturday   - keurmeester: Mrs.Jacqui Hurley (Verenigd Koninkrijk)
1. (nr. ) ()
2. (nr. ) ()
3. (nr. ) ()
  Junior Handling Sunday   - keurmeester: Mrs.Jacqui Hurley (Verenigd Koninkrijk)
1. (nr. ) ()
2. (nr. ) ()
3. (nr. ) ()
  Groep I   - keurmeester: Mrs.Cathrina Dunne (Ierland)
1. Shetland Sheepdog LUNDECOCK'S WHAT A SURPRISE (nr. ) VAN ULSEN Jasper ()
2. Collie Korthaar WOODY KRASNA LOUKA (nr. ) DE FEIJTER Bianca ()
3. Bobtail ROTE ROSE AUS DEM ELBE-URSTROMTAL (nr. ) LOEST Cornelia ()
  Groep II   - keurmeester: Mrs.Marina Ostrovskaya (Rusland)
1. Grote Zwitserse Sennenhond OBY V. 'T MAROYKE (nr. ) DE SMET Freddy ()
2. Riesenschnauzer zwart GLORIS KNOCKOUT JACK (nr. ) VAN DER LINDEN Jeanique ()
3. Mastiff OTTO DU JARDIN DE BIANCA (nr. ) KACI Serge ()
  Groep III   - keurmeester: Mr.Jean-Francois Vanaken (BelgiŽ)
1. Welsh Terrier TILTSER THUNDER BAY AT RENEVIS (nr. ) ROBERTSON Janet ()
2. Kerry Blue Terrier KEBULAK KISS AND RUN (nr. ) VANZEER Peter ()
3. Norfolk Terrier TERRIGAN JEZZABELLE (nr. ) TONCHEVA Gergana ()
  Groep IV   - keurmeester: Mr.Van Hoenacker (BelgiŽ)
1. Teckel miniature langhaar ULYBKA FORTUNY KURAZH IO VIVAT (nr. ) GIELES Dana ()
2. Kaninchen Teckel korthaar RATATOUILLE CHATKA JAMNIKA (nr. ) CHUDZIK-CACQUAERT Halina ()
3. Kaninchen Teckel korthaar ROYAAL CHATKA JAMNIKA (nr. ) CHUDZIK-CACQUAERT Halina ()
  Groep V   - keurmeester: Mrs.Moira Grant-Cook (Ierland)
1. Akita DYNAMIC FORCE CHIEF OF STAFF (nr. ) HULS Marcel Lene ()
2. Siberian Husky KRISTARI'S PICTIONARY (nr. ) VAN GORP - VAN DEN BOGAERT Benny - Sylvie ()
3. Samoyeed SMILING SNOWBALL RUSSIAN EMPEROR AT SAMORAVICH (nr. ) CRAIG SCOBELL AND USPENSKI Charlotte Gary And Kristiine ()
  Groep VI   - keurmeester: Mrs.Marian Ostrovskaya (Rusland)
1. Sint Hubertushond LOAMY'S LANE'S QUARTERBACK JACK (nr. ) VAN DER SICHEL Linda ()
2. Grand Basset griffon vendťen FORGET ME NOT VAN TUM-TUM'S VRIENDJES (nr. ) HUIKESHOVEN Gwen ()
3. Beagle BAGIO BOSS GINTARINE FORTUNA (nr. ) CZARNOWSKY Luljet ()
  Groep VII   - keurmeester: Mr.Paul Jentgen (Luxemburg)
1. Bracco Italiano ANZANI DI REGIONE MONTAGNOSA (nr. ) BURNSIDE Scarlett And Mark ()
2. Irish Red Setter RIVERWOOD PLEASED AS PUNCH (nr. ) GODART Charlotte ()
3. Duitse staande korthaar MAURO (nr. ) DUBOIS Nico ()
  Groep VIII   - keurmeester: Mr.J.De Cuyper (BelgiŽ)
1. Labrador Retriever WOEFDRAM?S ABERCROMBIE (nr. ) NUGTEREN Sander ()
2. Flat Coated Retriever WHIZZBANNGS BILLI BI (nr. ) JENSEN Dorte ()
3. English Springer Spaniel BARECHO CHOOSE ME OR LOSE ME (nr. ) DE GRAAF Debby ()
  Groep IX   - keurmeester: Mr.Vanhoenacker Roger (BelgiŽ)
1. Lhasa Apso MACHA MO HAKAN DE KOEMPFER (nr. ) CARLIER Sandrine ()
2. Tibetan Terrier Q'MARGAUX DU COMBLE DE BONHEUR (nr. ) DE BONTE - DESCAMPS Jan Solange ()
3. Dwergpoedel wit-bruin-zwart BORDENBERG S JUST AFRICAN STYLE (nr. ) FREITAG Andrea - Rosemarie ()
  Groep X   - keurmeester: Mr.Deschuymere (BelgiŽ)
1. Afghan Hound KOCHLIWY KSIAZE Z KORCZOWKI (nr. ) HOORNAERT Michael ()
2. Greyhound INA'S FASHION DESIRABLE (nr. ) KOULERMOU Ina ()
3. Saluki ALMAS AVATAR PINC (nr. ) BENESOVA Markťta ()
...
 



English Francais