De nr.1 website over de hond: honden rassen, internationaal nieuws, honden fokkers en duizenden foto's.
INFO Leden afdeling:   LOG IN OPTIES LOG UIT & WIE IS WIE
'Ambiorix trofee 2022'
lees nieuws foto's bekijken

 
# Ras Hond Eigenaar   ...  
  Best in show   - keurmeester: Mr.Vanaken J-F (BelgiŽ)
1. Yorkshire Terrier LIFE IMAGE TARANTINO JEROME (nr. ) CARPACCIO Nadine ()
2. Irish Red Setter VICARY'S PART TIME LOVER (nr. ) HILL - DECOSTER Yvonne ()
3. Teckel miniature langhaar LITTL FUT ZODIAC IO VIVAT (nr. ) GIELES Dana ()
  Best in show Junior Class   - keurmeester: Ms.Mijatovic (KroatiŽ)
1. Shetland Sheepdog DIAMONDS AND DREAMS U'RE SO BEAUTIFUL TO ME (nr. ) BLOEMEN Tessy ()
2. Dwergpoedel wit-bruin-zwart MOONLIGHT LAKE UNLEASH THE POWER (nr. ) Verbist Suzy ()
3. (nr. ) () X
  Puppies Minor Saturday   - keurmeester: Mr.Van den Bosch G (BelgiŽ)
1. Witte Herdershond VERY FUNNY MR. MAGOO OF THE DUTCH HIGHLANDS (nr. ) HOOYMANS Anja ()
2. Belgische herder Tervuren VAN DE BAARBEEKHOEVE VRONI (nr. ) PLATE Jasmien ()
3. Cairn Terrier VEDETT DE LA CASA LOLITA (nr. ) AELTERMAN Sandra ()
  Puppies Minor Sunday   - keurmeester: Mr.Van den Bosch G. (BelgiŽ)
1. Akita OF MASHIKO VIVACIOUS LADY (nr. ) GUEDENS Marc ()
2. Bulldog TRESOR DIOR OF LOOPS GOLD (nr. ) STOFFAES YaŽl Et Veronique ()
3. Shih Tzu JABADABADOE?S VALENTA XIAN (nr. ) VAN BAELEN Christine ()
  Puppies Saturday   - keurmeester: Mr.Vandaele (BelgiŽ)
1. Greyhound ME ENCANTAS A STORYTELLERS CHRONICLE (nr. ) WEBER Isabel ()
2. American Cocker Spaniel Particolor ROYALTY INC. BELLE EPOQUE (nr. ) VAN DEN BOOM Jessica ()
3. Bouvier des Flandres ROSHAINA ISHA VAN DE CINTHIA HOEVE (nr. ) STERCK Karin ()
  Puppies Sunday   - keurmeester: Ms.Breesch R. (null)
1. Siberian Husky SEVERNAYA LUNA JANE (nr. ) VRINS Audrey ()
2. Newfoundlander URIKE FROM SUMMER'S HEART (nr. ) HUYGHE Kjell ()
3. Bullmastiff UNITED THIRTEEN VAN DE WESTERHOEVE (nr. ) COPMAN Dominique ()
  Junior Saturday   - keurmeester: Ms.de Liedekerke - Ferraris C. (BelgiŽ)
1. Shetland Sheepdog DIAMONDS AND DREAMS U'RE SO BEAUTIFUL TO ME (nr. ) BLOEMEN Tessy ()
2. Rhodesian Ridgeback GESCALA UNCHAINED EVA (nr. ) CALATABIANO Roberto ()
3. Piccolo Levriero Italiano UNA BELLA FIGLIA DELL?AMORE OF DEVILS PIGEONS (nr. ) VAN DAMME Jo ()
  Junior Sunday   - keurmeester: Mr.Momcilo M. (null)
1. Poedel middenslag wit-bruin-zwart MOONLIGHT LAKE UNLEASH THE POWER (nr. ) VERBIST Suzy ()
2. Duitse Dog blauw UTAH BEACH VAN AZIGO-FARM (nr. ) RELIK - VAN ROMPAEY Wendy ()
3. Irish Red Setter VICARY'S UNTIL THE END OF TIME (nr. ) HILL - DECOSTER Yvonne ()
  Koppels Saturday   - keurmeester: Mrs.Melchior (Luxemburg)
1. Greyhound ME ENCANTAS A STORYTELLERS CHRONICLE & AVENTURA VOLVI (nr. ) WEBER Isabel ()
2. Deerhound JOTER TAM THE BIG GIRL & HJON OF REDBROEK (nr. ) DEMEESTER DAELEMANS Johan Kurt ()
3. Hollandse Herdershond AN ERMINIG PHEE-NOMENE PATROVITE DES CROCS D?EBEN (nr. ) MISZTAL Alison ()
  Koppels Sunday   - keurmeester: Mrs.Breesch R. (null)
1. Weimaraner SIOUX'PER & SIOUX'ZY EDELWEIMS DE LA CLAREE (nr. ) MOLOZAY Benedicte ()
2. Thai Ridgeback RAK SUNAKH RAYLANO & NELLIREL CHAMPAGNE ROSE (nr. ) VAN DELFT Hans ()
3. AVANTGARDE SSTRAUMES CHOCOLATE & RED DEVIL'S RADIJSJE (nr. ) DE MUYNCK Lotte ()
  Veteranen Saturday   - keurmeester: Mrs. Melchior (Luxemburg)
1. Collie Langhaar GLAMOURACE COLLIES JUDY GARLAND (nr. ) ALBERDA Frans ()
2. Border Collie FREELIN DREAMS LEON WILSON (nr. ) ADAM Melissa ()
3. English Cocker Spaniel anders kleurigen FUNNY BLUE DES AUBEPINES DE LA VILCO (nr. ) LAUR Sylvie ()
  Veteranen Sunday   - keurmeester: Mr.Van den Bosch G. (BelgiŽ)
1. Dwergpoedel wit-bruin-zwart MAGICSTAR FAVORITE DANTE (nr. ) ENGELS Amedeus ()
2. Havaneser KALINKA LES DOUCEURS DE SOIE (nr. ) KEMPINAIRE-FOSSION Philippe Et Annick ()
3. Basenji FARAOLAND ON A BED OF ROSES (nr. ) ALAERTS Alain ()
  Groep I   - keurmeester: Mr.Momcilo M. (null)
1. Belgische herder Groenendael SOPRANE DU PUY DES LOUVES (nr. ) PAIRET Daniele ()
2. Australian Shepherd PETIT PIED DU BOIS DES TERNES (MINIATURE AMERICAN SHEPHERD) (nr. ) DULAC Francoise ()
3. Bobtail ROCK ME AMADEUS AUS DEM ELBE-URSTROMTAL (nr. ) LOEST Cornelia ()
  Groep II   - keurmeester: Mr.Momcilo M. (null)
1. Broholmer CITA VOM KOBLENZER SCHLOSS (nr. ) PANNHAUSEN Elvira ()
2. Newfoundlander CAYUGA NICKELS AND DIMES (nr. ) COUNOTTE - DE VREE Jan Danielle ()
3. Tchiorny Terrier ADAM RACY STYLE CHERNYI PRINCE (nr. ) NOVIKOVA Anna ()
  Groep III   - keurmeester: Mr.Wellens (Nederland)
1. Yorkshire Terrier LIFE IMAGE TARANTINO JEROME (nr. ) CARPACCIO Nadine ()
2. Irish Soft Coated Wheaten Terrier CHAYKYBA DON'T STOP BELIEVIN (nr. ) JOSSA Ines ()
3. American Staffordshire Terrier HULLABALOO'S DRESSED FOR SUCCESS (nr. ) VERHOREVOORT Olaf ()
  Groep IV   - keurmeester: Mr.Wellens (Nederland)
1. Teckel miniature langhaar LITTL FUT ZODIAC IO VIVAT (nr. ) GIELES Dana ()
2. Teckel Standard langhaar TELKEL CATCH ME IF YOU CAN (nr. ) HOPPENBROUWERS C.a.a.h. ()
3. Teckel miniature korthaar A PIECE OF MY HEART (nr. ) KRENGEL Beau ()
  Groep V   - keurmeester: Ms.Mijatovic J. (KroatiŽ)
1. Kleinspitz POM-STAR-DOLL ROKKI BALBOA (nr. ) VAN DER LINDEN Mandy ()
2. Samoyeed DELIVANO'S PRESENTS TO YOU MON AMI (nr. ) KUPPENS Marion ()
3. Basenji FARAOLAND MISS SENSATIONAL (nr. ) ALAERTS Alain ()
  Groep VI   - keurmeester: Ms.Melchior (Luxemburg)
1. Petit Basset griffon vendťen CACHE ROYALE FIRE FIRE IVANHOE (nr. ) DE GEIT Renate ()
2. Beagle BAGIO BOSS GINTARINE FORTUNA (nr. ) CZARNOWSKY Luljet ()
3. Rhodesian Ridgeback VILLAGEDOGS OUR BELAMI (nr. ) JENSEN Poul H. ()
  Groep VII   - keurmeester: Mr.Wellens (Nederland)
1. Irish Red Setter VICARY'S PART TIME LOVER (nr. ) HILL - DECOSTER Yvonne ()
2. Epagneul Breton TAPE A L'OEIL DE L'HOSPITALIER (nr. ) DIERICK Georgine ()
3. Weimaraner COAST SHOWDIVA OF THE GREY NOBLE (nr. ) VAN ECK E En G ()
  Groep VIII   - keurmeester: Mr.Wellens (Nederland)
1. Flat Coated Retriever BRIGHTONYX THE MUSIC DANCING WITH A STAR (nr. ) RANSON Carla ()
2. Nova Scotia Duck Tolling Retriever THUNDERCLAP'S LEGEND THYBE OF CHICQUERA'S CROWN (nr. ) HOORNAERT Isabel ()
3. Golden Retriever GORGEOUS CHAVEZ OF GOLDEN NATURE (nr. ) KREMER Roger ()
  Groep IX   - keurmeester: Mrs.Melchior (Luxemburg)
1. Mops LIMISENGI'S TRICKY DICKY (nr. ) DENEWETH Jolien ()
2. Papillon MI'DILIVA'S A THOUSAND YEARS (nr. ) WEBER Yvonne ()
3. Chinese Crested Dog naakt SHAKIRA OF THE LOVING DOLS (nr. ) NEYENS Els ()
  Groep X   - keurmeester: Mr.Momcilo M. (null)
1. Afghan Hound TAO - CHAN DEL GHYRYO (nr. ) CHAPELLE - DONNI Jules ()
2. Whippet JEE BEE'S PHOENIX WIZARD (nr. ) PFISTER Claudine ()
3. Saluki AMAL HAYATI SAYYED AL HAWAH (nr. ) ELEN Sven ()
  Working Group Saturday   - keurmeester: Mr.Van den Bosch G. (BelgiŽ)
1. Hollandse Herdershond (nr. ) ()
2. Belgische herder Tervuren (nr. ) ()
3. (nr. ) () X
  Working Group Sunday   - keurmeester: Ms.Mijatovic (KroatiŽ)
1. Magyar Vizsla Korthaar (nr. ) ()
2. Weimaraner langhaar (nr. ) ()
3. Irish Red and White Setter (nr. ) ()
...
 



English Francais