De nr.1 website over de hond: honden rassen, internationaal nieuws, honden fokkers en duizenden foto's.
INFO Leden afdeling:   LOG IN OPTIES LOG UIT & WIE IS WIE
'LiŤge Golden Dog Trophy 2022'
lees nieuws foto's bekijken

 
# Ras Hond Eigenaar   ...  
  Best in show Saturday   - keurmeester: Ms.A.Giura (RoemeniŽ)
1. Xoloitzquintle Standard Ring Rider Licence To Win (nr. ) Scheffler, Ricarda ()
2. Standard Poedel wit-bruin-zwart Price To Pay Of Star Dancer 859 (nr. ) FR kauskot, valeriane ()
3. Sint Bernard langharig Xavier Wielkopolski Bernardyn (nr. ) Kopinke, Agnieszka ()
  Best in show Sunday   - keurmeester: Mr.A.Cuccillato (ItaliŽ)
1. Grand Basset griffon vendťen Forget-Me-Not V. Tum-tum's Vriendjes (nr. ) Huikeshoven, Anouk ()
2. Flat Coated Retriever Whizzbang's Seventh Heaven (nr. ) Laureys, Bart ()
3. Xoloitzquintle Standard Ring Rider Licence To Win (nr. ) Scheffler, Ricarda ()
  Puppies Minor Saturday   - keurmeester: Mrs.Klein (RoemeniŽ)
1. Silver Dream Miniīs Milkshake (Mini American Shepherd) (nr. ) Pistone, Fabrizio ()
2. DalmatiŽr Puntinato Ballante Valentine's Velvet Victory (nr. ) BE Van Den Elsen, Stefaan ()
3. Samoyeed Sugar Girl V. 'T Huis Te Woude (nr. ) van der Elst, Tanja ()
  Puppies Minor Sunday   - keurmeester: Mrs.Peixoto (Portugal)
1. Silver Dream Miniīs Milkshake (Miniature American Shepherd) (nr. ) Pistone, Fabrizio ()
2. Dwergpinscher Ringerike Bellamore (nr. ) Dusbaba, Elisabeth ()
3. DalmatiŽr Puntinato Ballante Valentine's Velvet Victory (nr. ) Van Den Elsen, Stefaan ()
  Puppies Saturday   - keurmeester: Mr.Kumpumaki (Finland)
1. Bouvier des Flandres Wyfke Opale Vd Vanenblikhoeve (nr. ) BRUINTJES SCHAAP, H.E ()
2. Akita Of Mashiko Vivacious Lady (nr. ) Guedens, Marc ()
3. Thai Ridgeback Rak Sunakh Umika Bhavishy Saat (nr. ) Leemans, Serge ()
  Puppies Sunday   - keurmeester: Mr. Sanchez Garcia (Spanje)
1. Bouvier des Flandres Wyfke Opale Vd Vanenblikhoeve (nr. ) BRUINTJES SCHAAP, H.E ()
2. Greyhound Me Encantas A Storytellers Chronicle (nr. ) Weber, Isabel ()
3. Labrador Retriever victor Victoriaís Upside Down Girl (nr. ) Spriet, Eva ()
  Junior Saturday   - keurmeester: Mr.Vanaken (BelgiŽ)
1. DalmatiŽr Unforgettable Friendship Of The Elegant Dots (nr. ) Vanreppelen, Elke ()
2. Golden Retriever Unseen Beauty By Princess Of Sunshine's Valley (nr. ) Mertens, Aurelie ()
3. Staffordshire Bull Terrier Indianstaff U Ll Never Walk Alone (nr. ) Van Woensel, Christel ()
  Junior Sunday   - keurmeester: Mr.C.Margineanu (RoemeniŽ)
1. Duitse staande korthaar Cuda Z Owczej Kolebki (nr. ) Joris, Lore ()
2. Skye Terrier Urka Des Ecossais Du Lac (nr. ) bourguignon, christian ()
3. Petit Basset griffon vendťen Bientot V. Tum-tum's Vriendjes (nr. ) Huikeshoven, Anouk ()
  Koppels Saturday   - keurmeester: Mr.Bispo (Portugal)
1. Bedlington Terrier Rhapsody Blue & Sisley Dreams Of Angel's Colors (nr. ) Jacob, Carinne ()
2. Toy Poedel Grey's To Black's Firework Hunter & Starfire Scarlett (nr. ) Van Den Langenberg - Mutsaers, Dennis & ()
3. Chinese Crested Dog naakt Balam De Sothis & Little Dog Of Dream Poupťe (nr. ) Braet, Bianca ()
  Veteranen Saturday   - keurmeester: Mrs.Boesmans (BelgiŽ)
1. DalmatiŽr Noemus Du Bois Du Bayehon (nr. ) Spissinger - Lavigne, Gťrard & Rose ()
2. Australian Shepherd Apple Grumpy Cat Meadowville (nr. ) Vanseer, Ine ()
3. Saluki Tschahar Mahal Barbarella At Yalameh (nr. ) Kawan, Ilona ()
  Veteranen Sunday   - keurmeester: Ms.Hectors (BelgiŽ)
1. Border Collie Jbk Cowboy Up (nr. ) Seeder-Vermeylen, Ria En Saskia ()
2. Australian Shepherd Apple Grumpy Cat Meadowville (nr. ) Vanseer, Ine ()
3. Samoyeed It Is Now Or Never Of Sparkling Starlight (nr. ) van der Elst, Tanja ()
  Groepen Saturday   - keurmeester: Mrs.De Smedt-Jasica (BelgiŽ)
1. Cavalier King Charles Spaniel Van 'T Zwart Water (nr. ) Van Gompel, Katleen ()
2. Toy Poedel Grey's To Black's (nr. ) Van Den Langenberg - Mutsaers, Dennis ()
3. Tibetan Terrier From Corinty's Home (nr. ) Wittevrouw-vangelder, Ivan-corinna ()
  Groepen Sunday   - keurmeester: Mrs.Peixoto (Portugal)
1. Toy Poedel Grey's To Black's (nr. ) Van Den Langenberg - Mutsaers, Dennis & Florus ()
2. Tibetan Spaniel From Corinty's Home (nr. ) Wittevrouw-vangelder, Ivan-corinna ()
3. Hollandse Herdershond Kortharige od Zlatť Sovy (nr. ) Erdel, Tanja ()
  Groep I Saturday   - keurmeester: Mrs.Peixoto (Portugal)
1. Australian Shepherd Shepherds Of Paradise Red Red Wine (nr. ) Maddens, Jolien ()
2. Bouvier des Flandres Bouvier From Kitsis House Gina Lollobrigida Of Chepam (nr. ) pierpoint, cheryl ()
3. Shetland Sheepdog Valerina Ross Dandy (nr. ) Philippin, Claudine ()
  Groep I Sunday   - keurmeester: Mr.D.Spruyt (BelgiŽ)
1. Bearded Collie l Eyes On Mister Mystery's Kiss (nr. ) Wijns, Kathleen ()
2. Welsh Corgi Pembroke Andvol Uno Momento (nr. ) Gebruers, Cynthia ()
3. Bouvier des Flandres Belordeal Storm (nr. ) Aerts, Peter ()
  Groep II Saturday   - keurmeester: Mrs.Kochan (Polen)
1. Sint Bernard langharig Xavier Wielkopolski Bernardyn (nr. ) Kopinke, Agnieszka ()
2. Berner Sennenhond Teddy Van 'T Stokerybos (nr. p) Delrue-vandewalle, Ivan ()
3. Leonberger Specially For Lemmy The Red Brown Angel 203 (nr. ) Vanhoutte, Henk ()
  Groep II Sunday   - keurmeester: Mr.B.Karpel (IsraŽl)
1. Bullmastiff Van De Bullenwereld Summer (nr. ) Haems, Sara ()
2. Sint Bernard langharig Xavier Wielkopolski Bernardyn (nr. ) Kopinke, Agnieszka ()
3. Bulldog R'Dreamlovelybulls Lagertha (nr. ) Stoffaes, YaŽl Et Veronique ()
  Groep III Saturday   - keurmeester: Mr.Chmiel (Polen)
1. West Highland White Terrier Ivoire Tower Soloman 477 (nr. ) Knezevic, Miranda ()
2. Skye Terrier Rubye Of The Chives Castle (nr. ) bourguignon, christian ()
3. American Staffordshire Terrier Carmichael's Justice For All (nr. ) Verhorevoort, Olaf ()
  Groep III Sunday   - keurmeester: Mr.J.Decuyper (BelgiŽ)
1. Scottish Terrier Sir Darnley`s Yeoman Yard (nr. ) Kaiser, Peter ()
2. Lakeland Terrier Slicey Troggy (nr. ) Renoud Grappin, Laetitia ()
3. American Staffordshire Terrier Hullabaloo's Dressed For Success (nr. ) Verhorevoort, Olaf ()
  Groep IV Saturday   - keurmeester: Mrs;Borodajenko (Litouwen)
1. Teckel Standard korthaar Tosia Tasiemkowa Mafia (nr. ) Cwojdzinska, Iwona ()
2. Teckel miniature korthaar Tora Zagubione Marzenia (nr. ) Oudshoorn, Sylvia ()
3. Teckel miniature ruwhaar Shine Chic Shine Del Wanhelsing (nr. ) Williamson, Nina ()
  Groep IV Sunday   - keurmeester: Ms.Giura (RoemeniŽ)
1. Kaninchen Teckel ruwhaar Cosmic Girl Vitoraz (nr. ) Vaes-willems, Filip-marijke ()
2. Teckel miniature langhaar Littl Fut Zodiac Io Vivat (nr. ) Gieles, Dana ()
3. Teckel Standard ruwhaar Download Completed Of Karma's Legacy (nr. ) Vaes-willems, Filip-marijke ()
  Groep V Saturday   - keurmeester: Mr.Margineanu (RoemeniŽ)
1. Xoloitzquintle Standard Ring Rider Licence To Win (nr. ) Scheffler, Ricarda ()
2. Chow Chow Bereta Cunami (nr. ) Panchenko, Yulia ()
3. Basenji Playing With Fire Out Of Africa (nr. ) Daponte, Patrick ()
  Groep V Sunday   - keurmeester: Mr.Vanaken (BelgiŽ)
1. Xoloitzquintle Standard Ring Rider Licence To Win (nr. ) Scheffler, Ricarda ()
2. Alaskan Malamute Smoking Hot Deus Nix (nr. ) Missorten, Bianca ()
3. Akita Estruphus' My Dynamic Task Force (American Akita) (nr. ) Huls, Marcel ()
  Groep VI Saturday   - keurmeester: Mrs.Bakal (KroatiŽ)
1. DalmatiŽr Namara's Red Sky At Night (nr. ) Kuipers, Erna ()
2. Basset Hound Idyllic Ian Van Grunsven (nr. ) Versluis, Rinus ()
3. Rhodesian Ridgeback Onyesha a Summer Night Dream Puc (nr. ) Geel, Marike ()
  Groep VI Sunday   - keurmeester: Mrs.Klein (RoemeniŽ)
1. Grand Basset griffon vendťen Forget-Me-Not V. Tum-tum's Vriendjes (nr. ) Huikeshoven, Anouk ()
2. DalmatiŽr Namara's Red Sky At Nigh (nr. ) Kuipers, Erna ()
3. Beagle Basic Drive's Dancer (nr. ) Ellens, Arno ()
  Groep VII Saturday   - keurmeester: Mr.Cuccillato (ItaliŽ)
1. Weimaraner Young At Heart Of The Grey Stardust (nr. ) Sales, Josee ()
2. Bracco Italiano Neptun Compatriota Di Bonfini (nr. ) Lohman, Jeannot ()
3. Magyar Vizsla Korthaar Nemzet Kincse Orion (nr. ) Dorogi, Attila ()
  Groep VII Sunday   - keurmeester: Mr.J-P Achtergael (BelgiŽ)
1. Magyar Vizsla Korthaar Legenda TajemstvŪ Karpat (nr. ) Serneels, Nils ()
2. Griffon Korthals Winter's Graceful Storm (nr. ) Van Den Branden ()
3. Weimaraner korthaar The Lightning du Domaine du Neply (nr. ) Thiry, Mťlissa ()
  Groep VIII Saturday   - keurmeester: Mrs;Cvijic Palumbo (Servie)
1. English Cocker Spaniel anders kleurigen Argo Z Horenuse (nr. ) vranckaert, sofie ()
2. Nova Scotia Duck Tolling Retriever Avatar'S Delightful For Design (nr. ) Breuer-pieron, Alain -Julie ()
3. Barbet Nuphar's Deep In A Dream (nr. ) Plomp, Anne ()
  Groep VIII Sunday   - keurmeester: Ms.Boesmans (BelgiŽ)
1. Flat Coated Retriever Whizzbang's Seventh Heaven (nr. ) Laureys, Bart ()
2. Golden Retriever Totally In Love Of Sunshine's Valley (nr. ) vermander, nathalie ()
3. Nova Scotia Duck Tolling Retriever Tempestas Gaston Of Chicqueraís Crown (nr. ) Vantorre, Nikie ()
  Groep IX Saturday   - keurmeester: Mr.Dakic (Servie)
1. Standard Poedel wit-bruin-zwart Price To Pay Of Star Dancer (nr. ) kauskot, valeriane ()
2. Dwergpoedel wit-bruin-zwart Charmeurhusets Aura Of Chanel 883 (nr. ) Linneberg, Charlotte ()
3. Tibetan Spaniel To Cute From Corinty's Home (nr. ) Wittevrouw-vangelder, Ivan-corinna ()
  Groep IX Sunday   - keurmeester: Mr.V-P Kumpumški (Finland)
1. Franse Bulldog AĎVigdors Messius (nr. ) Borde, Patrick ()
2. Standard Poedel wit-bruin-zwart Price To Pay Of Star Dancer (nr. ) kauskot, valeriane ()
3. Toy Poedel Argoel Just Call Me Bob (nr. ) Van Schie, Shirley ()
  Groep X Saturday   - keurmeester: Mr.Sanchez Garcia (Spanje)
1. Saluki Alishamar Rayan (nr. ) Cabo, Jessica ()
2. Afghan Hound Tao-chan Del Ghyryo (nr. ) Chapelle, Jules ()
3. Irish Wolfhound Runningjacob V.d. Tortelduif (nr. ) Bosman-Van Rooijen, Hennie ()
  Groep X Sunday   - keurmeester: Mrs.I.Bakal (KroatiŽ)
1. Greyhound Estet Classic Spring Blues (nr. ) Weber, Isabel ()
2. Irish Wolfhound Quadrifoglio Verde Bellezza (nr. ) Thiemann, Frank ()
3. Whippet Boxing Helena's The Gift (nr. ) Scheerens, Bart ()
  Working Group Saturday   - keurmeester: Mr.J.Decuyper (BelgiŽ)
1. Boxer Llar De Aires Del Norte (nr. ) SANTOS GONZŃLEZ,, Moises ()
2. Gordon Setter Scandal at Roux-Miroir by Clan Fair Play (nr. ) Gelin, Corine ()
3. English Cocker Spaniel anders kleurigen Argo Z Horenuse (nr. ) vranckaert, sofie ()
  Working Group Sunday   - keurmeester: Mr.R.Dakic (Servie)
1. Boxer Llar De Aires Del Norte (nr. ) SANTOS GONZŃLEZ,, Moises ()
2. Griffon Korthals Winter's Graceful Storm (nr. ) Van Den Branden - Van Eldik, Johan & Renske ()
3. Weimaraner korthaar O'be Mine Forever Legend's Safir (nr. ) vercruysse, carine ()
  Miscellaneous Class Golden Groomer Saturday   - keurmeester: Mrs;K.Dekeersgieter (BelgiŽ)
1. (nr. ) ()
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
...
 



English Francais