De nr.1 website over de hond: honden rassen, internationaal nieuws, honden fokkers en duizenden foto's.
INFO Leden afdeling:   LOG IN OPTIES LOG UIT & WIE IS WIE
'Leeuwarden Winner 2023'
lees nieuws foto's bekijken

 
# Ras Hond Eigenaar   ...  
  Best in show Fryslan Cup   - keurmeester: Cindy Kerssemeijer (Nederland)
1. Basset Hound Goldenessence Blade Runner (nr. ) Avsiannikova, MARIIA Avsiannikova () X
2. Bearded Collie Minerís Lake Mystery (nr. ) Winkel, Jessica () X
3. (nr. ) () X
  Best in show Winner Show   - keurmeester: Dick Baars (Nederland)
1. Clumber Spaniel Wymeswold President Nixon (nr. ) Bakker, Sandra ()
2. Collie Langhaar Skabona Too Good To Be True (nr. ) Kokkonen, Anne ()
3. (nr. ) () X
  Groep I Fryslan Show   - keurmeester: Jan Ebels (Nederland)
1. Bearded Collie Minerís Lake Mystery (nr. ) Winkel, Jessica ()
2. Shetland Sheepdog Lundecock's Final Salute (nr. ) van Ulsen, J.N. ()
3. Bouvier des Flandres Nike-Xena V/d Vanenblikhoeve (nr. ) Bruintjes - Schaap, Hennie ()
  Groep I Winner Show   - keurmeester: John Wauben (Nederland)
1. Collie Langhaar Skabona Too Good To Be True (nr. ) Kokkonen, Anne ()
2. Bouvier des Flandres Sennah-damy V/d Vanenblikhoeve (nr. ) Bruintjes - Schaap, Hennie ()
3. Bobtail Reataís Vector Space (nr. ) Meijer, Sjaak Nelleke ()
  Groep II Fryslan Show   - keurmeester: Tiina Taulos (Finland)
1. Dobermann Russkaja Mechta Grafinya Gayadera (nr. ) Timmermans, Nadjia ()
2. Bulldog SchÝnemann I Am Amazing Atlanta (nr. ) DregŚrd-SÝrensen, Jens ()
3. Rottweiler Iban Vom Hause Rottik (nr. ) Verweij, Iris ()
  Groep II Winner Show   - keurmeester: Christopher Habig (Duitsland)
1. Mastiff Incanto Del Fracasso For Womlu (nr. ) Coulman-Hole, Tracey And Steven ()
2. Rottweiler Iban Vom Hause Rottik (nr. ) Verweij, Iris ()
3. Duitse Dog blauw Elderberry`s Knocking Knight Of Hearts (nr. ) Zevens, Daniela ()
  Groep III Fryslan Show   - keurmeester: Mr.Nemanja Jovanovic (Servie)
1. Scottish Terrier Lucia,s Dream Showstealer (nr. ) Smit - Kamerbeek, Betty (Taiwan)
2. Norfolk Terrier From Dash Mountain Farm's L Vuitton (nr. ) Warmenhoven, C.A.F. ()
3. Border Terrier Go With The Flow From Discovery Borders (nr. ) Ter Weele, Ellen ()
  Groep III Winner Show   - keurmeester: Theo Van der Horst (Nederland)
1. West Highland White Terrier The Dashing Devil's Jawbreaker (nr. ) d Veen, Karin Shirley & Georgina ()
2. Kerry Blue Terrier Fame And Glory V. Daelenbroek (nr. ) Schouw Van Nispen, Dimphie ()
3. Fox Terrier ruwhaar Philipp House Of Orange (nr. ) Warmenhoven, C.A.F. ()
  Groep IV Fryslan Show   - keurmeester: Jan Sloor (Nederland)
1. Teckel Standard langhaar Hovenier V.d. Hoefstal (nr. ) Versluis, Kees ()
2. Kaninchen Teckel ruwhaar Apache V.d. Hoefstal (nr. ) Versluis, Kees ()
3. Teckel Standard ruwhaar Kissdachs Felix Is the Son of Luck (nr. ) Duringhof, P ()
  Groep IV Winner Show   - keurmeester: Andre Van Den Broeck (Nederland)
1. Teckel miniature ruwhaar Rolling Stone Of The Aladna's Home (nr. ) Mateman, Gerbert ()
2. Teckel Standard langhaar VoilŠ Van De Tongelaar (nr. ) Dijkhorst, Hanno W.J. ()
3. Kaninchen Teckel ruwhaar Next Romancier V.d. Hoefstal (nr. ) Versluis, Kees ()
  Groep V Fryslan Show   - keurmeester: Georges Kostopoulos (Griekenland)
1. Samoyeed Pebbles'run Royal Duke (nr. ) Bruns & Stamp, Barbara & Wolfgang ()
2. Podenco Ibicenco korthaar Simonida Rjabina De Bergerac (nr. ) Sij, Sandra ()
3. Akita Dynamic Force Fyreball (nr. ) Huls, Marcel ()
  Groep V Winner Show   - keurmeester: Marie Thorpe (Ierland)
1. Kleinspitz Pomflay Next Top Model Epic Empire (nr. ) EPOVA, LILIYA ()
2. Samoyeed Pebbles'run Royal Duke (nr. ) Bruns & Stamp, Barbara & Wolfgang ()
3. Spitz Venway Fearless Love (nr. ) De Wolff, Door ()
  Groep VI Fryslan Show   - keurmeester: Herbert Klemann (Duitsland)
1. Basset Hound Goldenessence Blade Runner (nr. ) Avsiannikova, MARIIA Avsiannikova ()
2. Rhodesian Ridgeback Bee Loyal V.d. Verwenderij (nr. ) Strucks, Marjolijn ()
3. Beagle Golden Swissline Candy Crush (nr. ) Geiger, Stefanie und Michael ()
  Groep VI Winner Show   - keurmeester: Josť Homem de Mello (Portugal)
1. Basset Hound Goldenessence Blade Runner (nr. ) Avsiannikova, MARIIA Avsiannikova ()
2. DalmatiŽr Flying Spots Lily Of The Valley (nr. ) Verhek, Joella ()
3. Snowball V. Tum-tum's Vriendjes (nr. ) De Kool-Huikeshoven, Anouk ()
  Groep VII Fryslan Show   - keurmeester: Jos De Cuyper (BelgiŽ)
1. Irish Setter Olympos Il Mio Eolo Dio del Vento (nr. ) Weber, Sonja ()
2. Magyar Vizsla Draadhaar Quodian? Killarney (nr. ) Weber, Sonja ()
3. Stabyhoun Milomiss Northern Lights Tuuletar (nr. ) Koning-Ouwerkerk, Kelly ()
  Groep VII Winner Show   - keurmeester: Susan Mogony (Nederland)
1. Bracco Italiano Olympos Il Mio Eolo Dio del Vento (nr. ) Weber, Sonja ()
2. Duitse staande draadhaar Vrilkhovens Cartouche (nr. ) Ophey, Moniek ()
3. Magyar Vizsla Draadhaar Quodian? Killarney (nr. ) Weber, Sonja ()
  Groep VIII Fryslan Show   - keurmeester: Will Hochstenbach (Nederland)
1. Barbet King Louie De La Colline Des Violettes (nr. ) Leenen, Rinie ()
2. American Cocker Spaniel Chicomy's Relight My Fire (nr. ) Strijbos, Wilma ()
3. Labrador Retriever Lab Spb Gazprom (nr. ) Nugteren, Sander ()
  Groep VIII Winner Show   - keurmeester: Jos De Cuyper (BelgiŽ)
1. Clumber Spaniel Wymeswold President Nixon (nr. ) Bakker, Sandra ()
2. Flat Coated Retriever Whizzbangís Wish Upon A Star (nr. ) Jensen, Dorte ()
3. C„o de agua PortuguÍs Casa Hoya's Addicted To You (nr. ) Griffioen-van Beek, Ilona ()
  Groep IX Fryslan Show   - keurmeester: Ineke Zwaartman-Pinster (Nederland)
1. Papillon Real Daydream Believer De Costalina (nr. ) Roosens, Kathleen ()
2. Chihuahua korthaar Kristy's Pride Too Cool For School (nr. ) Leest, Kristy ()
3. Chinese Crested Dog naakt Zojo Von Shinbashi (nr. ) Leed, Pernille ()
  Groep IX Winner Show   - keurmeester: Louis Wilsom (Verenigd Koninkrijk)
1. Lhasa Apso Siimline's XXIV Karat Magic (nr. ) Radstok, Marion ()
2. Papillon Real Daydream Believer De Costalina (nr. ) Roosens, Kathleen ()
3. Chinese Crested Dog naakt Leed's Infinity Titanforged Blake (nr. ) Leed, Pernille ()
  Groep X Fryslan Show   - keurmeester: Fabrizio La Rocca (ItaliŽ)
1. Whippet Creme Anglaiseīs Thistle Be Perfect (nr. ) Akerboom - van der Schaaf, Jan Willem ()
2. Saluki Fiddiya Al Naqawa (nr. ) Panova, Svetlana ()
3. Afghan Hound Popovs Aladdin At Sarakhan (nr. ) Pascoe, Chris & Mary ()
  Groep X Winner Show   - keurmeester: Josť Doval (Spanje)
1. Whippet CrŤme Anglaise's Lady Whistledown (nr. ) Akerboom - van der Schaaf, Jan Willem ()
2. Deerhound Charlaigne O'Cockaigne (nr. ) Van Zanten-Boomgaard, Caroline ()
3. Piccolo Levriero Italiano Tsarskaya Igrushka Essenia Luck (nr. ) Borde, Patrick ()
...
 



English Francais