De nr.1 website over de hond: honden rassen, internationaal nieuws, honden fokkers en duizenden foto's.
INFO Leden afdeling:   LOG IN OPTIES LOG UIT & WIE IS WIE
'Eurodogshow 2023'
lees nieuws foto's bekijken

 
# Ras Hond Eigenaar   ...  
  Best in show   - keurmeester: Mr.Andi Hudono (IndonesiŽ)
1. Bullmastiff THIBOR OF BEWITCHED FORCE (nr. ) x ()
2. Whippet IMPUL'S GARDEN SECRET CRUSH (nr. ) x ()
3. Witte Herdershond APOLLO OF WHITE SWAN (nr. ) x ()
  Puppies Minor Saturday   - keurmeester: Mrs.Liliane Deridder (BelgiŽ)
1. Bulldog BAGIBELI DON QUIXOTE (nr. ) , ()
2. DalmatiŽr PUNTINATO BALLANTE WINNING WILDCARD WIZARD (nr. ) , ()
3. Samoyeed WHITE SPARKLING STAR NAIRA (nr. ) , ()
  Puppies Minor Sunday   - keurmeester: Mrs.Liliane De Ridder (BelgiŽ)
1. Afghan Hound WHERE MAGIC BEGAN BY POLO AND THE BEST FOR YOU (nr. ) , ()
2. Bouvier des Flandres WILMA VAN DE KUANYHOEVE (nr. ) , ()
3. Irish Red Setter WONDERFUL RED AMBER OF THE TRAVLIN STAR (nr. ) , ()
  Puppies Saturday   - keurmeester: Mrs.Maria Ceccarelli (ItaliŽ)
1. Boxer geel WHITE ADMIRAL VAN SAPHO'S HOEVE (nr. ) , ()
2. Akita (American) KAZAN NO UNQIUE JYNX (nr. ) , ()
3. Bichon frisť WANAE DU DOMAINE DES BOULES A FACETTES (nr. ) , ()
  Puppies Sunday   - keurmeester: Mrs.Maria Ceccarelli (ItaliŽ)
1. Australian Shepherd ROCKING MILL'S WALK OF FAME (nr. ) , ()
2. English Cocker Spaniel SUNSET D'HELL ULTIMUS (nr. ) , ()
3. American Staffordshire Terrier HULLABALOO'S JUST TRY TO CATCH ME (nr. ) , ()
  Junior Saturday   - keurmeester: Mr.Stefan Sinko (SloveniŽ)
1. Chihuahua korthaar SHAH ARPILIN HELIOS (nr. ) , ()
2. Teckel miniature korthaar VANILLE CHATKA JAMNIKA (nr. ) , ()
3. Zwergspitz POMFLAY KOD OF MATRIX (nr. ) , ()
  Junior Sunday   - keurmeester: Mr.Sefan Sinko (SloveniŽ)
1. Whippet IMPUL'S GARDEN U CAN CALL ME PRINCESS (nr. ) , ()
2. American Staffordshire Terrier CARMICHAEL'S HANDSOME STRANGER (nr. ) , ()
3. Witte Herdershond APOLLO OF WHITE SWAN (nr. ) , ()
  Koppels Saturday   - keurmeester: Mr.Gino Decruy (BelgiŽ)
1. Teckel Standard ruwhaar RUDOLPH & RHUMBA DES MEGALITHES D'ARTOIS (nr. ) x ()
2. Toy Poedel GENTLY BORN POWER & HELLA (nr. ) x ()
3. Tibetan Spaniel RAJA FROM CORINTY'S HOME & W'CIMBA TSEYANG (nr. ) x ()
  Koppels Sunday   - keurmeester: Mr.Gino Decruy (BelgiŽ)
1. Skye Terrier URKA DES ECOSSAIS DU LAC-SKYEOMANIA'S POT OF GOLD (nr. ) x ()
2. Afghan Hound KOCHLIWY KSIAZE Z KORCZOWKI -STARTING A STORY FREE YOUR MIND (nr. ) x ()
3. English Cocker Spaniel TROUBLES IN PARADISE U'RE MORIARTY & TUARANDAILL (nr. ) x ()
  Veteranen Saturday   - keurmeester: Mrs.Myriam Vermeire (BelgiŽ)
1. Dobermann NAELLE OF IOXIMAXX (nr. ) , ()
2. Coton de Tulťar JAMES WEST DES JARDINS DE GOSSYPIUM (nr. ) , ()
3. Rhodesian Ridgeback OUR THABU VAN 'T WOLF-HEESCH (nr. ) , ()
  Veteranen Sunday   - keurmeester: Mrs.Jacqui Hurley (Verenigd Koninkrijk)
1. Jack Russell Terrier JACK TONIC WORLD COLLECTION (nr. ) , ()
2. Briard O'NINA RICCI DU MANOIR NOBLE (nr. ) , ()
3. Saluki OMAN SAID TER DOLEN (nr. ) , ()
  Groepen Saturday   - keurmeester: Mrs.Jacqui Hurley (Verenigd Koninkrijk)
1. Spitz TWINKLING MOONLIGHT (nr. ) ,, ()
2. Cavalier King Charles Spaniel VAN 'T ZWART WATER (nr. ) , ()
3. Teckel Standard ruwhaar DES MEGALITHES D'ARTOIS (nr. ) , ()
  Groepen Sunday   - keurmeester: Mr.Jean-Francois Vanaken (BelgiŽ)
1. Golden Retriever DE L'OREE DU ROYAUME DE NALA (nr. ) , ()
2. Irish Wolfhound OF RAGNA'S CLAN (nr. ) , ()
3. (nr. ) () X
  Groep I   - keurmeester: Mrs.Myriam Vermeire (BelgiŽ)
1. Witte Herdershond APOLLO OF WHITE SWAN (nr. ) x ()
2. Duitse Herder RUBY DU PARADIS D'ALVI (nr. ) x ()
3. Belgische herder Tervuren GRIMMENDANS LAOS (nr. ) x ()
  Groep II   - keurmeester: Mr.Jean Francois Vanaken (BelgiŽ)
1. Bullmastiff THIBOR OF BEWITCHED FORCE (nr. ) x ()
2. Berner Sennenhond TEDDY VAN T STOKERYBOS (nr. ) x ()
3. Shar Pei A NEW FLAME FROM THE CHINESE WALL (nr. ) x ()
  Groep III   - keurmeester: Mr.Jean-Francois Vanaken (BelgiŽ)
1. American Staffordshire Terrier CARMICHAEL'S PRINCE CHARMING (nr. ) x ()
2. West Highland White Terrier SELENIDERA CHALLANGER WISDOM (nr. ) x ()
3. Yorkshire Terrier LIFE IMAGE FOREVER PRINCZ DI MONAKO (nr. ) x ()
  Groep IV   - keurmeester: Mr.Pertt Stahlberg (Finland)
1. Teckel miniature korthaar VANILLE CHATKA JAMNIKA (nr. ) x ()
2. Kaninchen Teckel korthaar LINE OF LIFE NIBIRU (nr. ) x ()
3. Teckel Standard langhaar TANGO RUDE (nr. ) x ()
  Groep V   - keurmeester: Mrs.Gabriella Richard (Frankrijk)
1. Wolfspitz PERCY RED LA DOLCE VIT (nr. ) , ()
2. Zwergspitz LIGHT FLOCK XEROX MACHINE (nr. ) , ()
3. Akita (Americanŗ THATS MY GIRL DEL CASA DI CONIGLIO (nr. ) , ()
  Groep VI   - keurmeester: Mr.Jean-Pierre Achtergael (BelgiŽ)
1. Beagle TOMORROW'S DREAM VAN 'T HOF TER KREKE (nr. ) , ()
2. DalmatiŽr NAMARA'S IN FOR A SHOCK (nr. ) , ()
3. Rhodesian Ridgeback VILLAGEDOGS TIME FOR ME TO FLY (nr. ) , ()
  Groep VII   - keurmeester: Mrs.Nathalie Parent (Frankrijk)
1. Magyar Vizsla Draadhaar QUODIANS KILLARNEY (nr. ) , ()
2. Bracco Italiano OWLSPOINT MAKIN TROUBLE (nr. ) , ()
3. Irish Red Setter RIVERWOOD THE DEVIL WEARS PRADA (nr. ) , ()
  Groep VIII   - keurmeester: Mr.Theo Leenen (BelgiŽ)
1. Labrador Retriever CARPENNY PATRICK (nr. ) , ()
2. C„o de agua PortuguÍs pelo ondulado CASA HOYAíS ADDICTED TO YOU (nr. ) , ()
3. English Springer Spaniel X-TRA SMART VOM BELAUER SEE (nr. ) , ()
  Groep IX   - keurmeester: Mrs.Annick Laurent (Frankrijk)
1. Chinese Crested Dog naakt SYLVER KING (nr. ) , ()
2. Leeuwhondje HOLLINSCLOSEíS LUCKY STAR (nr. ) , ()
3. Chihuahua korthaar SHAH ARPILIN HELIOS, (nr. ) , ()
  Groep X   - keurmeester: Mr.Perttu Stahlberg (Finland)
1. Whippet IMPUL'S GARDEN SECRET CRUSH (nr. ) , ()
2. Saluki OMAN SAID DOLEN TER (nr. ) , ()
3. Greyhound GRAAL QUEST TEMPERANCE (nr. ) , ()
...
 



English Francais